Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hogyan értelmeznétek ezt a...

Hogyan értelmeznétek ezt a mondatot? : "Lélekben kék szemű vagyok, de a gyakorlatban barna. "

Figyelt kérdés
2015. júl. 8. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Úgy, hogy aki ezt mondta, az egy idióta.
2015. júl. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Valami hülyegyerek azt hiszi, a kék szem valami különleges dolog vagy életérzés. Nem beszélgetnék vele többet.
2015. júl. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
72%
Az igazság az hogy a szemszínnek semmi köze nincs az ember személyiségéhez, annak ellenére hogy gyakran összevetik különféle képzettársításokkal. Habár én hallottam már olyat hogy a kék szeműek ridegebb természetűek és a barnák kevésbé hajlamosak a féltékenységre, az általad idézett mondat semmi konkrét értelemmel nem bír.
2015. júl. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Shai-Hulud ***** válasza:
75%

Úgy, hogy bár kívülről barna, belül garantáltan természetes szőke.

:D

2015. júl. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
36%
giccses
2015. júl. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Aki ezt mondta, elég felszínes ahhoz, hogy kék szemű akarjon lenni.
2015. júl. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az illeto kek szemeket szeretne. Ajanlj neki kek kontaktlencseket, hogy a lelke rendbejojjon, nem beszelve a sajat egoja is.
2015. júl. 11. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!