Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Miért szoktak sokan tónusozni,...

Miért szoktak sokan tónusozni, térben és perspektívában rajzolni mindent?

Figyelt kérdés
Attól jobb lesz a kép?

2021. máj. 15. 21:28
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/75 anonim ***** válasza:
76%
Tekintve, hogy a legelső (amiről én tudok) kérdésedben azt állítottad, hogy rémisztően realisztikusak a rajzaid, nem csoda, hogy ezt hiszi itt a nép, aztán mint kiderült, egyáltalán nem volt az ijesztően realisztikus.
2021. máj. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/75 A kérdező kommentje:
Csak ijesztő.
2021. máj. 16. 00:15
 13/75 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az sem. xd
2021. máj. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/75 A kérdező kommentje:
Mindegy hogy mi a téma?
2021. máj. 16. 00:28
 15/75 anonim ***** válasza:
Hogy érted?
2021. máj. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/75 A kérdező kommentje:
Lefejezés. Azt gondolnád, hogy igazából lefejeztem valakit.
2021. máj. 16. 00:35
 17/75 anonim ***** válasza:
100%

Jaaa. Miért gondolnám, hogy lefejztél bárkit is? Persze érdekes, hogy ilyeneket rajzolgatsz, dehát mindenkinek megvan a maga témája. Aki horror regényt ír egyes szám első személyben egy pszichopata sorozatgyilkosról, az attól még nem lesz pszichopata sorozatgyilkos, érted?

Szerintem amúgy azok a rajzok sem voltak ijesztőek, bár én már sok gore alkotást láttam, és voltak felkavaróak, de ezek nem azok, mert nincs vér (vagyis egy kicsi volt az egyiken azt hiszem, de ennyi), nincsenek csontok, belső szervek, semmi explicit, maga a lefejezés gondolata egy amatőr rajzon pedig nem vált ki félelmet átlagemberben.

2021. máj. 16. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/75 A kérdező kommentje:
Tudom hogy mások is de én csináltam már 200 ilyen képet deviantartra felraktam egy régebbi profilomra, az a baj, hogy kitörölték, mert azt hiszem túl "kinky"-nek találta a moderátor.
2021. máj. 16. 01:01
 19/75 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy tényleg olyan, mintha szexuális feszültség lenne ezeken a képeken, mert mindegyiken kicsi vékony szőke nőt fejez le egy bitang csávó, mellük is folyton kint van. Szóval tényleg kinky-nek hat, de közel sincs ahhoz, amit például a Reddit r/guro subbredditén találsz, na ott kemény dolgok vannak, lehet tetszene neked, vagy inkább már túl sok is lenne.
2021. máj. 16. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/75 A kérdező kommentje:

Értem. Azért nem minden tetszik.

Ilyesmi tetszik filmekben, ha nincs sok vér. Pl a Sade márki játékainak a nyitójelenete.

De pl. a Hetedikben én is örültem hogy nem mutatták a késsel megdugott prostit😬

2021. máj. 16. 01:16
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!