Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » A magyarok sajnos nem arról...

A magyarok sajnos nem arról híresek, hogy nyelveket beszélnének. Ennek ellenére én magam is meg sok ismerősöm is több mint két nyelvet beszélünk. Ha vannak itt még hasonló emberek, mely nyelveket beszélitek?

Figyelt kérdés

2020. júl. 30. 09:56
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

30

Melyikek?

2020. aug. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

#31 Nem én voltam érdekelt benne, hanem oroszul beszélő jó ismerösöm.

Anno nekem is mutogatta a fotókat. Sőt google street view is legololcsóbb turizmust is ellehetett követni. 😁

Nagyvárosok érdekelnek ott, nem ilyen specialuzát helyek.


Oroszország + high tech városokkal lehet rájuk keresni.

2020. aug. 1. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim válasza:
100%
Horvát, ez a második anyanyelvem. Angolt, németet az iskolában tanultam. Norvég, mert itt élek. És valamennyit törökül is, mert a feleségem török:)
2020. aug. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%
Angol elég jól megy, spanyolul és dánul tanulok. Plusz ilyen nagyon alap egy-két szó megy franciául, németül
2020. aug. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Én apám német és magyar ajkú volt, anyám orosz és magyar,UK-ben éltem tízen egy évet. Anyám fiatal koromban beszélgetett velem orosz nyelven. Neolatin nyelveken csak alap dolgok mennek néha. Németre könnyű volt az angolt tanulni.
2020. aug. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Angol, német C1

Spanyol B1

Portugál A2

2020. aug. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!