Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek, teljesen normális...

Szerintetek, teljesen normálisnak mondható, ha valaki prosti/hiba bele fér? Illetve ezzel semmi gond?

Figyelt kérdés

Nem rég volt itt egy kérdés, aki írta,hogy szerinte undorító meló azt jól lepontozták, engem is.

Én nem tudnék tükörben nézni azután,hogy valaki alá feküdtem pénzért, és azt sem tudom ki az. . .

Egyedül vagyok az érzéssel,hogy nekem fontos a tisztes párkapcsolat,és a szerelem?

Ebbe a kategóriában úgy érzem:).

Véleményt kérek, mindenki kulturált véleményét szívesen olvasom.:).



2012. nov. 26. 21:14
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 A kérdező kommentje:

Mégegyszer kihangsúlyozom, kértelek titeket attól a kérdéstől vonatkoztassunk el.Lehet nem elég érthető, de azon már túl léptünk: a kérdésem továbbra is csak annyi, ha valaki írna még, akkor ne eszetlenül tegye:

Mi a véleményed a prostituáltakról?-->Erre voltam kíváncsi, nem rossz indulatból hanem mert érdekel, és az elején teljesen jól leírták, de az ilyet már nem értem, hogy 'semmi közöd hozzá ki mit csinál' ez egy kérdés, írd le erről a kérdésről a saját véleményed,és megköszönöm, ennyi volt a kérés, nem több:)

2012. nov. 28. 15:37
 32/63 A kérdező kommentje:
a kérdés része az tényleg elég durva volt így vissza olvasva, de utána már csak alapból véleményt kértem:).
2012. nov. 28. 15:39
 33/63 anonim ***** válasza:

Erre idejött egy khm, nem tudom valami ember féleség, és elkezdett oltogatni, azóta már állítja, hogy csúnya vagyok, állít mindent látatlanul, és mikor valaki leírja, (mint ezen az oldalon a legfelső válaszoló) elkezd betámadni, és leordítani mindent,és mindenkit,mint egy beteg, bolond. .



Milyen jogon állítja hogy csúny vagy?Igen és te milyen jogon állítasz bárkiről is bármit ha nem ismered,ha prosti ha nem.Igen vannak prostik aki a rendőrök keresnek.De vannak rendes prostik akik egéségügyi papírral rendelkeznek és hivatalosan ezt csinálják tiszta körülmények között és még a bevételükből adóznak is.Igen lehet hivatásosan is leálisan csinálni képzeld úgy hogy senkit nem zavar.Olvassál utánna nyugodtan.Ez ugyan olyan szolgáltatás mint a masszázs pl.Azt is lehet feketén csinálni és ezt is.Vannak lányok akik rendesen adóznak a pénzükből és hivatalosan ezt csináljálk minden sumákság nélkül normális körülmények között.Amihez nem értesz ne szóljál bele vagy pedig tájékozdh.Pedig jó lenne ha elolvasnád a válaszaimat mert nem hülyeségeket írok benne.Az hogy neked ez nem tetszik az egy dolog.De még egyszer mondom hogy vannak lányok akik ezt HIVATALOSAN csinálják úgy hogy nem zargatja őket a rendőrség és senki.Mert rendszeresen járnak orovosi vizsgálatra,normális tiszta van amelyik luxus lakásba fogadja a vendégeit és a pénzéből le adózik rendesen úgy mint az anyád aki a gyárba robotól.

2012. nov. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 anonim ***** válasza:

(...) "de az, hogy miért ne nézhetném le ha akarom még nem értem." (...)

Azért, mert soha de soha, senkit nem szabad lenézni!

Ha ezt az alapvető dolgot nem mondták el neked anno a szüleid, akkor jobb ha most utólag a fejedbe vésed, mert még nem késő, vàltoztatni mindig lehet.

A véleménye természetesen meglehet az embernek mindenről és mindenkiről, de lenézni másokat alapvetően a primitív, ostoba emberek szoktak.

2012. nov. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 A kérdező kommentje:

'De vannak rendes prostik akik egéségügyi papírral rendelkeznek és hivatalosan ezt csinálják tiszta körülmények között és még a bevételükből adóznak is'


akkor én kérek elnézést:).De pl: akit keres rendőrség valószínűleg nem tiszta.


Utolsó: Vélemény, ítélkezés--->Nem ítélkezem, azokról az emberekről akik tényleg normálisan élnek, nem ítélem el ha nagy a füle, ha megbukott, ha nincs munkája, ha más a származása, ha wc pucoló. Nekem ez a munka nem fér bele, erre írtam amit írtam, erre írtad te, hogy ez ítélés, hát ha az akkor igaz igaz, hogy ítélkezem, velük szemben. Tanítottak a szüleim, hidd el:)))! Mármint elhinni nem muszáj, nem vagy köteles, de tudom ki vagyok szóval tisztában vagyok ezekkel a dolgokkal:).

2012. nov. 28. 16:52
 36/63 A kérdező kommentje:

'>>Aki k*rvaként kezel, azzal k*rvaként is bánok: ''Elmentél? Végeztél? Akkor itt a törülköző, ott a fürdőszoba, szevasz.''

Kedves vendégeim: dobjátok be magatokat, kedveskedjetek egy kicsit annak a lánynak, vigyetek ajándékot, csókoljátok meg a nyakát, ha engedi, a száját, nyaljátok ki a pináját, kényeztessétek, simogassátok a testét, és akkor nem jöttök el tíz perc után lógó orral...

Aki csak szopatni akar az ne itt keresgéljen: az egészségügyi ürítést az utcasarkon vagy az országút mellett sokkal olcsóbban megkapja öt perc alatt.<< '


Na ezt pl: egy örömlány írta, épp most másoltam be egy kérdésből, erre írtam azt, hogy így pl: egy nő nem beszél. Ezért pl: megszólják igen, mert ilyeneket nekem sehol nem tanítottak, hogy beszélj így, írd ki netre is, hirdesd magad, azt csinál amit akar ez igaz, csak azért még sem ennyire kell őket védeni szerintem.

2012. nov. 28. 17:00
 37/63 anonim ***** válasza:

ma 17:00


Kérdező én kezdek rájönni hogy te valójában szeretnéd kiprobálni vagy legalábbis valamennyire még is felizgat ez a dolog téged.Vagy egyszerűen irigykedsz..mert hogy ennyit lovagoljon ezen egy ember ezt el sem hiszem.Szerintem te titkon tuti erre vágysz csak magadnak sem mered bevallani.Én ezzel úgy vagyok ha engem alaki vagy valami irritál akkor nem foglalkozom vele és ignorálom ennyi..hiába hápogsz itt meg fröcsögsz meg ítélkezel tovább,de vannak prostik akikbe se a rendőrség se te se senki nem tud belekötni mert legálissan normál keretek között csinálják amiket a fentebb fel soroltam.Innentől kezdve te a fejed tetejére állhatsz akkor sem fog senkit érdekelni,Hiszen az álamnak ez is pénz,hiszen sokan köülük adóznak mint bárki más és innentől kezdve senkinek semmi beleszólása nincsen és nem is lehetne.Fogadd el hogy prostik több ezer éve vannak és lesznek is amíg a világ világ,ha nem tetszik zárd ki a témát magadból,vagy ha annyira foglalkoztat kostóljál bele és meglátod hogy annyira nem egyszerű dolog csinálni.Na napi iq teszt meg volt ismét..:)))

2012. nov. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/63 A kérdező kommentje:

Nem irritál, félreértés ne essék, nem idegesít, nem vált ki irritációt, nem vállt ki semmi olyat ami irigykedésre lenne jó, csak egyszerűen van egy véleményem:).

Erről kérdeztem másokat, téged is, amit te is mikor leírtad kb ötödjére végre normálisan egyetértettem:). Mivel korrekt válasz volt, nem volt bent támadás.:)

Nem érdekel a munka, lesz szakmám, ami érdekel:).

Sőt ha mindenigaz kettő is.

2012. nov. 28. 17:51
 39/63 A kérdező kommentje:

'vagy ha annyira foglalkoztat kostóljál bele és meglátod hogy annyira nem egyszerű dolog csinálni.'


Péknek vs cukrásznak lenni nehezebb:).

2012. nov. 28. 17:53
 40/63 anonim ***** válasza:
Kérdező, én nem az ítélkezésről beszéltem (bár azt is durván csinálod), hanem a lenézésről. A kettő nem ugyanaz.
2012. nov. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!