Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Muszlimkent hogyan zajlik a...

Muszlimkent hogyan zajlik a parkereses? Tényleg lehet válogatni a hajadon lányok közül? Ha most ateista vagyok és felveszem a muszlim hittet mennyi idő után lehet feleségét választani?

Figyelt kérdés

Azon agyalok hogyha felveszem a hittet Pesten vannak muszlim közösségek.

Aztán ki kéne menni egy szegény muszlim országba és feleségét szerezni

Ha feleségül veszek valakit az automatan kap beutazasi papírokat nem?


Simán lehetne találni engedelmes muszlim feleséget.

Egy ilyen muszlim országban tényleg úgy megy ez hogy a hajadonok közül lehet választani beszelgetsz vele pár mondatot és kész viheted ?



2023. jún. 7. 13:12
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/115 anonim ***** válasza:
96%

Nem kicsit vagy beteg...

Az a baj, aki Téged szült, nem gyepált el párszor.

Az iszlámeól se sok fingod van.

Nem kell körülmetéltetni magad, inkább heréltesd ki magad.

2023. jún. 8. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/115 A kérdező kommentje:

92# elgyepalt ne izgulj

De végül úgyis az lesz amit én akarok .megtorom az ellenállást

Mert engem sose törnek meg.



Azért van fogalmam alap szinten még csak ismerkedem vele.


Hát a herelest inkább kihagyom 😃 kell a sperma a csajokba😃

Oke most csak prosti van de még elvileg van pár évem hátra addig csak lesz uj szexpartner.

Én élnek 1 asszonnyal is de itt úgy látom lehetetlen olyat találni aki önként lenne szolgáló lány. 🙂

2023. jún. 8. 01:44
 93/115 anonim ***** válasza:
96%
Én a szolga pasikat szeretem.
2023. jún. 8. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/115 anonim ***** válasza:
96%
Én meg azt szeretem, ha én iranyitok nőként a kapcsolatban!!! Egy ilyen kis szart, mint te, félperc alatt terdre kényszerit, bármelyik egszseges lekülettel rendelkező nő
2023. jún. 8. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/115 anonim ***** válasza:
0%

A hetedikes osztalytarsnom a padon smuzolt egy faszival a Varosmajorban, sztem meg is ujjazta, nem neztem oda, csak felig, gyorsan odebbtekertem a bringaval.



39F incel

2023. jún. 8. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/115 anonim ***** válasza:
Miért metélik le azokat is akik nem sivatagban laknak?
2023. jún. 8. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/115 anonim ***** válasza:

96. Mert ez a szokás már évszázadok óta. Ezenkívül pedig szunna.


A szunna definíciója: a Próféta „minden hagyománya és gyakorlata”, és a „minta, amelyet a muszlimoknak követni kell”.

2023. jún. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/115 A kérdező kommentje:

Megeri vegulis.most az az 1 hét fájdalom.

Ajánlás de a Korán nem tartja kötelezőnek.


Egy engedelmes fiatal muszlim asszonyert érdemes szenvedni

Aldozathozatal nélkül nincs siker nekem nagyon sokat megerne ez.


94# azt elhiszem .ha a nő irányít én meg szexelni se tudok annyira lelankadok tőle.annyira utalom ezt hogy még a szerszám se működik.

Ha viszont én irányítók akor már más a helyzet .azt is szeretem ha egy nő harap vagy karmol nincs azzal baj ha mozog.

De én legyek az irányító pozicioban.


Kéne venni valami kis tanyát valahol az isten háta mögött.

És ott lehetne ezeket a perverz vágyakat megvalósítani .

Lenne valami drogos vagy alkoholista csaj azt is lehetne irányítani ha én szereznek neki ilyen cuccokat. Az meg relatíve okos is lehetne függőség esetén nem számít.



A lényeg hogy valami fele struktúrával hatalmi helyzetbe kerüljek a nő fölött és akor lehet irányítani.

2023. jún. 8. 09:25
 99/115 anonim ***** válasza:
0%

"az az 1 hét fájdalom"



Nekem 3 het szenvedes volt :)



39F incel

2023. jún. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/115 anonim válasza:
87%

Édesem, egy igazi muszlim nő szerintem még házassagban sem fog előtted levetkőzni, ha szól Allah hogy csináljatok gyermeket, akkor ő lefekszik, te pedig a 6 réteg ruha alatt megkeresed a lyukat, es minden előjaték, minden érintes nelkül berakod, elsülsz, kiveszed, es imadkoztok hogy fiú legyen, mert a lány szégyen.

Ettől meg aztán egy tesztoszteronban uszó ferfinek sem fog jól működni, max azert mert előtte csak kecskén gyakorolhatta...


Ennél magasabb kulturából jött muszlim nő meg ugy ott hagy hogy, hogy csak pisloghatsz.

2023. jún. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!