Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Melyik módszerrel lehet...

Melyik módszerrel lehet leghamarabb az angol nyelvet megtanulni?

Figyelt kérdés

Nincs sok szabadidőm, családos anyuka vagyok, viszont úgy érzem, nagyon le vagyok maradva, hogy nem beszélek egyáltalán semmilyen nyelvet a magyaron kívül.


Tudnátok ajánlani olyan módszert, ami nem méregdrága (tehát nem magántanárral évekig heti 1-2 óra) és aránylag könnyen, gyorsan lehet a nyelvet megtanulni?


Nem célom a nyelvvizsga.


2012. febr. 1. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Idő hiányában nem lehet gyorsan haladni, és az angol egy olyan nyelv, amit másként ejtenek, mint ahogy mondják. Egy kis időt szakíts rá minden nap arra, hogy az írásbeli résszel foglalkozol, de a hallgatás se maradjon ki, ami mehet például munka közben is.
2012. febr. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Azt hiszem, én tudok neked segíteni.

Most találtam ezt az oldalt. A lap alján fel lehet iratkozni az ingyenes 25 leckére. Én megtettem, két hetenként kapom a feladatokat.

Próbáld ki!

Ugyanezen az oldalon egy másik tanfolyam is elérhető, az autoritmikus tanfolyam. Ez is ingyenes, megtanulsz tanulni szótárazás nélkül.

Mindkettő nagyon jó. Bátran merem ajánlani bárkinek.

Most kaptam egy e-mailt, hogy a 25 leckével nincs befejezve a tanfolyam, amennyiben igényelem továbbra is lesz lehetőség itt tanulni.


Nekem sem célom már a nyelvvizsga, csak hobbi szinten tanulom, szinkronban a némettel. Eddig nagyon szépen haladok.

Köszönet ezért Noéminek, aki az angol feladatokat videóra mondja.

Szeretném, ha visszajelzést is kapnék. Üdv. Ági


[link]


Megpróbálom, elküldöm neked az 1. lecke linkjét, de kérlek, válaszolj, hogy működik-e! Köszi.


[link]

2012. febr. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, megnéztem és fel is iratkoztam. Egész jónak tűnik. Annak idején az 5 perc angolra is fel voltam iratkozva, nagyon jó leckéi voltak, aztán valahogy az is elmaradozott.
2012. febr. 4. 13:55
 4/4 anonim ***** válasza:

Én 4-5 év intenzív kockulással értem el a mostani angol tudásomat amivel már mehetek a felsőfokúra. A tanár minimális dolgokat segített elmagyarázta a nyelvtant meg kicsit rakott a szókincsemhez. De a kiejtést, a hallás utáni értést meg a hatalmas szókincset játékokból, filmekből szedtem. Természetesen az elején úgy, hogy ment angolul a játék hozzá magyar felirat majd később már nem igényeltem a magyar feliratot maradt az angol és most már hallás után is értek szinte mindent :)


Nyílván te most erre így nem érsz rá csak érdekességképpen írtam le, hogy ez is lehet egy módszer, hogy az életed része lesz a nyelv :)

16/F

2012. febr. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!