Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Esküszöm belerokkanok! Mit...

Esküszöm belerokkanok! Mit tegyek? (lent)

Figyelt kérdés

Lehet hogy kicsit hosszú lesz ne haragudjatok.


Volt nemrég egy ˇˇlegjobbˇˇ barátnőm, és szószerit nagyon jóban voltunk.Még a szülinapomra is eljött.De volt még egy barátnőm de nem legjobb meg volt egy fiú barátom de ő sem volt legjobb.Velük is voltam azért, nem csak a lb-mel, Petrával.Petra hitt a vérfarkasokban(jó én is de ne röhögjetek ki), és az a lényeg hogy csinált titokban egy titkos ˇˇfalkátˇˇ, és megcsinálta az átváltozási módot(vérfarkas akart lenni és megpróbált átváltozni különböző módokon),és sokat néz twilightot és teljesen meghülyül tőle.Azt hiszi magáról hogy vérfarkas és falkát alapít.És amikor megtudtam Attilától,Roxitól akiket említettem a barátaim hogy alapít egy csapatot engem kihagy belőle és kibeszél engem, beolvastam neki de annyira nem volt durva.És kiabált velem hogy nem igaz meg enyhébb rángatott is, fogta magát azt elhúzott sértődötten.És hazudozik összevissza hogy ő vámpírokat öl, meg az erdőben vadászik vadakra amikor éhes esküszöm kicsit gyogyó lett.Nagyon nagyképű,hazudós,kibeszéli a másikat,szerény,önző,parancsolgatós és még hadd ne soroljam.Ha ideges össze-vissza hörög,morog mint egy vérfarkas.Én is hiszek benne de ez már sok.És a ˇˇfalkatagjaiˇˇnak is elegük van belőle mert mindjárt üvölt ha nem fogadnak neki szót,veri őket meg tiszta hüly*.Nagyon parancsolgatós.Benne van az Attila is a falkájában, és képzeljétek megtiltotta a falkatagoknak hogy velem legyenek.Attila oda akar jönni hozzám beszélgetni és egyből üvölt,vicsorog,morog a Petra az Attilára:Attila én vagyok az Alfa-nőstény azt csinálod amit mondok, nem mehetsz oda és nem beszélhetsz vele.

És már csak az Attila és a Roxi állnak mellettem.Ma délután visszamentem az iskolába, kimentem az udvarra,nem volt kint senki csak én egyedül.Aztán elkezdtem sírni, végül kijött az Attila is az udvarra és akkor meglátott engem odajött, elkezdett simogatni hogy ne sírjak ő mellettem áll bármi is van,ez kicsit megnyugtott, de már a Roxin és Attilán kívül nincsenek barátaim mert nem lehet senki velem, mert Petra megtiltotta nekik.Attila holnap kilép a Petra falkájából és megmondjuk neki a magunkét.

De már tényleg nagyon szomorú vagyok, már nincs kedven senkivel nagyon lenni, egyszerűen annyira elkeserít ez az egész hogy nem tudom kifejezni.Igazából járok pszichológushoz, és mondta hogy depressziós vagyok.Tiszta szomorú mindig,magányos egyszerűen bánt ez az egész, hogy a volt jó barátaim sincsenek velem egy ilyen sz@rság miatt.

De Roxi,Attila,Én jó ˇˇfalkaˇˇ vagyunk együtt. :-I


De kérlek adjatok tanácsokat nekem, mit tegyek tisztára elhagytam magam.Ez jár azzal ha hiszek a vérfarkasokban, persze most is hiszek és az akarok lenni de nem vagyok olyan debilis idiót@ mint a Petra.Csak már szomorú vagyok teljesen és elhagyatott.



2013. jan. 10. 17:37
1 2 3
 21/29 anonim válasza:
Pszichológushoz járni nem árt szerintem (habár az biztos engem élve be nem tudnának vinni egyhez sem).
2013. jan. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim válasza:
Neked meg főleg nem árt (nem kötözködésből).
2013. jan. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Nézd, tudom, hogy nem lesz megint kellemes, amit mondok (15 lenék), de amit leírtál, az alapján igencsak nehéz kiszakadnod az otthon rózsaszín burkából, amit természetesen nem is most kell megtenned. Idővel viszont még nehezebb lesz szembenézni azzal, hogy vannak emberek a világban, akik nem feltétlenül kedvelnek, és ennél is nehezebb, hogy miattuk ne zárkózz vissza. Egy barátnőm példájából kiindulva mondom ezt, mert szeretném, ha gondolkodnál, mielőtt kinyitod a szád - akár az osztálytársaid előtt -, hogy ne úgy végezd, mint ő. És igen, magamból is kiindulok, mert nekem sem voltak könnyűek azok az évek, tudom, mi a kiközösítés, mert én sem hallgattam sokáig másokra, amíg a magam kárán nem tanultam meg a dolgokat. Talán végül te is csak így jössz majd rá...

Egyetlen dolgot viszont elmondok, amit szeretném, ha megjegyeznél: a világ olyan körülötted, amilyenné te teszed azt. Az embereken nem tudsz változtatni. Viszont az általad Pertának nevezett lány példáján talán meglátod, hogy a zsarnokoskodásnál néha sokkal többet érnek az észérvek és néhány szép szó. Ha nem is azonnal, de az idő az utóbbi eszközöket használó embereknek dolgozik.

2013. jan. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 blumerZero válasza:

Miért? hisz én is hiszek a vérfarkasokban és szerintem nem hülyeség amit a kérdező mond.

Igazábol néha nekem is vannak ilyen érzéseim mint az emlegetett petrának de én ezt nem mutatom ki ennyire meg nem is mondom ki mindenki elött hogy én vérfarkas vagyok mert ha kimondom eggyértelmü lenne a válasz tőlük :D

én azt tanácsolnám hogy mond meg neki hogy lehet hogy ő vérfarkas meg hogy te ezt mind elhiszed neki de ezt ne mutassa ki ennyire ha pedig ellenkezik akkor ülj le vele és próbáld meg megbeszélni vele meg én is beszélnék vele de én meg ugye nem ismerem :)

2013. jan. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

köszönöm a tanácsaitokat.

mostanában kedves vagyok Petrával és már nem foglalkoztatnak a vérfarkasok sem. XD

de ő még mindig ilyen bunk* nem tudom miért.olyan mint egy agybeteg szerintem neki sem ártana a pszichológus.

2013. jan. 17. 18:07
 26/29 blumerZero válasza:
Hát igazábol nekem is vannak hasonló problémáim szinte majdnem ugyanaz mint neked csak a baránőt levonva
2013. jan. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
ucscó lécci mondj el mindent privátban lehet h segítenél.kérlek megtennéd.köszi
2013. jan. 17. 19:22
 28/29 A kérdező kommentje:

azt hiszi magáról hogy az pedig nem az.úgy viselkedik mint valami agybeteg.pedig ezen csak ő változtathat, senki más.

de ezzel az erőszakos viselkedéssel előbb utóbb mindenkit elkerget maga mellől.

2013. jan. 18. 18:02
 29/29 anonim válasza:

Szia!

Teljesen megértelek, 11 éves vagyok én is, engem is érdekelnek a vérfarkasok és én is haragban vagyok a barátnőmmel.:(

Ő is mindig kibeszél, meg a hátam mögött szervez (ellenem) dolgokat.Utálom az olyan kommentelőket, akik nem segítenek, hanem csak kritikáznak, mert mi a ***-nak írnak ide, ha itt segítséget kell írni, és nem kritikázni meg mondani a ,,tutit"...Szerintem egy darabig ne vegyél a barátnődről tudomást.Keress egy új barátot.Ha régen olyan jóban voltatok Petrával, akkor valószínüleg zavarni fogja, ha azt látja, Te nélküle is jól érzed magad.Ha rádöbben a bunkóságára, akkor mutasd meg neki, hogy attól még, hogy elvagy, ugyanolyan jó barátja vagy és hogy nem süllyedsz le a szintjére.Nem éri meg.

Egyébként, ha azt szeretnéd, hogy jobb kedved legyen olvasd el ezt!Minden hülye kommentelőnek szeretettel küldöm, aki nem szeret segíteni, csak sértegetni virtuálisan a kérdezőt: (a szabályokból másoltam ki.)

Ha választ írsz, tartsd be a következőket:

(...)

A gyűlöletkeltésért, mások sértegetéséért, provokálásért, vállalkozásod, weboldalad reklámozásáért, trágárkodásért, rasszista írásokért, több kérdés ugyanazokkal a válaszokkal történő végigspameléséért, közízlés megsértéséért kitiltás jár, így ilyen válaszokat ne írj!


Remélem hogy tudtam segíteni:)És bocsi a hosszú válaszért

2014. febr. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!