Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Muszlimkent hogyan zajlik a...

Muszlimkent hogyan zajlik a parkereses? Tényleg lehet válogatni a hajadon lányok közül? Ha most ateista vagyok és felveszem a muszlim hittet mennyi idő után lehet feleségét választani?

Figyelt kérdés

Azon agyalok hogyha felveszem a hittet Pesten vannak muszlim közösségek.

Aztán ki kéne menni egy szegény muszlim országba és feleségét szerezni

Ha feleségül veszek valakit az automatan kap beutazasi papírokat nem?


Simán lehetne találni engedelmes muszlim feleséget.

Egy ilyen muszlim országban tényleg úgy megy ez hogy a hajadonok közül lehet választani beszelgetsz vele pár mondatot és kész viheted ?



2023. jún. 7. 13:12
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/115 anonim ***** válasza:
97%
De hát te haza akarod hozni azt a nőt. Hamar ki fogja szúrni hogy itt is van ám jobb nálad. A szülei meg hogy ölnék már meg, őket is magadhoz veszed vagy mi?
2023. jún. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/115 A kérdező kommentje:

Jó lehet Tajfoldrol vallás nélkül jobban jövök ki de oda drágább az utazás. Nemtudom egyszerűbb e.



A Balkáni nők is szegények de azért ott kapnak valamilyen szintű oktatást nem irányíthatóak .

Afrikából néger nőt is lehetne de a gyerekeink zaklatva lennének mert az látszódik rajtuk .


Egy fehér és arab keveréken annyira nem látszik.


Szerintem a muszlim valláson keresztül vezet a legjobb út simán tudnám tanulni a koránt és a napi 5 imát.

Jó a böjt az rosszabb lenne meg belepni egy kozosegbe.


De vegulis a boldog élethez szerintem ez kell egy engedelmes feleség gyerekek és talán a hit is.

2023. jún. 7. 14:37
 33/115 A kérdező kommentje:

Az a lényeg úgy legyen nevelve hogy ne valogason mint valami kis ri..i! a házasság halálig tart és nincs válogatás ez van és kész. És ezt fogadja el törődjön bele .

És törődjön bele hogy a férfi a család fő nem ő parancsol.

Ha ezt elfogadna akor meg a kinézet se számít annyira és a szeretett is meglene talán.

2023. jún. 7. 14:54
 34/115 anonim ***** válasza:
97%
Ne etessétek a trollt
2023. jún. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/115 anonim ***** válasza:
92%
Kimenő van a zárt osztályon vagy mi történt itt? Kérdező mindenki érdekében kezeltesd magad, mert szemmel láthatóan nem vagy normális.
2023. jún. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/115 A kérdező kommentje:

35#Miért??

Azért azt valjuk be nekünk férfiaknak sokkal jobb az ami a muszlimoknak van .


Most gondoljunk bele nem kéne feltekenykedni szerintem sok kapcsolat erre megy rá a csaj írogat találkozgat mindenkivel buliba jár egyedül stb

Ezt egy muszlim lány nem csinálja ahogy nem piazik.


Férfiként nyugodtan lehetne élni semmi nem veszelyeztetne a pozíciód és nem.kene folyamatosan a nő kedvében járni.


Leírhatatlan nyugalom lenne halálig .


Itt megszerezni is nehéz és megtartani sokáig meg nehezebb szinte valjuk be lehetetlen .

Aki most 18 éves szuz nem lesz ugyan azzal a pasival 70 éves koráig ez biztos .

Régen volt ilyen de manapság szinte lehetetlen.


Arab világban ez máshogy van ez nekem.nagyon tetszik

2023. jún. 7. 15:25
 37/115 anonim ***** válasza:
92%
Hát akkor költözz oda, szia.
2023. jún. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/115 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem is, ha annyira fain dolognak tartod még mindig, akkor hajrá! Vagyis ma'a salam!
2023. jún. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/115 A kérdező kommentje:

Inkább a csajt hozznam ide.kivenek szabit meg állományba mennek másfél hónap alatt le lehetne zongorazni ezt a csaj importott .


De előbb muszlima kéne válni.

Ha valaki nem volt előtte vallásos ez hogy működik?

Eddigi bűneim nem számítanak?


Ha elmondom hogy van házasságon kívül egy gyerekem meg rendszeresen jártam prostitualtakhoz az kizaro ?

Titkoljak mindent vagy itt is van gyónás vagy ilyesmi ?

2023. jún. 7. 16:19
 40/115 A kérdező kommentje:
+ diszno hús fogyasztás és alkohol fogyasztása is el lesz nézve az új csatlakozoknak?
2023. jún. 7. 16:24
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!