Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egyetértetek a párizsi tünteté...

Egyetértetek a párizsi tüntetésekkel a homoszexuálisok ellen?

Figyelt kérdés

Úgy tudom, most már a házasságot meg az örökbefogadást is engedélyezni akarják, aztán persze ezt már sokalják az emberek.


Ti mit gondoltok? A többség védelme érdekében fel kell lépni tüntetésekkel vagy inkább ti is engednétek?


(Csak aki engedné, az azt is mondja meg, hogy mi van, ha pl kisfiúkat fogadnak örökbe? azért ez nem túl abszurd egy helyzet lenne? Erre tudna valaki válaszolni, aki támogatja? )



2013. jan. 13. 19:06
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/162 anonim ***** válasza:
100%

úgy tűnik még mindig nem érted mi a különbség homoszexualitás és pedofília közt...


a biológia tanár meg nagyon értelmes ember lehetett...egy átlag felnőttől is erős lenne egy ilyen logikai összefüggés, na de egy biológia tanártól...elég elszomorító

2013. jan. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/162 A kérdező kommentje:

ja de én nem pedofilkodás miatt mondtam, hanem pl nem csípem ha csak simán bejön a meleg csávó is tusolni amikor én is, mert hát na necces a helyzet érted ...

És hát ők se lennének másképpen, vagyis a gyerek ha ezt felfogja, akkor ő is elég kényelmetlenül fogja érezni magát 2 meleggel, nem?

na de a kérdésekre nem tudtok ezek szerint válaszolni :( pl mit mond majd a suliban és hasonlók?

2013. jan. 13. 22:09
 23/162 anonim ***** válasza:
100%

1. miért? nem fog megerőszakolni...vagy félsz hogy elcsábít?:D


2. pont az lenne a cél, hogy ez idővel ne legyen csúfolódás tárgya és elfogadott dolog legyen

Az pedig, hogy csúfolják-e majd az iskolában, rajtatok, hetero szülőkön múlik, hogy milyennek nevelitek a gyerekeiteket.

2013. jan. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/162 anonim ***** válasza:
100%
mit mondana? engem a szemüvegem miatt csúfoltak, mégsem dobtam el ez miatt a szemüveget.. ne hülyéskedj már.
2013. jan. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/162 anonim ***** válasza:
92%

Hajlama van meg mi lesz megtalálható a gyerekben?? Ember, azért gondolkodj már! Ez kb. olyan mintha valaki eldöntené, hogy téged sterilizálni kellene, mert barna hajad van.. Nehogy a gyereknek is barna haja legyen..

A homoszexualitás NEM betegség.

2013. jan. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/162 A kérdező kommentje:

25:

na azért tán mégse ugyanaz mint a barna haj, ne viccelj már!

és hogy betegség-e vagy sem, hát ez jó kérdés, de azért sztem erősen az ... na mindegy.

azért belátod h elég perverz dolog egymás seggében turkálni na :((( vagy nem?

és éppen ez az .. most a gyerek is ezt fogja látni? hát nemtom, sztem meredek ötlet

2013. jan. 13. 22:54
 27/162 anonim ***** válasza:
0%
Igen.Francért kell még jobban elkorcsosítani a világot,a melegek éljék ki magukat a hálószobában és kész.Más ember is ezt csinálja.
2013. jan. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/162 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem meg ez pont ugyanolyan.

Miért lenne betegség? Mert természetellenes dolog? Sok minden van ami természetellenes pl. emberek hat ujjal egy kezükön vagy öt lábú bárányok stb. Ezek is természetellenesek, mégsem viszolygunk tőlük. (Már aki, én pl. a melegektől sem viszolygom.)

De jó, tegyük fel, hogy betegség. Pl. egy mentális betegség, mint a skizofrénia. A mentális betegségek nagyon nehezen gyógyíthatók, sokan már inkább állapotnak hívják őket. Ezek a betegségek megkeserítik a beteg életét és a gyógyításnál a cél az, hogy egy normális életet tudjanak élni a betegek. Ezért szednek gyógyszereket, járnak terápiára stb. Ha a homoszexualitás betegség lenne, akkor ugyanez lenne a cél, hogy a 'beteg' egy normális életet tudjon élni. Hát mekkora mázlink van, a melegek alapból normális életet tudnak élni, ha békén hagyjuk őket. Nem kell a sok gyógyszer meg terápia, hiszen nekik ez megfelel így ahogy van, nem keseríti meg az életüket. Érted mire akarok kilyukadni?

Egyébként sem betegség, 1974-ben kimondták, hogy nem az.

2013. jan. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/162 anonim ***** válasza:
30%
25-ös voltam.
2013. jan. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/162 A kérdező kommentje:

de jézusom te ezt honnan vetted?


"melegek alapból normális életet tudnak élni, ha békén hagyjuk őket. Nem kell a sok gyógyszer meg terápia, hiszen nekik ez megfelel így ahogy van, nem keseríti meg az életüket. "


Bizony megkeserítik az életüket elég sokan! vagy szted olyan fantasztikus érzés hogy mindenhonnan kiutálják őket, de olyat is hallottam már h edzőteremben megverték a csávót ... ez olyan jó?

Na meg olyat is ismertem, aki nagy erőfeszítéseket tett és bizony járt terápiára és elég erős gyógyszereket is szedett míg végre meggyógyult és heteroszexuális lett! Szóval ez így azért durva amit leírtál! Csak inkább arról lehet szó, hogy felnőttként már ezzel nehéz kezdeni valamit, és még kamaszkorban kell elcsípni a dolgot! ami meg nehéz ... nem?


de ez is egy újabb téma.

2013. jan. 13. 23:09
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!