Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Muszlimkent hogyan zajlik a...

Muszlimkent hogyan zajlik a parkereses? Tényleg lehet válogatni a hajadon lányok közül? Ha most ateista vagyok és felveszem a muszlim hittet mennyi idő után lehet feleségét választani?

Figyelt kérdés

Azon agyalok hogyha felveszem a hittet Pesten vannak muszlim közösségek.

Aztán ki kéne menni egy szegény muszlim országba és feleségét szerezni

Ha feleségül veszek valakit az automatan kap beutazasi papírokat nem?


Simán lehetne találni engedelmes muszlim feleséget.

Egy ilyen muszlim országban tényleg úgy megy ez hogy a hajadonok közül lehet választani beszelgetsz vele pár mondatot és kész viheted ?



2023. jún. 7. 13:12
 71/115 anonim ***** válasza:
89%

Az én barátom arab. Ha egy lánytesvérére kezet merne emelni a férje, rövidesen az apjukkal és a 4 fiú testvérével találná magát szembe! Aztán meglátná, velük szemben mennyire lenne kemény.


Persze az apja jóval okosabb annál, mint hogy egy ilyen utolsó senkiházi szardarabhoz adja a lányát, mint amilyen te vagy. Senki nem fog neked behódolni, vallástól és nemzetiségtől függetlenül, szóba se áll veled egy nő se, te szerencsétlen nyomorult! Szóval hálistennek ez a veszély nem fenyeget, mert egyedül fogsz megdögleni.


Az arab lányok nem fognak pusztán azért tisztelni, meg úgy ugrálni, ahogy te fütyülsz mert egy pöcs van a lábad között. Ahoz elsősorban EMBERNEK kéne lenned, és láthatóan neked ez nem sikerült, messzebb nem is lehetnél tőle.

2023. jún. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/115 A kérdező kommentje:

72# pedig hidd el én mindig elerem amit akarok így vagy úgy. lehet sok idő de eddig mindig amit nagyon akartam az sikerült.


Ha elhatároznam ezt a muszlim nőszerzest elmennek és szereznek nem számít mennyi ideig tart .

Csak még ez inkább fantázia


Sok variáció közül kell kiválasztani a jó utat .

Lehetne újra hátrányos helyzetű nagyon fiatal magyart is mint az ex logisztikailag egyszerűbb de ha megno ő is azt fogja csinálni mint az elodje.


Vagy elhetek egyedül is annyira nem rossz.nem kell idegeskedni folyamatosan hogy milyen önző lusta fajták a nők. de azért a 2 naponta kemény szexek hiányoznak így csak 2 hetente van.


Nincs kín uralkodni a felsőbbseg erzese nagyon jó, nagyon perverz élmény is .

Jó lenne újra érezni csak 1 lányt akarok aki felett feltétlen hatalmam lenne és ne a gyermekem legyen ez az egy kitétel.

Nem kérek sokat az elettol csak ennyit.

2023. jún. 7. 21:14
 73/115 A kérdező kommentje:

73# van ilyen is igen de van aki egy kecskeert eladja aztán nem törődik vele .

Van ilyen arab meg olyan .

Ahogy nálunk is sok felé magyar van

2023. jún. 7. 21:21
 74/115 anonim ***** válasza:
90%
Nekem oké ez a felallas, de remélem akkor keresel javi 30M.et, hogy magas szinvonalon el tudj tartani. Luxus élet, luxus nyaralások stb. Különben nem éri meg elviselni egy ekkora faszt mint te
2023. jún. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/115 anonim ***** válasza:
89%

Pedig hidd el, a büdös életben senkin nem fogsz uralkodni, bármennyire is akarod, értelmes ember ugyanis messziről kerüli a fajtád, mint ahogy nem is tűri el, hogy semmibe vedd és elnyomd. Nem, az araboknál sem. Apum arab, köszönyőviszonyban nincs a képzelgésed a valósággal, efelől kétséged ne legyen. Nyilván mindenki fejében az van, hogy fúú az arab férfiak milyen uralkodóak és korlátozóak (na meg persze biztos mindegyik terrorista), hát tessék íme egy nem terrorista, nem muzulmán, fehér magyar, aki szerint teljesen rendben van a nőket jól megverni, ha épp úgy tartja kedve, totálisan semmibe venni őket, kutyaként kezelni, szándékosan nem iskoláztatni, nehogy kinyíljon a csipájuk, minimális tiszteletet sem megadni feléjük és 110%-ig korlátozni mindenben. Hát ehhez képest kutya f_asza egy muszlim arab férfi. Ők sem tartják ám normálisnak, hogy jól megverjük a nőt, ha nem úgy viselkedik, ahogy az nekik megfelel. Ők tisztelik a nőket, nem a kutyájukként tekintenek rájuk, mint ahogy te.

Tetszik, nem tetszik, a nők még mindig nem a te szórakozásodra való, alsóbbrendű kvázi használati tárgyak, akik felett korlátlan uralkodhatsz, te beteg gyökér. Ijesztő, hogy ilyen elmeháborodottak szabadon járnak-kelnek köztünk.

2023. jún. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/115 A kérdező kommentje:

Én is tisztelem a nőket csak nagyon át mentek itt nálunk a ló túlsó oldalára Nyugat Európáról ne is beszéljünk.

Azt hisszik nekik mindent lehet mert nők.



77# oke elhiszem hogy apád arab de itt el Magyarországon .

Nyilván nem ugy el mint Irakban vagy Egyiptomban stb

Nyilván mindenhol vannak szabályok .

Akármit nem lehet ott se megtenni de sokkal erősebb a férfi családfő pozíciója.

És az igazán konzervatív helyeken nem a nő választ és dont ez a szimpatikus

2023. jún. 7. 22:03
 77/115 anonim ***** válasza:
96%
Milyen gyenge ember vagy.
2023. jún. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/115 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem a kérdező egy pszichopata. A zárt osztályon lenne a helye.
2023. jún. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/115 anonim ***** válasza:
82%

"Nekem csak úgy jó egy párkapcsolat ha én irányítók."


És mégis kinek hiszed magad? :D Vagy mi predesztinál arra, hogy irányíts? :D

2023. jún. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/115 A kérdező kommentje:

79# az lehet ! És tudod elismerem hogy félős is vagyok sok mindentől retegek és gyengének is érzem magam néha panikroham kerülget belül. Tudod olyan görcsolos félelem.


De ezt senki nem látja rajtam .mindenki azt látja milyen erős vagyok és néha idegbolond de sose sírok vagy adom fel.mindig addig megyek meg el nem érem a céljaim. Mindig full erősnek és nyugodtnak tűnök de ez látszat.


Sok fantáziam van.sok ötlet 100 fele agymenes de nincs elhatározás nincs cél.

2023. jún. 7. 22:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!