Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Miért szoktak sokan tónusozni,...

Miért szoktak sokan tónusozni, térben és perspektívában rajzolni mindent?

Figyelt kérdés
Attól jobb lesz a kép?

2021. máj. 15. 21:28
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/75 A kérdező kommentje:

Nem csak az, hanem miért akarnád látni? Én megijednék.


Ha holnap azt írnám, hogy jól tudok lefejezést rajzolni, sokat tanultam az anatómiát, azt látni akarja bárki? Nem gondolnák, hogy "Gyanúsan sokat foglalkozik ezzel."


De ez van, akkor is ha valakire mondják hogy "ő aztán tud rajzolni" nekem vagy nem tetszik a rajz vagy látom hogy valami ijesztő horrorisztikus dolgot is le tudna rajzolni.

2021. máj. 16. 03:05
 22/75 anonim ***** válasza:
62%

Nem, senki sem mondaná. Azt mondanánk, hű, van itt egy kezdő rajzos, akinek ez a perverziója. Mások wc-n ülő lányokat rajzolnak. Ez pszichológia is, nem az jön le az embereknek, hogy a képek rajzolója valóban lefejezett bárkit is, hanem csak egy kis perverz, aki ezen éli ki magát. És itt a mese vége.

A rajztudásod fényének, tükrének kritizálása azért került elő, mivel te MEGKÉRDEZTED, hogy milyen, illetve azt ÁLLÍTOTTAD, hogy királyul érted az anatómiát meg az arányokat, nyilván itt a válaszolók arra reagáltak, nem arra, hogy te egy gyilkos vagy meg ilyesmi.

2021. máj. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/75 A kérdező kommentje:
Nem ez a lényeg.
2021. máj. 16. 11:47
 24/75 anonim ***** válasza:
Mi nem a lényeg? Mi a kérdés pontosan?
2021. máj. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/75 A kérdező kommentje:

Nincs rá szükség hogy térben ábrázoljam a hóhért vagy anatómiailag pontos legyen. Pláne nem realisztikus.


Érted?

2021. máj. 16. 11:52
 26/75 A kérdező kommentje:

Itt egy példa.

[link]

Elég jó a rajz technikailag és én is tudnék ilyet rajzolni, de ez a szög szerintem nagyon előnytelen. Én nem akarok képzésre menni ha ott is lerajzolják a másikat meztelenül. És a művészektől is félek mert ilyeneket rajzolnak.

2021. máj. 16. 12:21
 27/75 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező, ne itt várj választ a képzeld problémáidra. Nem, nem tudnál ilyeneket rajzolni, ha tudnál, megmutatnád. Ez a póz nem előnytelen, ellenben rohadt nehéz a rövidülés miatt, ez már efelsőbb szint azoknak, akik egy sima álló modellt meg tudnak rajzolni.

Ez a félés meg beteges.

2021. máj. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/75 A kérdező kommentje:

Nem tudok ilyet rajzolni, mert nem merek.

Nem merek kifejezéstelen arcú felnőtteket rajzolni.

Nem merem magamat.

Nem merek szép nőket.

2021. máj. 16. 13:32
 29/75 A kérdező kommentje:
Élő modellről
2021. máj. 16. 13:46
 30/75 anonim ***** válasza:
100%
Oké, értjük, akkor nem kell több kérdést feltenned ezzel kapcsolatban itt, ugye?
2021. máj. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!