Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Muszlimkent hogyan zajlik a...

Muszlimkent hogyan zajlik a parkereses? Tényleg lehet válogatni a hajadon lányok közül? Ha most ateista vagyok és felveszem a muszlim hittet mennyi idő után lehet feleségét választani?

Figyelt kérdés

Azon agyalok hogyha felveszem a hittet Pesten vannak muszlim közösségek.

Aztán ki kéne menni egy szegény muszlim országba és feleségét szerezni

Ha feleségül veszek valakit az automatan kap beutazasi papírokat nem?


Simán lehetne találni engedelmes muszlim feleséget.

Egy ilyen muszlim országban tényleg úgy megy ez hogy a hajadonok közül lehet választani beszelgetsz vele pár mondatot és kész viheted ?



2023. jún. 7. 13:12
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/115 anonim ***** válasza:
81%

Lehet hogy igaza van 39fnek, de érdekelne hogy miért.


Nekem pl nincs nagyon sok de azért akadnak lány barátaim ismerőseim, voltam is együtt lányokkal de nem nagyon tudok olyat akit "13 éves kora óta pakolnának". Van ilyen, de egy-ketto.


Érdekelne hogy ő majdnem negyven éves incel férfiként honnan rendelkezik ilyen információkkal. Főleg hogy ez olyan téma amiről lányok a haverjaiknak nem nagyon beszélnek, max akkor ha lefeküdtél velük vagy tényleg viszonylag jó barátok vagytok.


Hogy van ez 39f?

2023. jún. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/115 A kérdező kommentje:

51#Ki tudja mit csinált velük 😉

😃 de hat ha vannak 14 akor 40 évesen is lehet.


Na de most ez a jó világ? Muszlim világban feleségül veszed és kész onnantól te felelősséged .

De ha nem akor férfit is kövezik.


Itt meg ugyan úgy szexelnek 13 évesen ha terhesek lesznek 90% otthagyja őket így jártatok címszóval.

Vagy lehet te egy jóképű tesi tanár vagy vagy egy edző és tarthatsz 10 szeretott

Csinálják 1 évig aztán kidobja őket a pasi aztán néz másikat.


A csajok meg 10 év múlva pszichológushoz fognak járni hogy bántalmazták őket stb


Nőknek is jobb ha 1 uruk van és nem csak kihasznaljak őket. Ebben a fene nagy szabadságban.


A muszlim nőknek mindig azt hiszik milyen rossz .de ha azt nézed hogy ők biztonságban lehetnek anyák. Nem hagyják ott őket és kötelesek őket eltartani a ferfiak és dolgozniuk se kötelező akor már más tészta.

2023. jún. 7. 18:23
 53/115 anonim ***** válasza:
89%
Faasz akarja a te hülye kölyködet leszülni.
2023. jún. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/115 A kérdező kommentje:

53# az a fo dolgotok. Téged is szült valaki meg anyudat is .

Ha nem szültek volna te se lennél.


Ha valami olyan fontos melót csinálsz ami ország szempontjából fontos akor értem meg egyedül ha nem szül a nő

2023. jún. 7. 18:40
 55/115 anonim ***** válasza:
85%
Pokolra jutsz
2023. jún. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/115 anonim ***** válasza:
86%
51es vagyok. Kérdező és 39faszi incel válaszoljatok a kibaxott kva kérdésre, mi olyan nehéz?
2023. jún. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/115 A kérdező kommentje:

55# oda küldenél?

Inkább térj meg. és essel teherbe 🙂 vagyis szépen fogalmazva essel áldott állapotba .


Ez hogy "teher" ez ilyen rossz ateista kifejezes

2023. jún. 7. 18:50
 58/115 A kérdező kommentje:

56# volt kapcsolatom ilyen fiatal lánnyal de én nem vagyok idős.

20 évesen voltak ilyen kapcsolataim ott meséltek igen .


Még ugye a baratnokrol is meséltek tudok jó pár törvénytelen sztorit is .

Pl 12 volt a csaj 31 a pali azt úgy vesztette el .

És én csajom volt a legjobb barátnője nyilván elmeselte.hogyan mikep de nem részletezem mert letorli az admin .


Jó lehet a többség nem ilyen de azért akad sok ilyen lány

2023. jún. 7. 18:56
 59/115 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező, k*rvára el vagy tájolva...🤣🤣🤣🤣


Hálistennek a muszlim családok sem olyan hülyék, hogy egy ilyen söpredéknek adják a lányukat. És hálistennek pénzed sincs rá. Az egy dolog, hogy kiutazol, "megveszed" a feleséged, de azt tudjad, hogy el KELL tartanod, a muszlim világban ha dolgozik is a nő, nem kötelező egy lyukas fillért sem beletennie a családi kasszába. Gondolom van saját házad, ugye? Az az alapok alapja, addig nincs esküvő, még a lány apja nem látja, hogy gondoskodni tudsz majd a leendő családodról.


Az engedelmes muszlim feleségről meg annyit... mivel látom, hogy egy minimális tisztelet sincs benned a nők felé, könnyen agyon leszel verve egy gumipapuccsal...


A muszlim nő azt a férfit tiszteli, aki tiszteletre méltó! Te nem vagy az.

2023. jún. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/115 anonim ***** válasza:
91%

"az a fo dolgotok."

Te kinek képzeled magad, hogy megmond kinek mi a "dolga"?! Majd ÉN magam eldöntöm mi a "dolgom" és abba garantáltan nem tartozik bele a gyerekszülés!

"Téged is szült valaki meg anyudat is ."

És?? Az az ő életük és ő döntésük volt, ez meg az én életem és az én döntésem, a döntésem pedig az, hogy a büdös életben nem fogok gyereket vállalni. Szerencsére ezzel a férjem is 110%-ig egyetért.

"Ha nem szültek volna te se lennél."

Ismételten: ÉS? Kit érdekel? Ha nem lennék, tök mindegy lenne, mert nem tudnék semmiről, innentől értelmetlen az egész ha nem szültek volna meg. De megszültek és pont ugyanolyan szabad akarattal rendelkezem, mint bárki más.

"Ha valami olyan fontos melót csinálsz ami ország szempontjából fontos akor értem meg egyedül ha nem szül a nő."

Segítek, a lőtéri döglött kutyát sem érdekli, hogy te mikor érted meg és mikor nem egy nő döntését a gyerekvállalást illetően. 😊

Egyéni szoc. probléma, ha nem érted, pláne hogy nem is te kell megértsd.

2023. jún. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!