Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Mi az hogy kawasaki?

Mi az hogy kawasaki?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy japán vagy kínai, de webfordítóban nem találtam, gondolom márkanév?
2011. márc. 28. 16:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2011. márc. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

h valakinek ennyi esze ne legyen

nagyon nehéz lett volna googlebe beírni és nem webfordítóba?

2011. márc. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%

Kawasaki az egy város ti zsenik -.- Arról kapta a márka a nevét.

Annak hogy Kawasaki majdnem annyi jelentése van, mint annak, hogy Szeged. Semmi.

2011. márc. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy egy város neve is, és mindkettőt ugyanazokkal a kanji-kkal írják, azaz: folyó és hegyfok
2011. márc. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Egy város neve is? :O Tényleg? :O Soha nem gondoltam volna! :O
2011. márc. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

...csak, hogy tudd: Amikor még elkezdtem írni, akkor te még nem küldted el a válaszodat, ezért van így megfogalmazva.

Nem kell akkora nagy jelenetet csinálni belőle, ilyen megtörténhet egy fórumon.

2011. márc. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
5 percig tart leírni egy teljes mondatot? :OOO Há bazzeg, csukott szemmel, hátrakötött kézzel hamarabb beírom!
2011. márc. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Erre nem lehet mit mondani. Gondolom az még eszedbe se jutott, hogy esetleg mást is csináltam alatta, például: egy családtag a segítségemet kérte vagy épp chatalek valakivel, talán TV-t nézek, esetleg valami teljesen más dolog miatt kellett ideiglenesen felfüggesztenem a válasz megírását.
2011. márc. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Aha. Jó kifogás sose rossz.
2011. márc. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nézd, engem totál hidegen hagy, hogy elhiszed vagy sem. Felőlem akár hiheted azt is, hogy 10 percig tart beírnom két sort, sőt hiheted azt is, hogy hátrakötött kézzel előbb begépeled. Engem mindenesetre nem érdekel, illetve, te sem érdekelsz ezen túl.
2011. márc. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!