Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Tudnátok segíteni ennek a...

Tudnátok segíteni ennek a lefordításában magyarra?

Figyelt kérdés

Like there wasn't going to be a monster without a face, like I wasn't going to have the accident to end all accidents.


Egyszerűen nem tudom értelmezni...



2017. márc. 16. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Elég tekervényes, meg sem próbálom szép magyarra fordítani, helyette itt van két segédmondat:


He smiled at him, like she wasn't going to cheat on him. - Úgy mosolygott rá, mint aki meg sem fogja csalni.


He punched the biker in the face like he wasn't gone get beaten up by in few minutes like a piñata. - Pofán verte a motorost, mint akit nem fognak szétverni az elkövetkező tíz percben mint egy pinyátát.

2017. márc. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

He punched the biker in the face like he wasn't gone get beaten up *by* in few minutes like a piñata.


Bocsi, 'By' nem kell.

2017. márc. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 chtt ***** válasza:
100%

Ajaj, nem irigyellek, belenéztem az előzetesbe, kilelt az összes hideg (az arcnélküli szörny puszta kezétől:)).

Szerintem szép magyarra nekem sem fog menni... de nálam nyelvtanistábbaknak és angolosabbaknak talán sikerül javítani a szövegkörnyezet ismeretében (tudom, fuj, fuj:)


Az egész úgy kezdődik, hogy "mindenki azt mondta, egy nap majd baleset ér, baleset, amely véget vet minden balesetnek" - gondolom erre utal vissza a mondat második fele.

Közvetlen előtte meg az van, hogy a kilencedik szülinapomon piknikezni mentünk. Anyu, apu meg én mind boldogok voltunk, mintha... mintha újra meg tudnánk szeretni egymást...

mintha sohasem lenne/létezne az az arcnélküli szörnyeteg, mintha sohasem történne meg az a baleset, amely véget vet minden balesetnek.

(aki ügyes, ezt a végét kéne ügyesen magyarítani)

2017. márc. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hú köszönöm szépen a válaszokat! A #3-nak különösen! :) Lebuktam, igen nézem/nézném a filmet. Amit írtál abból már nagyjából tudok következtetni. :)
2017. márc. 16. 18:02
 5/8 chtt ***** válasza:
Ha nem kaptam volna frászt attól a kéztől, én is nézném, mert a tartalma alapján nagyon jónak ígérkezik, jó szórakozást hozzája! :)
2017. márc. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
mi a film címe?
2017. márc. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 chtt ***** válasza:
The 9th Life of Louis Drax (2016)
2017. márc. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Különben nem kell megijedni attól a kéztől. :)

Ez a film inkább családi-dráma kategória.

2017. márc. 19. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!