Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Melyik a legkönnyebben és...

Melyik a legkönnyebben és legnehezebben megtanulható nyelv?

Figyelt kérdés
2011. aug. 30. 02:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
71%

Nekem is tetszik! :)

Szerintem próbáld meg ha akarod,hisz mit veszítenél vele? :D

Max megtanulod.

Az meg nemárt.

2011. aug. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

22:46


Nem Spanyol, hanem spanyol. Nem túl hasznos, de ha érdekel, akkor könnyebben fogod megtanulni.


Nem nehéz, olyan, mint az angol (az angolhoz képest könnyebb kiejtés, bonyolultabb nyelvtan). Pl. a németnél biztosan könnyebb összességében.


Mielőtt belevágsz, érdemes mérlegelni, hogy:


1) Hogyan hangzik _valójában_ a spanyol (mert nem feltétlenül úgy, mint ahogy az átlag külföldi elképzeli)


2) Mi _van_ egyáltalán spanyolul, tehát mit fogsz megtudni, miről tudsz tárgyalni és kivel, ha spanyolul tudsz.

2011. aug. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha tetszik, és tanulhatónak is találod, akkor hajrá!
2011. aug. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én elkezdtem spanyolul tanulni itthonról, tetszik is meg könnyű (nekem legalábbis).

A legnehezebb... Az inuit (eszkimó) nyelv nehéz. Hosszúak a szavak, összetett szavak helyett inkàbb más szót használnak.

2016. ápr. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!