Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az olyan nőkről...

Mit gondoltok az olyan nőkről / lányokról, akik hagyományos strandon meztelen felsőtesttel napoznak? Csak én gondolom úgy, hogy megvannak erre a megfelelő helyek, nudista strandok?

Figyelt kérdés

2014. júl. 11. 15:32
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
39%

"A test természetes dolog, a cici is. A gyerek számára is annak kéne lennie, és nem is foglalkozna vele egyébként sokat, ha nem azt hallaná a vallási fanatikus nagyitól, hogy a cici az ördögtől való, és valami szörnyűség kötődik hozzá. "


Juj, de szívesen megnézném az arcodat, amikor a vallási "nemfanatikus" nagyi leveszi a melltartóját a strandon és ott himbálja az arcodba... merhogy ez természetes. Tetszene? Örülnél? Odamennél megszopogatni?

2014. júl. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
34%
Azért kíváncsi vagyok, hogy azok, akik úgy kezdték, "nő vagyok, és engem nem zavar" mit szólnának, ha nyilvános strandon egy pasi előttük lóbálná a himbilimbijét. Mert az pontosan ugyan az.
2014. júl. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
81%

# 19 vagyok, és pont azzal van a baj, hogy már rögzült sok emberben, hogy a test egyes pontjai "problematikusak", "bűnösek", valami gáz van velük. 21-es pl. azt kérdezi, hogy megszopogatnám -e, de miért kérdezi?! Miért jut eszébe ilyesmi? Mert szerintem eltorzult lelkileg, ahogy sajnos rengeteg más ember is. Ezért van MOST a közerkölcsben, hogy van valami rossz egy hímvesszőben vagy egy -akár öreg, akár fiatal- mellben. Holott Afrika egyes helyein ilyen gond pl nincs. Mások a szokások. A magyar kultúra, ami sok tekintetben egy beteges keresztény kultúra, viszont olyan, amilyen. Ezért nem szabad pucéran fürödni a legtöbb strandon. Mert az átlag fejében ez problémás, ez káros, ez büntetendő. De miért?: mert egy rossz nevelést kaptak, amiről viszont az egész kultúránk tehet.


Amúgy láttam már Gárdonyban pasit pucéran fürödni, és igen, megnézték sokan, ugyanakkor nem szólt be neki senki, és nem is botránkozott meg éppen ott senki. A gyerekek is csak mosolyogtak, viccesnek, újnak, furcsának látták -de semmi egyébnek. Láttam öreg női melleket is, és azokkal sem volt semmi bajom, ahogy másoknak sem. Komolyan én érzem magam rosszul, amiért az ma Magyarországon a közerkölcs, ami. Legalábbis a legtöbb esetben; az olyanok, mint én meg pár ismerősöm, igyekszünk kicsit változtatni, a saját szemszögünkből nézve JAVÍTANI.

2014. júl. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
67%
és mi van azokkal a férfiakkal, akik kövérek és konkrétan mellük van? az is másodlagos nemi jelleg!
2014. júl. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
37%
Magyarázza már meg valaki nekem miért lenne jó ,ha elfogadott lenne a pucérkodás ?? Esküszöm én nem vagyok kíváncsi egy vadidegen ember meztelen testére és én sem tenném közszemlére a sajátomat . Én örülök annak ,hogy kitaláltak megfelelő helyeket az erre vágyóknak . Mindenki menjen oda strandolni ahol jobban érzi magát és amelyik kultúrához közelebb áll.
2014. júl. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
86%
# 24: Nem inkább te vagy a primitív? Az a baj, hogy egyből arra gondol sok ember, hogy majd a másik az arcába akarja nyomni a péniszét -DE MIÉRT?! Nem tanulták meg itt Magyarországon a civilizált pucér viselkedést, a pucérság normális felfogását, ezért rémeket látnak, hülyeségeket feltételeznek, és egyből felháborodnak. Ha teszem azt pucéran fürdök, napozok vagy sétálok nyilvános helyen, nem fogom a szerszámom senki arcába nyomni, nyugodjatok meg! Más civilizált pucér ember sem tesz ilyet. Viszont nálunk, mint korábban írtam is, rossz a kultúra, s így nem alakulhatott ki a hagyománya se a pucérságnak, vagyis úgy kezeli a legtöbb magyar a pucér embertársát, mint egy BÖLCSIS, és ez jött le az eddigi hozzászólások többségéből is. Nem a pucérkodókban van a hiba, ők általában tudnak viselkedni, hanem bennetek, többiekben, akik nem tudnak viselkedni egy pucér emberrel szemben. Legtöbben zavarba esnének Magyarországon simán attól, ha egy idegen, pucér emberrel kéne beszélgetniük. Ez pedig sajnálatos és vérciki! A kultúra meg nem olyasmi, amit egyben kell átvenni vagy megtagadni, hanem összetett, sok elemből építkező szerkezet. A pucérság és az angolvécé vagy az internetkávézó nem zárják ki egymást, csak egyesek fejében! Persze igen, lehet menni arra a néhány nudista strandra is az országban, ami van, és persze menjen mindenki oda, aki nem akar fürdőRUHÁBAN fürödni. Igen, ez is megoldás: az egészségesebbek szívnak a lelkileg problémásak, a gátlásosak, a túlbuzgó vallásosak, a pszichológiai értelemben vett gyereklelkűek miatt. Sajnos ez az általános manapság: a fejlettebb alkalmazkodik a betegeshez és maradihoz, és nem fordítva. Remélem, egyszer lesznek ruhás strandok a maradiaknak, a többieknek meg lesz a strand, ahol természetes, hogy kényelemben és szabadon akarnak fürödni, és lebarnulni mindenütt.
2014. júl. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%

A hétköznapi életben semmi bajom a ruhákkal. Szépek, melegen tartanak stb. Egy kellemesen meleg napon fürdés közben viszont nincs annál jobb, mint amikor nincs rajtam semmi. Évek óta eljárok egyszer-egyszer nudista strandra, szerintem ez sokkal természetesebb, mint fürdőruhában feszengeni. Szerintem még vagy 100 év és a fürdőruha fogalom is el fog tűnni. Nézzétek meg mennyit zsugorodott az 1900-as évektől mérten.

Nem tartom kizártnak, hogy 2100-ban olyan viccesnek fog tűnni egy mai egyrészes fürdőruha, mint 100 éve egy viktoriánus korból származó.

2014. júl. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
23%

én imádom őket,főlleg ha az izlésemnek megfelelőek.

támogatom a dolgot,és ez nem nudista strandra való látvány,tevékenység.

2014. okt. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
Mindenki másképp gondolja .Aláírom azt is ,hogy férfiszemnek tetszik ha ilyet lát ,de én úgy gondolom ez nem hagyományos strandra való tevékenység .Szerintem esetek többségében van benne egy adag feltűnési viszketegség is .Ha annyira egyenletesen akar valaki barnulni mert zavarja a fürdőruha nyoma ,az menjen nudistastrandra ,strandokon látogatható női napozókba ,feküdjön ki otthon a kertjében ,vagy jobb híjján menjen szoláriumba . Egy családbarát strandra ,ahová a nagytöbbség gyerekekkel megy ,nem való/illendő a meztelenkedés (arra megvannak a kijelölt helyek).
2014. okt. 22. 15:27
 30/36 anonim ***** válasza:
77%
helyes,dolgot cselexenek,hagyják hogy dekorativ felsőtestüket megcsodáljuk,nyilván nem azért kölöttek sokat,dolgoztak sokat,vagy örököltek jó géneket,hogy utána ruha alá rejtsék csodás kebleiket.
2014. okt. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!