Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Esküszöm belerokkanok! Mit...

Esküszöm belerokkanok! Mit tegyek? (lent)

Figyelt kérdés

Lehet hogy kicsit hosszú lesz ne haragudjatok.


Volt nemrég egy ˇˇlegjobbˇˇ barátnőm, és szószerit nagyon jóban voltunk.Még a szülinapomra is eljött.De volt még egy barátnőm de nem legjobb meg volt egy fiú barátom de ő sem volt legjobb.Velük is voltam azért, nem csak a lb-mel, Petrával.Petra hitt a vérfarkasokban(jó én is de ne röhögjetek ki), és az a lényeg hogy csinált titokban egy titkos ˇˇfalkátˇˇ, és megcsinálta az átváltozási módot(vérfarkas akart lenni és megpróbált átváltozni különböző módokon),és sokat néz twilightot és teljesen meghülyül tőle.Azt hiszi magáról hogy vérfarkas és falkát alapít.És amikor megtudtam Attilától,Roxitól akiket említettem a barátaim hogy alapít egy csapatot engem kihagy belőle és kibeszél engem, beolvastam neki de annyira nem volt durva.És kiabált velem hogy nem igaz meg enyhébb rángatott is, fogta magát azt elhúzott sértődötten.És hazudozik összevissza hogy ő vámpírokat öl, meg az erdőben vadászik vadakra amikor éhes esküszöm kicsit gyogyó lett.Nagyon nagyképű,hazudós,kibeszéli a másikat,szerény,önző,parancsolgatós és még hadd ne soroljam.Ha ideges össze-vissza hörög,morog mint egy vérfarkas.Én is hiszek benne de ez már sok.És a ˇˇfalkatagjaiˇˇnak is elegük van belőle mert mindjárt üvölt ha nem fogadnak neki szót,veri őket meg tiszta hüly*.Nagyon parancsolgatós.Benne van az Attila is a falkájában, és képzeljétek megtiltotta a falkatagoknak hogy velem legyenek.Attila oda akar jönni hozzám beszélgetni és egyből üvölt,vicsorog,morog a Petra az Attilára:Attila én vagyok az Alfa-nőstény azt csinálod amit mondok, nem mehetsz oda és nem beszélhetsz vele.

És már csak az Attila és a Roxi állnak mellettem.Ma délután visszamentem az iskolába, kimentem az udvarra,nem volt kint senki csak én egyedül.Aztán elkezdtem sírni, végül kijött az Attila is az udvarra és akkor meglátott engem odajött, elkezdett simogatni hogy ne sírjak ő mellettem áll bármi is van,ez kicsit megnyugtott, de már a Roxin és Attilán kívül nincsenek barátaim mert nem lehet senki velem, mert Petra megtiltotta nekik.Attila holnap kilép a Petra falkájából és megmondjuk neki a magunkét.

De már tényleg nagyon szomorú vagyok, már nincs kedven senkivel nagyon lenni, egyszerűen annyira elkeserít ez az egész hogy nem tudom kifejezni.Igazából járok pszichológushoz, és mondta hogy depressziós vagyok.Tiszta szomorú mindig,magányos egyszerűen bánt ez az egész, hogy a volt jó barátaim sincsenek velem egy ilyen sz@rság miatt.

De Roxi,Attila,Én jó ˇˇfalkaˇˇ vagyunk együtt. :-I


De kérlek adjatok tanácsokat nekem, mit tegyek tisztára elhagytam magam.Ez jár azzal ha hiszek a vérfarkasokban, persze most is hiszek és az akarok lenni de nem vagyok olyan debilis idiót@ mint a Petra.Csak már szomorú vagyok teljesen és elhagyatott.



2013. jan. 10. 17:37
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
ismétlem rohadj meg.
2013. jan. 10. 17:57
 12/29 anonim ***** válasza:
60%
De ugye kasztrálva vagytok? Nem szeretném ha mongoloid farkas kölkök rohangálnának mindenfelé.
2013. jan. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, ne sírj, ne dühöng, tudod az nem tesz jót. Ha vérfarkas vagy, hát vérfarkas vagy, nagy cucc. De azért a gyógyszert ne felejtsd el bevenni, oké?
2013. jan. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Nem léptél még ki? Írj házit inkább.
2013. jan. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Soronként meghalt egy tucat agysejtem... ez nagyon fájdalmas, már ne is haragudj (bár fogsz, és leoltasz, de ahogy érzed :)). Azt nem értem, minek jár mindenki pszichomókushoz, ami csak a pénzt viszi, mást nem ér, sokkal több értelme lenne normálisan nevelni a gyereket, és megtanítani közösségben élni ahelyett, hogy bevágják pár órára egy agykurkászhoz, de vannak, akiknek így kényelmesebb... Mindenkivel csinálnak dolgokat ebben a korban, mégis a korosztályom nagyon nagy százaléka a maga erejéből átvészelte, és normális ember lett belőle. Tíz év múlva ti is csak rögöhni fogtok az egészen, ennél sokkal nagyobb gondokkal is szembe kell még nézned, majd megedződsz...
2013. jan. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Hát én régen röhögtem ilyen jót:D Megy ez a kérdés is a gyűjteményembe:)
2013. jan. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim válasza:

Hagyd ott azokat a b*lfaszokat és keress más, értelmesebb barátokat, vagy verd meg Petrát. Nem kell nagyon, csak annyira, hogy az a sok bunkó vérfarkasivadék téged higgyen alfa "nösténynek" (mert gondolom lány vagy).


Vérfarkasok másképp nincsenek, de ha léteznének is, miért akarnál az lenni? Azért, hogy minden teleholdnál olyan fájdalmat kelljen kiállj, amelyet még elképzelni sem tudsz? Vagy azért, hogy ilyenkor elveszítsd az irányítást a saját tested felett, majd embereket tépjél darabokra? Ha engem kérdezel, ez nem olyan jó móka.

2013. jan. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 aku19 válasza:
Én erre csak azt tudom mondani hogy "fiatalság bolondság" majd ki növöd
2013. jan. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

uccsó előtti válaszolónak köszönöm nagyon.

egyébként te legalább kedves vagy.nem szeretek csúnyán beszélni de ingerlékeny vagyok és hirtelen haragú vagyok és olyankor néha csúnyán beszélek.

egyébként kitűnő tanuló vagyok és rendszeresen csinálok házit ezzel nincsen baj.

mégegyszer köszönöm a normális válaszokat.

2013. jan. 16. 16:13
 20/29 A kérdező kommentje:

15/19 engem normálisan nevelnek és nagyon szeretnek.elmondom hogy nevelnek ˇˇkedvesˇˇ válaszoló.

reggel anyukám puszikkal kelt hogy menjek suliba.elindulok hazajövök 13-kor ebédelek elmegyek gyógytesire.amikor hazajövök onnan eszek, megbeszéljük mi volt suliban megdumáljuk a jegyeket.kicsit társasozik a család, beszélgetünk nevetgélünk játsszunk a háziállatainkkal.néha szoktam rajzolni vagy olvasni a könyveimből.hetente 1-szer megyek pszichológushoz ingyen.este (néha) filmet nézünk.ja és néha délután lemegyek a Roxival a ház környékére egy kicsit.

nem vagyok hüly* egyébként mondtok rám amit akartok ez már csak titeket minősít és higyjétek el nekem is megvan rólatok a véleményem.és bocsánatot kérek a káromkodásomért is.én legalább bocsánatot kérek.

2013. jan. 16. 16:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!