Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ti hogy kezelitek a váratlan...

Ti hogy kezelitek a váratlan vendégeket?

Figyelt kérdés

Illik csak úgy bejelentés nélkül látogatást tenni valakinél?

Beállítani, úgy hogy: Szia, jöttem, meglepetésnek szántam...

?


2020. márc. 28. 06:09
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
76%

Nagyon utálom és bunkóságnak tartom, hogy nem képes annyival megtisztelni, hogy szóljon.

Nekem ne variálja senki a napomat és ne szervezzen önként programot nekem, arról nem is beszélve, hogy ki tudja épp mit csinálok vagy ki van nálam vendégségben. Ez alól csak a közeli családtagjaim kivételek.

2020. márc. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

"Az egyik barátom jött tegnap meglepetésből"...


Aha...És ezt hogy lehet vírustól függetlenül kérdezni? Már ha nem kamu a kérdésed, és nem most szóltad el magad...

2020. márc. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy kezelném, mivel hozzánk soha nem állított be még váratlanul senki. Eleve nem barátkozunk olyan bunkó emberekkel, akik nem tudják, hogy oda kell szólni telefonon előre, ha megyünk valahova, szóval ezt a szitut el sem tudom képzelni.
2020. márc. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Egyszer exem toppant be váratlanul, beengedték és arra ébredtem, hogy ott áll az ágyam mellett:D Imádtam ezt. Egyben legjobb barátok is voltunk. Szóval egy hozzám rendkívül közel álló baráttól (1-2 ilyen van csak!) ugyanúgy jól venném. Mástól nem, mivel nincs meg az a viszony.
2020. ápr. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!