Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Muszlimkent hogyan zajlik a...

Muszlimkent hogyan zajlik a parkereses? Tényleg lehet válogatni a hajadon lányok közül? Ha most ateista vagyok és felveszem a muszlim hittet mennyi idő után lehet feleségét választani?

Figyelt kérdés

Azon agyalok hogyha felveszem a hittet Pesten vannak muszlim közösségek.

Aztán ki kéne menni egy szegény muszlim országba és feleségét szerezni

Ha feleségül veszek valakit az automatan kap beutazasi papírokat nem?


Simán lehetne találni engedelmes muszlim feleséget.

Egy ilyen muszlim országban tényleg úgy megy ez hogy a hajadonok közül lehet választani beszelgetsz vele pár mondatot és kész viheted ?



2023. jún. 7. 13:12
 61/115 anonim ***** válasza:
91%
Normális ember nem pofozkodik! Igazi elmebeteg, bántalmazó, másokon uralkodni akaró, másokat kvázi használati tárgynak tekintő hulladék vagy. Nagyon menő vagy, hogy a gyengébbet pofozod, miért nem kezdesz a saját súlycsoportoddal?! Aki kezet emel egy nőre, az nem férfi, de még embernek se nevezném! Csodálatos példát mutatnál a leendő kölykeidnek, ha valami nem úgy van, ahogy apuci akarja semmi gond, majd jól felpofozzuk a másikat, bravó. Szüleid biztos nagyon büszkék rád...
2023. jún. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/115 anonim ***** válasza:
98%
Van muszlim baratnőm, ha a férje megütné, vagy nem tisztelné, vagy bántaná, az apja verné agyon baltával a faszit!
2023. jún. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/115 anonim ***** válasza:
89%
Te csökkent agyu fa$kalap. Azért nincs nőd, retardált vagy.
2023. jún. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/115 anonim ***** válasza:
87%

""az a fo dolgotok.""


AKkor csinálj valakinek gyereket, de felnevelni meg te fogod, mert ez a dolgod, te szerencsétlen.

2023. jún. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/115 anonim ***** válasza:
91%

"meg jó hogy alaposan megvered."

Jó édes anyukádat verjed alaposan el, te szerencsétlen, bántalmazó szardarab! Semmi jogod nincsen a másikra kezet emelni, érted? SEMMI! Nem, akkor sem ha szerinted nem megfelelően viselkedik. Még mindig emberekről beszélünk, nem holmi idomított kutyákról, bár más még a kutyájával is szebben bánna, mint ahogy te azt egy másik érző emberrel tennéd. Szánalmas lúzer vagy, aki képtelen a saját hazájában társra lelni, aki attól érzi magát kemény legénynek, ha kutyaként/cselédként/rabszolgaként bánhat a nőkkel és ha fitogtathatja az erejét egy gyengébb emberrel szemben. Semmi baj, nyugtat a tudat, hogy te úgyis egyedül fogsz megdögleni, ép elméjű nő ugyanis messziről kerül és a muszlim szülők sem egy ilyen habi vallásos, nyelvet nem beszélő, csóró szeméthez fogják kiházasítani a lányukat.

2023. jún. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/115 anonim ***** válasza:
80%
bolond fasz ittál:D
2023. jún. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/115 anonim ***** válasza:
91%

66

Akkor alúzer vagy, hogy egy nő sem áll veled szóba, aztán meg osztod itt az észt, és azt hiszed, bármi esélyed is van egy arab lánynál. Ritka hülye vagy,

2023. jún. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/115 A kérdező kommentje:

69# annyi lenne amennyit akarok ha elfogadnam az itteni szabályokat.de én sose leszek a nők csi..kaja!

Nekem csak úgy jó egy párkapcsolat ha én irányítók.

Mivel ilyet találni nehéz elég a néhány szexkapcsolat meg a fizetős nénik egyenlőre.

2023. jún. 7. 20:38
 69/115 anonim ***** válasza:
97%
Ez a gyakori a lúzerek mekkája
2023. jún. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/115 anonim ***** válasza:
89%

"annyi lenne amennyit akarok "

Álmodban. Nem, még ott sem.

"én sose leszek a nők csi..kaja"

Ahogy a nők sem lesznek a férfiak csicskái, ilyen egyszerű.

"Nekem csak úgy jó egy párkapcsolat ha én irányítók"

Még mindig egyéni szoc. problem, egy normális kapcsolatban ugyanis senki nem irányít, mindkét fél egyenlő, ugyanazokkal a jogokkal. Egy dolgot irányíthatsz, vagyis kettőt: a két kis markocskádat, ilyen gusztustalan mentalitással ugyanis egyetlen ép elméjű nő sem fog megpiszkálni bottal sem és ez így van jól. Az ilyen alja emberekből, mint te, egy is sok, isten mentsen, hogy még szaporodj is.

2023. jún. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!