Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen város Győr? Jó ott...

Milyen város Győr? Jó ott élni? Főleg olyanok válasza érdekel, akik odaköltöztek, vagy onnan el.

Figyelt kérdés

Aki odaköltözött, honnan költözött és hogy tetszik neki? Aki pedig elköltözött, az hová? És jobb máshol?

De persze tősgyökeres győriek is írhatnak. :)



2016. ápr. 8. 21:34
1 2 3 4 5 6
 21/60 A kérdező kommentje:

"s tudod, olyan ez, mint a szerelem. Nem lehetek valakibe szerelmes sem helyetted. Tedd meg magad és ne tálcán várd itt sült galambként berepülve hozzád a tuti megoldást. "


Kicsit félrement valami ott bent a fejedben, nem gondolod? Csak a véleményedet kérdeztem...vagy mit gondolsz, leírsz két várost, és rögtön odarohanok, hogy naaaa most aztán megmondták a tutit? Véleményt kérek, ember, nem azt hogy dönts helyettem!!!!!Én is utaztam már sok helyre, akármilyen furcsa, még Győrben is töltöttem el egy kis időt, és én nem osztom a véleményed, de számomra ez is hasznos, mert mint valami reklámszlogennél, itt is minden vélemény számít...de akkor csak tartsd meg magadnak annak a pár városnak a nevét

PM-ben sem adok üzeneteket....pff mint valami híres professzor. Kicsit visszavehetnél, mert irritáló.

És most nem megsérteni akarlak.

nem akartam ilyen durva lenni, de ez a fentebbi rész, kiverte a biztosítékot.

2016. ápr. 10. 12:58
 22/60 A kérdező kommentje:
Egyetem nem érdekel,közel 10 éve végeztem már. Azzal azért vitatkoznék ( de nem, nem teszem!!!), hogy mennyire hasznos, az ismerőseim mind el tudtak helyezkedni, és a multinál, ahol ezelőtt dolgoztam, elég sokan végzóeztek Győrben. Nem úgy tűnik, hogy ne értékelték volna a végzettségüket, még ha tagadhatatlan, h nem egy BGE, Corvinus, vagy BME diploma is.
2016. ápr. 10. 13:01
 23/60 anonim ***** válasza:
Nah, szerencsére ilyen emberből máris kevesebb van Győrben ;) Tényleg nem olyan rossz, a mai napig itt lakom, Pesten tanulok szóval van viszonyítási alap. Kutyát pedig nem tudom hol égetnek, dolgoztam a menhelyen önkéntesként, ott biztosan nem :D
2016. ápr. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 anonim ***** válasza:
6%

Nekem is van egy takarító ismerősöm valamelyik multinál...

Egyébként meg pontúan arra válaszoltam amit kérdeztél.

Ha meg ennyire tetszik egy proli telep, és "nyugalomra" vágysz, akkor megmondom hova költözz Győrben:

Góré dűlő!

Marcal város 2-rőé gyalog is simán átlehet menni, az út pontosan az illegális kutya tetem égetőhöz vezet. Túl mész a kutyamenhelyen, onnan kezdőik a Góré dűlő: ez egy győri víkendházas rész. És nem csak a kutya tetem égető gázolaj ködös füstjét élvezheted, hanem a mellette lévő szemét telep illatát is.

Sőt a szeméttelep mellett folyik egy patak is, ami a kimossa onnan a mérgező anyagokat (nyilván a szeméttelepet is csak egy SZIF-es tervezhette oda, ahogy a csaoni való járatos és útvonalas VOLÁN igazgatója is ott végzett) és élvezd Győr szépségét, és kultúráját!

Győr pontosan egy IQ-as cselédeknek, irigy beképzelt proliknak való Kánaán.

Nagy tisztelet és együttérzés a kivételnek, mert azért Győrben sem mindenki hülye.

Időnként meg bemehetsz a Baross útra a Mozart kávézóhoz, ahogy néhány eszement osztrák is teszi rendszeresen, kiülhetsz az utcára rongyot rázni a köpések és szemét közepére.

Én viszont ha borzalomra vágyom, inkább befizetek egy csernobili turista útra.

2016. ápr. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 A kérdező kommentje:
Nagyon utálod Te Győrt :) Ott laksz még?
2016. ápr. 10. 14:49
 26/60 anonim ***** válasza:
100%

25 éve élek itt, 2 dologgal lehetne jellemezni a várost amiben eltér más megyeszékhelyektől:


-rengeteg cigány

-rengeteg munkahely


Minden más teljesen ugyanaz mint más hasonló méretű magyar városban.

2016. ápr. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 A kérdező kommentje:
Rengeteg nem napon barnult...nos, ez szerintem sok másik helyen is így van. Miskolc, Szolnok, Nagykanizsa, csak hogy párat említsek, ahol meg is fordultam már.
2016. ápr. 10. 19:33
 28/60 anonim ***** válasza:
35%

Már korábban írtam, hogy már nem lakok Győrben. Különben kimennék a főutcára, és lefényképezném és levideóznám azt, és beszúrnám ide, amit a korábban írtam.

Én nagyon utálom Győrt?

Naná, hogy utálom!

Csak azokat sajnálom, akiket ismerek normális győrieket, hogy egy ilyen helyen kényszerülnek élni!

Mert mégis mi jó van Győrben? Mi szép van ott? Mi olyan dolog van, amire egy győri is büszke lehetne?

Én egy dolgot sem tudok mondani, ha agyonvernének akkor sem.

2016. ápr. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
86%

Ja és 26@-nak:


Győrben rengeteg munkahely van? Az Audin kívül még is mi?

A kisebbség meg Győrben is akad, nem is kevés, de ha ebből a szempontból nézzük, van Győrnél sokkal rosszabb város is.

Én Miskolcon láttam a legbrutálisabbat, ott nem kell sokáig lennie az embernek a főutcán, hogy valami durva dolgot lásson.

Sőt egy alkalommal a rendőrök engem is bevittek, mert igazoltattak és éppen nem volt nálam a személyim. Nem akármilyenek ám a miskolci rendőrök! Nem autóval járnak, hanem mikrobusszal, mert az autóba nem férne be elég "utas"! A rendőség épületében pedig a fogdába zártak, de nem akármilyen ám miskolci fogda! Egy nagy terem, benne sok paddal! És termesztésen nem voltam egyedül, volt ott már legalább 15 nemzetiségi. Győrben főleg a prolik, Miskolcon meg a kisebbség.

2016. ápr. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim ***** válasza:
Ezek után egy megoldás van, költözz külfödre :D
2016. ápr. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!