Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » A magyarok sajnos nem arról...

A magyarok sajnos nem arról híresek, hogy nyelveket beszélnének. Ennek ellenére én magam is meg sok ismerősöm is több mint két nyelvet beszélünk. Ha vannak itt még hasonló emberek, mely nyelveket beszélitek?

Figyelt kérdés

2020. júl. 30. 09:56
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

Én Oroszországban éltem viszonylag sokat

Nevessetek ki de én a legtöbb országban nem érzékeltem azt a hihetetlen szuper idegen nyelv tudást

2020. júl. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
#21 Oroszországi egyetemisták és az elmúlt húszonöt évben egyetemet végzettek orosz és esetleges más anyanyelve melledt, németül és gyakrabban angolul jól beszélnek. Visszont ötvenes nagyvállalati vezérigazgató is, nyugati üzleti kapcsolatokkal is, képes csak is oroszul "tudni". 😁
2020. júl. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:

22

Hiszek neked viszont az egyetemisták nyílván tanultabbak mint a többi

2020. júl. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

#23 Beindult a német és nyugati orientáció.

Gazdagabb oroszok nyugaton, vagy német és angol nyelvű sulikban tanítatják a gyerekeiket világszerte.

Anyám családja, pontosabb rokonságom azon ágan, 3 fő kívételével Novgorodban több száz évig élő személyek leszármazotta. Orosz ajkú bár ott is nemzetiséginek számító európai győkerű kisebbség.

2020. júl. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:

24

Mondjuk neg tudom érteni

Európában úgy tudom Oroszországban vannak a legnagyobb tarsadalmi különbségek

2020. júl. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

Off: #25 Pontosan. Öreg Ladák és legdrágább luxus sedádok és SUV-ok egymás melledt gyakoriak a moszkvai utcaképben. Ennél jobban már csak az jelzi a különbségeket, hogy ha nem is Oroszország szerte, de Moszkvában jelemzően magyar Forintban 10-20 milliós lépcsökben vannak a jelemző autók ár szerinti csoportjai.

Európai középosztály autóiból, csak prémium márkák jelemzőek ott. De orosz és valóban luxus autó is van bőven.

2020. júl. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
A jelenlegi orosz politikai erő mennyire igyekszik ezt felszámolni és kialakítani egy középosztályt?
2020. júl. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

#27 Off: Terv van rá, megvalósítás pont inkább ipar és más termelést folytató városokban alakul némileg.


Bár van saját szilikon völgyük is.


Piac japán felőli megnyítása is javított az autóparkon Szibériában. Sok helyen már rég tervezik a baloldali közlekedést, sok használt belpiacos japán autó miatt. A megvalósítása visszont tervmarad.


Szóval leginkábbi piaci folyamatok javításával. Gazdasági szereplőkre való nyomással probálkoznak, üzleti fegyelemmet elérni a nem csúcs gazdagok cégeinél.

2020. júl. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

28

Melyik az orosz Szilikon völgy?

2020. aug. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
#29 Helyesbítek, high tech városOK, és van köztük ami programozásra szakosodott.
2020. aug. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!