Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Koromhoz képest jól rajzolok?

Koromhoz képest jól rajzolok?

Figyelt kérdés

Tanácsot, kritikát szeretnék kapni. 11 éves lány vagyok, és a korombeliekből nagyon sokan, sokkal szebben rajzolnak. :/ Mindenki azt mondja, hogy hű, de gyönyörűen rajzolok, de nem kapok semmi kritikát. Szerintetek hogyan rajzolok?

[link]


2010. dec. 12. 15:40
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Második, mindenkinek más és már tetszik, elfogadom, hogy nem tetszik. :)


Utolsó, gépen csinálom, Gimppel, és digitalizáló táblával rajzolom. :)

2010. dec. 12. 16:34
 12/26 A kérdező kommentje:
15 éves fiú, köszönöm. :) Ezek az én karaktereim, a saját fantáziám szüleményei. Tudom, mást is szoktam rajzolni, csak azokat nem rakom fel dA - ra. Mégegyszer mindenkinek köszönöm! ^^
2010. dec. 12. 16:36
 13/26 anonim ***** válasza:
Írtam kommentet a DA üzenőfaladra. :)
2010. dec. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Ügyes vagy, ha sokat rajzolsz esetleg érdemes lenne valami szakkörben is képezned magad. E rajznak kis hibája, hogy a nyelvek nm igazán vannak térben, tehát mintha síkban rá lenne ragasztva a képre. A valóságban a nyelvek töve valszeg sötétebb, mert árnyékot vet rá az ebek orra, szája teteje. Persze a lábuk árnyéka se látszik, de ott engem nem zavar, a nyelvüknél kicsit igen. :-)
2010. dec. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Digitalizáló tábla..tyűha :D

Ha én ilyennel rajzolnék meg egy házit,akkor kapnám az ívet:D

Jobban szeretek festeni a szenes és ceruza rajzokat.De ez is tetszetős.De szerintem fejleszd magad más téren is :) De azért igy tovább :)


16/L Művészeti Szakközép

2010. dec. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
nagyon szép :) meglepődtem :)
2010. dec. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim válasza:
100%

Nagyon szép!

Bár nem vagyok művész de egy civil véleményét is érdemes meghallgatni... :)

Hát ha én ilyet próbálnék rajzolni akkor arra sem lehetne ráismerni h azok kutyák :S De F**ck yeah! face-t azt jól tok rajzolni.:D Valahogy hogy igy: [link]

Jó link XDXD

2011. jan. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:
54%
hmm... a 2.dik válaszoló kritikát írt...ha nem tudod elviselni h valakinek nem tetszik akkor minek írod h te kritikát akarsz? pff-.-
2011. jan. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


Utolsó, a második válaszoló idézem ezeket írta:

"majd akkor fogsz jól rajzolni ha ezt fejből rajzolod!"

"mindegy akkoris szar. én írtam amúgy a 2. választ"


Szerintem ez nem kritika, mivel nem segített abban, hogy mit javítsak, mi rossz és mi jó, csak leszarozta. Én nem vagyok megsértődve, elviselem, hogy nem tetszik. Lehet, hogy neki mondjuk Da Vinci "stílusa" tetszik. Én megértem. :D

2011. jan. 31. 16:37
 20/26 anonim ***** válasza:

Szerintem a karaktereid nem túl egyediek, talán emiatt gondolták úgy sokan, hogy kopizol.

(pl, lent a kedvenceid közt a dolphy-nak is nagyon hasonlók a karaktereik.


próbálj minél különfélébb, egyedibb karaktereket megrajzolni, és lehet, hogy eleinte nem lesznek olyan jók, de attól fogsz fejlődni, ha olyanokat is rajzolsz, ami nehezebben megy.


ami nem tetszik még nekem, az hogy kicsit olyan giccsesek.


a hold a háttérben az tetszik, így kicsinyítve (nagyobb képet tudsz feltölteni róla, hogy úgy milyen.


összességében:


szerintem van érzéked a rajzhoz, de próbálj minél különfélébb dolgokat is rajzolni, legyél bátrabb, kreatívabb, és egy kicsit több lelket, tartalmat vigyél a rajzokba. + nézegess minél többféle stílusú alkotást is.


pl. ezen a blogon van egy csomó:

[link]

2011. jan. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!