Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Koromhoz képest jól rajzolok?

Koromhoz képest jól rajzolok?

Figyelt kérdés

Tanácsot, kritikát szeretnék kapni. 11 éves lány vagyok, és a korombeliekből nagyon sokan, sokkal szebben rajzolnak. :/ Mindenki azt mondja, hogy hű, de gyönyörűen rajzolok, de nem kapok semmi kritikát. Szerintetek hogyan rajzolok?

[link]


2010. dec. 12. 15:40
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
korodhoz képest rohadt jól rajzolsz :D
2010. dec. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
28%
majd akkor fogsz jól rajzolni ha ezt fejből rajzolod!
2010. dec. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Második, nem értelek. O.o
2010. dec. 12. 15:53
 4/26 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy érti, hogy másolsz.
2010. dec. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Pff... :D "Elítélem" a kopizást (másolás és kopizás, ugyan az). Gépen egyébként sem tudnék kopizni. Vagyis tudnék, de nem akarok. Kösz, hogy itt ismeretlenül ítélgetsz. Bocsi, csak kicsit felháborodtam. :D
2010. dec. 12. 16:00
 6/26 anonim válasza:
100%

Szia!

Szerintem is gyönyörű, csak egy kicsit érdekes a színhasználatod. A fejből való rajzolást, szerintem úgy érti hogy amikor már nem kell előtted lennie egy képnek tárgynak bárminek, hanem már emlékezetből,elképzelésből fog menni.

2010. dec. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Nincs előttem semmilyen kép, tárgy, nem nézem semmiről. kigondolom, hogy álljanak, a hátteret meg mindent, felvázolom, körvonal, szín, árnyék, háttér. :) Köszönöm szépen a válaszokat. :)
2010. dec. 12. 16:07
 8/26 anonim ***** válasza:
28%
mindegy akkoris szar. én írtam amúgy a 2. választ
2010. dec. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
amúgy mivel rajzoltad? mer hiába nézem fél órája nemtudok rájönni, mert hogy nem toll/filc/ceruza/ecset az is biztos
2010. dec. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem korodhoz képest meglehetősen szépen rajzolsz.Csak azt nem tudom,hogy amiket rajzolsz az valamilyen rajzfilmből van,és hogy te ezt jól begyakorolta?!

Valójában akkor derül ki,hogy hogyan rajzolsz,hogy ha leülsz és megrajzolsz egy csendéletet. Az sok mindent elárul,de ha te ilyen figurákat rajzolsz , szerintem nem tudsz meg sok mindent.Biztos van egyébként benned több is ;)


15/F aki művészeti középiskolába jár :)

2010. dec. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!