Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az olyan nőkről...

Mit gondoltok az olyan nőkről / lányokról, akik hagyományos strandon meztelen felsőtesttel napoznak? Csak én gondolom úgy, hogy megvannak erre a megfelelő helyek, nudista strandok?

Figyelt kérdés

2014. júl. 11. 15:32
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
29%
Magamutogató szajhák ezek, nem NŐK. az ilyennek nincs sikerélmény az életében, ezért arra kényszerül, hogy egy ilyen olcsó húzássl provokáljon ki a férfiakból elismerést, ezzel bizonygatva saját magának, hogy akkor mégsem olyan értéktelen, szar ember ő, hiszen a férfiak odavannak érte..
2014. júl. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
90%
Gyerekek miért ne láthatnának cicit? Egy természetes női testrész, és alapvetően szexualitástól független. Bantu nők topless járkálnak egész nap, a gyerekeiknek mégsen lett semmi lelki traumája.
2014. júl. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam senkit .. mivel még csak most olvasom a kapott válaszokat . Engem sem zavart a monokinizés régen ,de mióta gyerekkel járunk strandolni nem nézem jó szemmel . Az is igaz ,ilyen esetben nem az adott hölgyemény mellé cuccolunk le !
2014. júl. 11. 15:54
 14/36 anonim ***** válasza:
76%
Azt, hogy jol teszik. Akinek nem tetszik ne nézze. Az ilyen farizeusok miatt kell pl a szoptato anyáknak elbujni szem elöl. Régebben ez sem okozott felháborodást.
2014. júl. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
63%

A gyerekeknek nem természetes a meztelenség? pont egy gyereknek a cici nem természetes?


ez valami nagyon furcsa prüdéria lehet egyébként. nem csak féltékeny vagy a férjed miatt?

2014. júl. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
61%

Úram Isten! Felháborító. Nem is értem, miért nem tiltják ki őket a strandokról. Felháborító! Fújj!


Gondolom ez a válasz eddig 100 %-ot ért.

Amúgy a gyerekekre hivatkozva sincs ebbe kivetnivaló. Miért ne láthatna egy női mellet a gyerek? Miért?


Máshol nyomatják nekik, mármint minden újság címlapján meztelen felsőtesttel ül a címlaplány, már a rejtvénymagazinokon is a nagymamánál. Oda se mehet a gyerek mert jajj mit lát?


Én sose vettem le a melltartómat, de azért nem rökönyödök meg rajta ha valaki megteszi. Ha bugyi nélkül flangálna az gáz.


Akinek nem tetszik nem néz oda, a gyerekek meg a strandon egyenesen lesz..ják, hogy van-e felső egy nőn vagy nincs. Fogják a vízipisztolyt, és mennek a harcba. A nagyobbak meg a neten láttak már cifrábbakat is.

2014. júl. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
46%
Azt gondolom ,hogy az esetek többségében a figyelem felkeltés a cél !(Tisztelet a kivételnek !) Aki nem bírja elviselni hogy a bikini nyomával a testén barnul ,az vegye igénybe az ilyen célokra létrehozott női napozót ,avagy ennek hiányában látogasson el egy nudista strandra ,ahol kénye kedvére meztelenül hódolhat a napfürdőzés örömeinek !
2014. júl. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
76%
Engem nem zavar. A gyerekek egyébként százszor annyi meztelen, félmeztelen nőt látnak akkor, ha végigviszed őket az autópálya mentén kocsival, vagy ha be van kapcsolva a tévé. Az nem zavar? Az nem zavar, hogy már kiskorától kezdve arra neveli a média, hogy a nő egy reklámeszköz, és hogy csak a mellei érdekesek?
2014. júl. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
46%

Tisztelem és elismerem az ilyen nőket, klassz dolognak tartom, hogy mernek úgy viselkedni, ahogy egyébként NORMÁLIS lenne, ha nem lenne annyi normálatlan, beteges ember, akik miatt a közerkölcs ezt negatívnak állítja be számos esetben.


A test természetes dolog, a cici is. A gyerek számára is annak kéne lennie, és nem is foglalkozna vele egyébként sokat, ha nem azt hallaná a vallási fanatikus nagyitól, hogy a cici az ördögtől való, és valami szörnyűség kötődik hozzá.


Sok nyomorék ember elszúrja a közerkölcsöt, a normát, és mikor jön egy egészséges, valóban normális ember, az orra alá dugják, hogy ő a normálatlan, mert csak, mert nekik az beteges.

2014. júl. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
26%
Pasi vagyok ,szeretem a szépet !De még én is azt mondom nem normál strandra való a fedetlen kebel ! Meglepődve olvasom egyébként a válaszokat ! Ilyen erővel akkor én is letolhatom a fürdőgatyámat(?) ,(persze csak hason fekve) ,mert én meg nem szeretem ha" világít " a hátsó felem ,hadd barnuljon már :D .Lehet előbb -utóbb azt is ilyen megértéssel fogadnák ? Egyébként szerintem is van ebben a csajok részéről magamutogatás .. A múltkor is egy 4-5 fős lány társaságból volt aki levette a felsőrészt ,azok közül akik a barátjukkal voltak, senki nem vetkőzött neki .Nem véletlen szerintem ! 28/F
2014. júl. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!