Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Miért szoktak sokan tónusozni,...

Miért szoktak sokan tónusozni, térben és perspektívában rajzolni mindent?

Figyelt kérdés
Attól jobb lesz a kép?

2021. máj. 15. 21:28
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/75 A kérdező kommentje:
"nem tudok realizmust rajzolni, mert nem akarok" Azért mert akkor meg kell nézni az igazi, élő embereket és én nem merem. Nem azért mert nehéz vagy mert sokat kell hozzá tanulni.
2021. máj. 17. 23:37
 62/75 A kérdező kommentje:
Úgy értem a jót, hogy elégedett vagyok vele.
2021. máj. 18. 00:45
 63/75 anonim ***** válasza:
Miért emelted ki? Már kaptál rá választ.
2021. máj. 19. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/75 A kérdező kommentje:

"Viszont ha azt írod, hogy jól rajzolsz, akkor nyilván többen is látszi szeretnék, hogy legyen viszonyítási alap."


De te biztosan jobban rajzolsz nálam. És mi az hogy viszonyítási alap?

2021. máj. 20. 21:13
 65/75 A kérdező kommentje:
Ha valaki tanult művésznek nevezi magát már attól megijedek, nem hogy attól hogy "tudok rajzolni embert".
2021. máj. 20. 23:37
 66/75 anonim ***** válasza:

"Kérdező, ne itt várj választ a képzeld problémáidra. Nem, nem tudnál ilyeneket rajzolni, ha tudnál, megmutatnád. Ez a póz nem előnytelen, ellenben rohadt nehéz a rövidülés miatt, ez már efelsőbb szint azoknak, akik egy sima álló modellt meg tudnak rajzolni."


Rajzoltam már ilyet, csak azt nem tudom miért akarná bárki látni.


Amúgy meg nagyon sajnállak, ha azért tetszik egy rajz, mert nehéz lerajzolni.

2022. jún. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/75 anonim ***** válasza:
Új regisztráció? Hmm, üdv újra itt. Ha így állsz hozzá, hogy senki sem akarja látni, akkor nem is fogják.
2022. jún. 10. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/75 anonim ***** válasza:
Nem számít a hozzáállás, csak az eredmény.
2022. jún. 10. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/75 anonim ***** válasza:

De, sokat számít a hozzáállás. Mit gondolsz, egy rajztanár hányszor találkozik azzal a problémával, amikor megmondja egy diáknak, mi a hiba a rajzán, és a diák

1. Kijavítja a hibát

2. Elkezd vitatkozni, hogy de ez az ő stílusa

2022. jún. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/75 anonim ***** válasza:
De elfogadom, ha hibát ejtek, de olyan nincs, hogy aránytalan. Tudom az arányokat, csak változtatok rajtuk tetszés szerint. Például a szemeket távolabb rakom. Ez miért baj?
2022. jún. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!