Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Muszlimkent hogyan zajlik a...

Muszlimkent hogyan zajlik a parkereses? Tényleg lehet válogatni a hajadon lányok közül? Ha most ateista vagyok és felveszem a muszlim hittet mennyi idő után lehet feleségét választani?

Figyelt kérdés

Azon agyalok hogyha felveszem a hittet Pesten vannak muszlim közösségek.

Aztán ki kéne menni egy szegény muszlim országba és feleségét szerezni

Ha feleségül veszek valakit az automatan kap beutazasi papírokat nem?


Simán lehetne találni engedelmes muszlim feleséget.

Egy ilyen muszlim országban tényleg úgy megy ez hogy a hajadonok közül lehet választani beszelgetsz vele pár mondatot és kész viheted ?



2023. jún. 7. 13:12
 81/115 anonim ***** válasza:
97%

Aha, kb 8 oldalon át részletezted, hogyan és milyen eszközökkel nyomnád el totálisan a nőket, hogyan uralkodnál felettük, hogyan vernéd őket jól meg, aztán meg van pofád azt mondani, hogy tiszteled a nőket. Jó vicc volt, fogalmad nincs arról mit jelent az, hogy tisztelet!

Egyedül te estél át a ló túloldalára, meg azok a beteg p.öcsfejek, akik szerint rendben van nőket erőszakolni, akik háború után siránkoznak, hátha akkor jut nekik nő, akik elvennék a nők alapvető jogaikat, akik kényszerítenék a nőket, hogy olyannal legyenek együtt, akivel nem akarnak és még sorolhatnám. Igen, ez a sok elmebeteg kérdés, amiket ide rendszeresen kiírnak, de nyilván a nők estek a ló túloldalára, mert nekik is vannak igényeik.

2023. jún. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/115 A kérdező kommentje:

83# nagyon sok férfi utalja a nőket nekem is nem 1 kollégám gyűlöli őket.

A többi között meg sok azt mondja hogy 70 % közületek rib.nc



Valjuk be titeket csak az érdekel hogy jól járjatok .mivel van eszetek hozzá mentek ahoz akinek pénze van hogy jól éljetek mert az eletszinvonal nektek a minden.

Vagy olyan párt választotok aki a csicska.tok. hasonló kényelmi okok miatt .


Az regen csak vásárolt volna mindenki egy feleségnek való lányt. Vagy a szülei kijeloltek volna neki a feleségét.

Mennyi talán 100 200 éve

ti valasztotok és nem mi ez a frusztráló.


Nekünk full jó lenne csak úgy kocsiba rakni és vinni titeket 😃

Frusztráló hogy erővel bármit megtehetnenk amit bennünk egy sötét vagy kíván de nem lehet .


Olyan mint mikor éhes vagy kirakjak eléd a kedvenc kajád de nem ehetsz mert a kaja dönti el ki eheti meg .😃

2023. jún. 7. 22:47
 83/115 anonim ***** válasza:
87%
Hallod te milyen helyen dolgozol?
2023. jún. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/115 anonim ***** válasza:
85%

Ezt tudod, Mucuka?

"Viszont a közös vagyont és a férj vagyonát a házasság után a nő kezeli, míg a család eltartása egyedül a férj feladata."


Nem fogsz te uralkodni senkin.

2023. jún. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/115 anonim ***** válasza:
87%

Te tényleg egy igazi elmebeteg vagy.

Nagyon sok férfi meg nem utálja a nőket, mert mondjuk nem egy jellemtelen, bántalmazó hulladék, aki csak akkor érzi magát valakinek, ha elnyomhatja a másikat, uralkodhat felette és kedvére megverheti őt, hihetetlen ugye? :)

Azok a "férfiak" gyűlölik meg r_ibancozzák gondolkodás nélkül a nőket, akik be vannak hisztizve azon, hogy bizony a nőknek is jogukban van bárkit elutasítani és a nőknek is joguk van csak számukra szimpatikus és vonzó férfival ismerkedni.

Semmi extra nincs abban, hogy az ember normális életszínvonalon akar élni és/vagy elvárja, hogy a másik is tegyen legalább annyit hozzá pénzügyileg a kapcsolathoz, mint amennyit ő is, az viszont egyáltalán nem igaz, hogy a nőknek a pénz áll mindenen felett, maga a való élet cáfolja ezt meg, de annyira ostoba vagy, hogy még ezt sem sikerül észrevenni. Rengeteg szegény, csóró pasinak van barátnője vagy épp már felesége, gyerekei, érdekes nem? Érdekes, hogy a többség idehaza nem keres 5-6-7 százezreket vagy még ennél is többet, aztán mégis rengeteg átlag keresetű pasinak van barátnője, de biztos velük van a baj, véletlen sem veled, aki szerint a nő verve jó meg ha totál el van nyomva.

A férfinak is joga van bármikor nemet mondani, nem úgy működik, hogy a nő rábök XY-ra, az pedig szó nélkül behódol neki. Ez számodra újdonság? Újdonság, hogy a szexhez, főleg egy kapcsolathoz KÖLCSÖNÖS beleegyezés, vonzalom meg társai kellenek? Melyik bolygón élsz amúgy?

"Frusztráló hogy erővel bármit megtehetnenk amit bennünk egy sötét vagy kíván de nem lehet"

Aha, szóval nem erőszakolhatsz kedvedre nőket, milyen szörnyű. Beteg fsz.

2023. jún. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/115 anonim ***** válasza:
96%

"Nekünk full jó lenne csak úgy kocsiba rakni és vinni titeket "


Majd mi visszuk a normális jó pasikat, nem a hozzád hasonló lúzereket XD

2023. jún. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/115 anonim ***** válasza:
96%
Te orvosi kezelés alat5t állsz amúgy? Mert nem vagy normális, az biztos.
2023. jún. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/115 anonim ***** válasza:
96%
Nekem nem tudnál eleget fizetni, hogy elviseljelek...
2023. jún. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/115 A kérdező kommentje:

Jó na elismerem kicsit egyéni a véleményem.talan kicsit beteg is vagyok.de az én boldogsagomhoz az kell hogy 1 nőt teljes egészében irányítsak .

Akár hiszitek akár nem 2 évig elertem ezt és ez volt számomra a jó világ aztan vége lett


Olyan sokat kérek csak 1 nő az ember teljes elettartalmara ?


A távoli múltban születek semmi gondom nem lett volna .

Minden alanyi jogon megkapnek. de nem.

ide kell szülessek ott ahol a nők mar szabadok .


Az lenne a megoldas Minden férfinak kirendelnek egy nőt hisz ezzel csökken bennük a feszültség és nem fognak bűnöket elkovetni.

Ha most tegyük fel 10/2 nek nem jutt azok mit csináljanak?

Igaz ha elvileg ugyan annyi a nő és a férfi akor ha 10/2 nek nem jut akor ennyi a másik oldalon .

De a nők nem függenek a szextől.

Mi meg igen.

Ezért nő a frusztráció a férfiakban.


Amit én akarok az kicsit radikálisabb mert mint írtam kicsit Incel kicsit pedo kicsit szociopata gondolataim vannak imádom ha hatalmam van a nők felett .


Van az egyéni erdekem és vannak a társadalmi törvények szabályok igyekszem osszeegyeztetni a kettőt de sajnos hatalmas a szakadék.az amire vagyok és az ami törvényes között.

2023. jún. 8. 00:18
 90/115 anonim ***** válasza:
96%
Próbálkozz a Sims-el. Szerintem több sikered lenne.
2023. jún. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!