Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hogyan vegyem rá magam arra,...

Hogyan vegyem rá magam arra, hogy tanuljak?

Figyelt kérdés
Az iskola elég jól megy, hobbiból oroszul tanulok már 4-5 hónapja. Ehhez nincs viszont elég motivációm, pedig nagyon szeretném, ha lenne. Legszívesebben órákon át oroszoznék, de ha egy nap 10 percre leülök tanulni, az már nagy szó, pedig nagyon sok szabadidőm van. Sokat hallgatok orosz szövegeket, híradót...stb, unalmamban néha oroszul írogatok. Szinte minden órában, amikor itthon vagyok, eszembe jut, hogy elő kéne venni, és tanulni, de mégsem tudom ezt megvalósítani. Ez így olyan rossz, alig tudok valamit oroszul, pedig már jó ideje tanulom, csak nagyon lassan haladok az anyaggal. Néha még azt is elfelejtem, hogy hogyan kell egy nagybetűt leírni. Mit tegyek? Van valami módszer, hogy legyen elég motivációm? Tudom, nem olyan nagy probléma, meg örüljek, hogy jó tanuló vagyok, de elég idegesítő, amikor szinte minden nap úgy fekszem le, hogy "már megint nem oroszoztam".

2014. ápr. 29. 17:13
 1/1 anonim válasza:

Gondolj a sok kis cukor orosz csajszira akiket majd lenyűgöz hogy vágod a ruszkijeziket. :D


Amennyiben lány vagy.. hátöö.. úgy hallottam Csehov nagyon szép eredetiben..


Amúgy nézz filmeket, Tarkovszkij pl. hatalmas.

2014. ápr. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!