Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Ezek közül melyik nyelvet...

Ezek közül melyik nyelvet tanuljam második nyelvként?

Figyelt kérdés

Főleg a keleti kultúra vonz, tehát a lehetőségek: koreai, arab, kínai, török


Angolból felsőfokúm van, most japánul tanulok, de szeretnék még egy nyelvet (persze csak a japán után). Tetszik az összes nyelv, az összes nyelv országának/országainak kultúrája is. De melyik legyen? És miért? És egy kérdés, csakhogy választ kapjak egy régi kérdésre: melyik ezek közül a legkönnyebb?


Köszönöm szépen!



2014. okt. 9. 22:55
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :-) Ötödik: "Azért azt érdekesnek tartom, hogy a "keleti kultúra" annyira vonz, hogy nálad egy kalapba kerül az arab és a kínai..."


Az arab országok, pl. Szíria, Szaúd-Arábia, Egyesült Arab Emírségek talán nem kelethez tartoznak?

2014. okt. 10. 10:33
 12/15 anonim ***** válasza:
34%

10. hozzászólása írója!


Elárulod, hogy melyik nyelvszakon végeztél?

Melyik az a nyelv, ami törökkel párosítva olyan hasznos lehet a jövőben? Köszi!

2014. okt. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
28%
kérdező: a közel-kelet és a távol-kelet egybevonását tartottam kicsit meglepőnek. kb. annyi közös van bennük, mint a dél-amerikai indián és az egyiptomi kultúra között. így aztán nem értem, hogy mi érdekel igazán. minden kultúra, a lényeg, hogy tőlünk keletre legyen? ha dél, nyugat vagy dél-nyugat, akkor le van tojva? megértem, ha valakit érdekel a távol-kelet, az is, ha a közel-keletet találja valaki érdekesnek, csak nekem a leírásodból nem derült ki, hogy miért ezek egyvelege érdekel.
2014. okt. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
77%
arab
2014. okt. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Na, mi lett végül?
2015. jan. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!