Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljunk a cigányokkal?...

Mit csináljunk a cigányokkal? Kérem ne töröljék ez az igazság, demokrácia van. Minket leölnek a cigányok, nem beszélhetünk legalább itt hagy kérjek segítséget.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Rengeteg a cigány, utálom is őket.De nem mondom ki.


Tesiórán,az egyik cigány cselezett, én kirúgtam a labdát alóla erre lefeküdt és pofán rúgott, nagyon fáj még mindig.

A másik mielőtt valaki mondaná, miért nem védtem meg magamat, én 15 éves vagyok a cigány meg 17 éves.A terembe több volt a cigány mint a magyar, de sok nem is osztálytársam volt, hanem csak lógtak. Amikor nem jönnek be a terembe akkor lehet békésen játszani, de így más lesz a rend. Direkt belerúgnak a másikba, legjobb haveromnak eltörték a kezét , vagy megzúzták, a tesitanár be van fenyítve. Már jövőre nem lesz ennyi vagy 15-en maradunk , még sokat is mondtam az osztályban, nem erős iskola, nagyon gyenge kis tanulással 4-es 5-ös vagyok.


Lehet ,hogy én vagyok a hülye ,mert a kisebbségnek lehet, ha valaki cigány üthet vághat mi megkussoljunk. Önvédelem semmit nem ér ,mert 18 éves cigányok is voltak bent akik simán levernek mindenkit. Még mindig fáj a szám.

Máskor akinek berúgják a gólt az nyom 3 fekvőtámaszt, a cigány nem nyom hanem fejbe rúg egy osztálytársamat aki magyar, és segítenék neki felállni, mert látom szédül, ők meg még többször belerúgják a labdát. Én már ki szoktam állni, mert mindenit felrúgnak. Amikor lógnak akkor minden jó.

Az utolsó óráról mindenki ki lett zavarva , mert a cigányak úgy mint a csimpánzok, vagy mint a kutyák, olyan hangot adtak ki , mondta a tanár, hogy takarodjatok ki, mindenki. Pedig sok órán olyanok mint az állatok ,csak ezt a tanárt idegesítik.

Komolyan mondom rabszolga munkával létre kéne hozni egy vasútvonalat, kézi erővel és az összes cigányt halálra dolgoztatni.


Vagy én vagyok a hülye? A cigánynak lehet mivel kisebbség.

És ez milyen szokás ,hogy idegen majom hangot adnak ki a cigányok, és ezzel "beszélnek" egymással?

Hallom sokat órán az egyik ŐŐŐŐŐŐ a másik ŐŐŐEEHRRR

Meg amikor ugatnak VAU VAU VAUUUUUU , ez mi???

Nem tudom leutánozni. De hasonló csak hosszan,ez milyen nyelv? Ez a cigány nyelv?

Egyszerűen már utálom őket, bár semmit nem lopnak, de ez a viselkedés, olyan mint az őskorban.


Ne töröljék ez az igazság, cigányok ilyenek, had kérdezzek már én is. Tudom ,hogy a cigányokat védik, mintha jók lenének de nagyon rosszak.

Tehát a kérdés, hogy bírjam ki még velük egy évet???


2012. dec. 14. 23:11
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Jót nevettem a sajátos nyelvükön,primitív fajtától,primitív,állati nyelv,mit vártál?már nemsoká vége a sulinak,fellélegezhetsz!
2013. ápr. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Az úgy komoly... "cigánymentes napot" "cigánymentes napot neked is" mindjárt elsírom magam annyira elérzékenyültem... fel kellene ébredni az álomvilágból, nem lesz változás! a retardált retardált marad, a normális normális. akinek nem tetszik mit oszt a sors, sírjon a párnájába. kiteszel egy posztot, és azt várod hogy induljon a fehér hadsereg? Ebben a világban nincs igazság, a hatalom pedig olyan kezekben van, melyek nem érettek meg rá. vigasztalásul szolgáljon, hogy engem is vernek a cigányok, a fura hangokról nem is beszélve (pl.: NÍNÓNÍNÓNÍNÓ- ezt egyik alulfejlődött osztálytársam produkálja a tanórák folyamán). pedig én is cigány vagyok, s lám, mégis vernek a romák! miért? mert nem vagyok ostoba, nem szemétkedek ártatlan (és főleg védtelen) emberekkel, nem folyok bele a mocskos életükbe. ezt elviselhetetlennek tartják, ezért rám szállnak. csak van egy lényeges különbség kettőnk között. hogy engem nem érdekel. mivel szerencsére egy igazi barátom sincs az iskolában, nem is kell érdekeljen. olyannyira megszoktam a szekálást, hogy fel sem veszem. elmegy a fülem mellett. ha megütnek, nem ütök vissza. pedig megtehetném. de nem teszem, mert elvetem az erőszakot. inkább elmegyek a közelükből. neked is ezt kellene tenned. hiába vársz segítséget, ha nem jön.


ui.: a Jobbik egy szemét, rasszista, náci párt.

2014. jan. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
29%

Kérdező!


Egy mélyreható, elmegyógyintézeti kezelés biztosan megoldotta volna a problémádat : ) A kísérőszöveged alapján simán el tudlak képzelni a diliházban.

2016. nov. 23. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!