Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Koromhoz képest jól rajzolok?

Koromhoz képest jól rajzolok?

Figyelt kérdés

Tanácsot, kritikát szeretnék kapni. 11 éves lány vagyok, és a korombeliekből nagyon sokan, sokkal szebben rajzolnak. :/ Mindenki azt mondja, hogy hű, de gyönyörűen rajzolok, de nem kapok semmi kritikát. Szerintetek hogyan rajzolok?

[link]


2010. dec. 12. 15:40
1 2 3
 21/26 anonim válasza:

Jaja, ügyes vagy, de sztem is kicsit túldíszítetted őket, és picit babásak. Én egy kicsit szögletesebb, erősebb vonalakkal rajzolnék, megpróbálnák fénykép után készíteni skiccket, és az arányokkal, izomzattal, inakkal, térhatással is foglalkoznék.


13/l (rajzolásfüggő)

2011. jan. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
Ja, és leírnád a program nevét, és hogy honnan van? Én is kipróbálnám. thx
2011. jan. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm az összes kritikát! Iszonyú hálás vagyok! :) Ígérem megfogadom a tanácsokat.


Utolsó, Gimp 2 - vel rajzolok, és innen tudod letölteni: [link]

2011. febr. 1. 08:36
 24/26 anonim ***** válasza:

"majd akkor fogsz jól rajzolni ha ezt fejből rajzolod!"


Ezzel a mondattal én sem értek egyet. A rajzaim és festéseim mellett a kiállításokon mindig simán elmennek az emberek, miközben azt mondják lazán egymásnak, hogy "szép fénykép". Azóta már mindig kiíratom a képeimhez, hogy grafika vagy festmény, de még így is vannak olyanok akik nem hiszik el, hogy azok festve vagy rajzolva vannak, mert megtéveszti őket a hiperrealista stílus. És fényképről szoktam csinálni a képeimet...de akkor ezek szerint én se tudok rajzolni....... :D


Kérdező: ahhoz képest, hogy 11 éves vagy nagyon ügyesek a képeid. Csak egy tipp: próbálj ki minél több technikát, és stílust, és témát. De a lényeg az, hogy megtaláld azt amit szeretsz csinálni.

Minden jót! :)

2011. febr. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Ez egy jó kezdésnek az arányokat tudod nagyjából, de ne csak ilyen kutyákat meg farkasokat rajzolj, hanem mással is próbálkozz, mert így egy szinten fogsz megrekedni. Még rengeteget tudsz majd fejlődni rajtad áll.
2018. szept. 30. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Hm hát ezt én is megtudnám😒


Egybkémt jól rajzklsz :D

2020. febr. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!