Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek, teljesen normális...

Szerintetek, teljesen normálisnak mondható, ha valaki prosti/hiba bele fér? Illetve ezzel semmi gond?

Figyelt kérdés

Nem rég volt itt egy kérdés, aki írta,hogy szerinte undorító meló azt jól lepontozták, engem is.

Én nem tudnék tükörben nézni azután,hogy valaki alá feküdtem pénzért, és azt sem tudom ki az. . .

Egyedül vagyok az érzéssel,hogy nekem fontos a tisztes párkapcsolat,és a szerelem?

Ebbe a kategóriában úgy érzem:).

Véleményt kérek, mindenki kulturált véleményét szívesen olvasom.:).



2012. nov. 26. 21:14
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 A kérdező kommentje:

Lenézés=Mikor ők elmennek prostituáltnak/vagy bárminek, mert van több fajta kifejezése is, szóval,mindenki értse ahogy szeretné, akkor igazából ezzel aláírják azt, hogy igen lesznek akik lenézik, lesznek akik majd saját büszkeségük vezérelve elmennek wc pucolónak, vagy elmennek Mekibe kaját árulni, bármit csinálni, csak, hogy normális munkát végezhessen.

A pénz nagy úr, de nem hiszem, hogy ez az egyetlen útvonal, hogy ideig lekell süllyedni.

Ha valaki élvezetből csinálja, az tényleg saját dolga, hát mindenki azt kezd az életével amit akar:).

Igazából az én véleményem ennyi, és több oldalon/akár itt is utána olvashattok, hogy sok embernek nem túl szép a véleménye az ilyen nőkről.

Annyira nem is érdekel ez a téma, csak ahogy egyre inkább látom, hogy betámadnak, kezdek elgondolkozni, mi lett a világból. . . Hogy miért lett ez normális, miért az a görény aki szerint ez nem jó, miért az ítél durván akinek az a véleménye, hogy saját becsületét dobja el aki prostinak megy.

Nem akarok veszekedni senkivel, csak kicsit kezd furcsa lenni,hogy meg vagyok szólva azért mert lenézek egy olyan embert aki nálam sokkal 'alattam valóbb'. Valószínűleg sosem volt még 30°-os konyhában 8 órán keresztül,nekem mégis az van mondva, hogy akkor menjek én is annak, ne szóld le szegényt, gusztustalan vagy, lenézed őket.

Emberek ők is tény és való, jár az emberi tisztelet a másik felé, de viszont az tényleg nem helyén való, hogy én vagyok lenézve, mert nem tapsolok nekik, és ugrálok.

Lehet velem van a baj.

2012. nov. 28. 18:17
 42/63 anonim ***** válasza:

(...) " meg vagyok szólva azért mert lenézek egy olyan embert aki nálam sokkal 'alattam valóbb'."(...)

Az a baj, hogy még mindig nem érted. Nem azzal van a gond, hogy mit gondolsz a prostikról. Mindenkinek megvan róluk a véleménye, legyen az pozitív vagy negatív. És ez így van rendjén.

(Én magam sem tudok azonosulni azzal amit csinálnak, de engem ugyan nem zavarnak, hiszen nekem nem ártanak)

Újból leírom, itt a lenézéssel van a gond. Ha valaki lenéző BÁRKIVEL SZEMBEN, akármi miatt is, az sokkal undorítóbb, mint az, ha valaki áruba bocsájtja a testét.

2012. nov. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 A kérdező kommentje:
De ez is mondjuk egyéni dolog. Lehet undorító, de lehet teljesen más vagyok érzelmileg is,és nem mutatom ezt az oldalam, nem beszélgetek én senkivel prostikról, hogy ott kiderüljön lenézem-e őket. Lehet undorító,de ez mondjuk rám tartozik.Akkor ezek szerint undorító vagyok, nem konkrét személyt nézek le, magát a munkát/szolgáltatást nézem le.
2012. nov. 28. 18:53
 44/63 anonim ***** válasza:

na...a prostiság meg az ő dolga...hihetetlen milyen értetlen ember vagy...

24L

2012. nov. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 anonim ***** válasza:
Buta vagy kérdező...számomra is vannak undorító dolgok de még sem foglalkozom vele,pont azért mert undorító és hidegen hagy.Mit kell ezen ennyit lovagolni?Fogadd már el hogy több ezer prosti van az országban és több millió a világban.Mindig is voltak és lesznek is.Úgy ahogy cigányok,négerek,rablók és értetlenek mint te.Napi iq teszt ismét meg volt...:D
2012. nov. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 A kérdező kommentje:

Szerintem inkább ti vagytok nem normálisak-.-'

A kérdésre már válaszoltatok köszönöm:).

A kérdés még mindig véleményezésről szól, ha te válaszoltál ne gyere a szövegeddel, hogy primitív,b/nkó,undorító,iq hiányos,mert az nincs bent a kérdésbe, hogy 'Mit gondoltok rólam?' Majd ha kedvem lenne feltenni, belinkelem.

Válaszoltátok a véleményeteket, hogy szerintetek nem undorító, nem kell lenézni őket, felpontoztam, ezzel megköszönve, és ennyi, ezen tovább nem kell mostantól kattogni, én lezártam ezt a vitát veletek, ti is nyugodjatok bele:) Vége:) Nem érdemes ezen vitatkozni, ha nekem ütközik a véleményem a tiétekkel, az egy külön-külön álláspont ettől senki nem lesz se iq hiányos, se primitív:).

Ha olyanok szeretnének válaszolni, akik nem tették, és megtudják fogalmazni rendesen, ha jó,ha rossz, akkor azokat felpontozom, ha nem írnak, akkor kaptam elég választ már rá:). De az itt látható hisztizést már nem akarom hallgatni. . . Mivel lezártnak tekintem ezt a vitát:).

2012. nov. 29. 18:38
 47/63 A kérdező kommentje:

Buta vagy kérdező...' Hihetetlennek tartom most ezt is:) Mert sok kérdésben mondták már, hogy érettebb a koromnál.:) Lehet sikerül most olyanokat kifognom ebbe a kérdésbe, akik nem értenek, vagy akik makacsak, és hajtják a saját lovukat, a másikat eltiporva, és beszólogatással trollkodva. Pl: 45%-os gondolom azért ennyi, mert mindenkit eltipor ezen az oldalon, és gondolom szemet szúr ez a viselkedése pl: Mint itt is, pár nézeteltérés miatt,már buta lettem:) Mikor 2-szer írtam, hogy mások véleménye érdekelt, és megköszöntem amit válaszolt, ez egy kérdezős oldal, kérdeztem, nem kell belekötni:).


24l-->igen az ő dolguk, ezt írtam már, hogy semmi közöm hozzá, ezelőtt 2-3 kommentemmel feljebb:). Miért is lennék akkor értetlen?

2012. nov. 29. 18:42
 48/63 anonim ***** válasza:

mert még mindig azt szajkózod, hogy mennyire lenézed őket...és igaza volt egy válaszolónak...lényegtelen, hogy mit v. kit nézel le...a lenézés alapjáraton undorítobb dolog, mint hogy ha egy csaj árulja a testét....alapjáraton úgy tetted fel a kérdést, hogy már ítélkeztél..nekünk meg ez a véleményünk, hogy az prostik dolga, ki mit csinál a testével és emellé közöltük, hogy eszeveszetten rosszindulatú vagy...az meg kutyát macskát nem érdekli, hogy más kérdésbe mit mondtak neked...tudod...mondani lehet bármit, mindenesetre a mostani kérdésednél nem az érettség és az értelem mutatkozott meg...csupán a rosszindulat, a fröcsögés és az ítélkezés....

24L

2012. nov. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 A kérdező kommentje:

Jó,oké,köszi:) Lezártam azt a témát:).

Azért köszi:).

2012. nov. 30. 17:35
 50/63 anonim ***** válasza:
Na végre..:)) 4 nap alatt csak sikerült..:D
2012. nov. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!