Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Muszlimkent hogyan zajlik a...

Muszlimkent hogyan zajlik a parkereses? Tényleg lehet válogatni a hajadon lányok közül? Ha most ateista vagyok és felveszem a muszlim hittet mennyi idő után lehet feleségét választani?

Figyelt kérdés

Azon agyalok hogyha felveszem a hittet Pesten vannak muszlim közösségek.

Aztán ki kéne menni egy szegény muszlim országba és feleségét szerezni

Ha feleségül veszek valakit az automatan kap beutazasi papírokat nem?


Simán lehetne találni engedelmes muszlim feleséget.

Egy ilyen muszlim országban tényleg úgy megy ez hogy a hajadonok közül lehet választani beszelgetsz vele pár mondatot és kész viheted ?



2023. jún. 7. 13:12
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/115 anonim ***** válasza:
88%
Lúzer
2023. jún. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/115 anonim ***** válasza:
97%

33

A szulei fognak válogatni. Nem adják a lányukat az utolsó csóró, két hónapja muszlim luzernek, aki a nyelvüket sem beszéli.

2023. jún. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/115 A kérdező kommentje:

42#Afganokhoz képest mi szupergazdagok vagyunk vagy jemenhez képest ezt ők is tudják.

Vagy ha nem a dollárt úgy is ismerik. veszek nekik 10 tejelo kecskét


A nyelv valóban probléma de szerintem azt nem kell bizonygatni ki mennyi idelye muszlim ha tudom a szokásokat akor úgyis azt mondok amit akarok.

Csak a fehér bőröm lehet nekik agaszto de csak nem kerdojelezik meg a muszlimsagot etnikai alapon .

2023. jún. 7. 16:48
 44/115 anonim ***** válasza:
15%

"Mihirt is tudnál fizetni? Ez sokszor több kiló aranyat jelent. Ezt tudod, ugye?"



Ugye van a mas kahwin es a hantaran, vagyis ketszer tejelsz.



Csoro indonezeknek tobb kilo arany van a parnacihaban.... Azert vannak 200 millioan :)



Amugy nem rossz otlet az islammaxxolas, jo csajt ki lehet fogni, ha ugyes vagy. Pl. volt olyan, hogy a hazassag elott a bertunang ideje alatt megdugta a csavo a csajt, es utana fel lett bontva a tunangan, nem jott ossze az eskuvo. Utana ciki lett volna a Syed szarmazasu csaladnak kihazasitani a kis szuztelenitett Sharifah-t, igy gyorsan kulfoldi muallaf ferjet kerestek neki, aki jol jart igy, bar hasznalt volt a kicsike, de a nyugati noket 13 eves koruk ota pakoljak, igy az a kis nuansznyi probakor elhanyagolhato.....



39F incel

2023. jún. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/115 A kérdező kommentje:

44# ha több kiló arany van nekik mit robotolnak nálunk a leg alapabb betanitot melokon 😀

Nálunk is van a városban vagy 300 indonéz. Legcsorobb munkákra.


Indonézia veszélyes ja ha ott így össze vissza szexelnek .


Jemeni kell ha megszegi a házasságot kovezes! Én nem hiszek az irgalomban.

Több ezer évig az volt hogy a hazasagtoro nőket szimplán megoltek így nem is nagyon mertek.

2023. jún. 7. 16:58
 46/115 anonim ***** válasza:
98%

“Egy fehér és arab keveréken annyira nem látszik.”

“Afganokhoz képest mi szupergazdagok vagyunk”

Most akkor tálald már ki mit akarsz, csak mert az afgánok pl NEM arabok.

Bár szerintem mielőtt véghez akarod itt vinni a teljesen abszurd képzelgéseidet, tanuld meg először a saját anyanyelved! 🤦🏻‍♀️

2023. jún. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/115 anonim ***** válasza:
0%

Latom, nem jott at az ironia.



Nem szexelnek ossze-vissza, mert elkapja oket a siskamling (ami a jobbik eset), vagy a kiccsalad (ez a rosszabbik).



De lattam mar olyat, hogy a csaj megkerdezte a nyugati (svajci) csavot, hogy elveszi-e felesegul, mikozben a baratja is ott volt, es varta a csajt motorral :)



39F incel

2023. jún. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/115 A kérdező kommentje:

Afgán és Pakisztáni se arab vagy az Iráni perzsa se arab

De annyira nem fekete a bőrük

Ha keverednek egy fehérvilagos bőrű sráccal szerintem az utódokon csak olyan barnasag fog látszani mint a kunokon .vagy az ilyen mediterrán nepeken .


Rengeteg lehetőség lenne ha tudna az ember a nyelvüket.es oda tudna menni min 1 hónapra


Ki kell talalni a részleteket.agymenes egyenlőre.

Keresem a könnyű utat egy nő fölötti totális hatalomhoz.vagyis a boldogsághoz.



26f egy csipet incel egy csipet pedo egy csipet szociopata.

2023. jún. 7. 17:23
 49/115 anonim ***** válasza:
75%

"de a nyugati noket 13 eves koruk ota pakoljak"


39f ez így honnan jön?

2023. jún. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/115 A kérdező kommentje:

Miért nincs igaza ? 😀😀

Enis tudok joparat akit akor ...



Ezért jobb az arab világ látjátok lehet ott is szexelnek de a férjével és ez hatalmas különbség!

A koránt nem olvastam csak részleteket A bibliát teljesen.



Sok bölcsesség van ezekben a könyvekben vannak bennük igazságok.

2023. jún. 7. 17:51
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!