Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Muszlimkent hogyan zajlik a...

Muszlimkent hogyan zajlik a parkereses? Tényleg lehet válogatni a hajadon lányok közül? Ha most ateista vagyok és felveszem a muszlim hittet mennyi idő után lehet feleségét választani?

Figyelt kérdés

Azon agyalok hogyha felveszem a hittet Pesten vannak muszlim közösségek.

Aztán ki kéne menni egy szegény muszlim országba és feleségét szerezni

Ha feleségül veszek valakit az automatan kap beutazasi papírokat nem?


Simán lehetne találni engedelmes muszlim feleséget.

Egy ilyen muszlim országban tényleg úgy megy ez hogy a hajadonok közül lehet választani beszelgetsz vele pár mondatot és kész viheted ?



2023. jún. 7. 13:12
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 111/115 anonim válasza:
95%
Múltkor már széttrollkodtad magad a szexualitás kategóriában, miért nem volt az elég?
2023. jún. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/115 A kérdező kommentje:

111# nem trollkodas de kicsit beteg vagyok na nemtudok mit mondani .

De talán egyszer majd ha elvisznek pszichológushoz talán kiderítik mi a bajom .

Én magam se tudom miért vannak ilyen gondolataim és vágyaim csak úgy vannak. ezért minek bántottok?

2023. jún. 9. 21:16
 113/115 anonim válasza:
87%
Elkezdtem olvasni a kommenteket. Nagyon durván hímsoviniszta éa középkori nézeteid vannak.
2023. jún. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/115 A kérdező kommentje:

Talán beteg vagyok de olyan mély a probléma hogy ezzel soha nem mennek el magamtól agyturkaszhoz gyerekként kellet volna vinni.

Igazából voltam is de nem mondtak semmi olyasmit pedig van gond ti is látjátok 😀akor is volt

mostmar meg annyi mindent kéne mesélni amit már nem lehet folvallalni.


Pedig csak arra vagyok hogy valami valahogy kitoltse a bennem lévő űrt. Celt es ertelmet adna Nem bántanak én egy legyet se.

2023. jún. 9. 21:32
 115/115 A kérdező kommentje:

113# igen középkoriak vagy okoriak a nezeteim azért mert itt nemtudok beilleszkedni.

A régi korokban meg könnyű dolgom lenne .rendkívüli mód szeretem a régi eszméket

2023. jún. 9. 21:38
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!