Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Titeket nem zavar az, hogy...

Titeket nem zavar az, hogy valaki nem tud helyesen írni?

Figyelt kérdés
Például nem teszi ki a szóközt, vesszőt. Vagy nem használ ékezetet, nem tagolja a mondatait, össze-vissza ír. Vagy csak én vagyok ilyen "rendmániás"?

2021. márc. 21. 18:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Néha azért rohadt zavaró tud lenni.
2021. márc. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%
Engem eléggé (kivéve ha valami "igazolt" problémája van az illetőnek és nem tehet róla)... De amikor a tanáraim nem tudják, hogy a d-re végződő igék felszólító módját 2 d-vel írjuk, vagy az osztályfőnököm 1 sz-szel írja a Széll Kálmán teret az azért kiborít...
2021. márc. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, 1 l-lel a Széll Kálmán teret :D.
2021. márc. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
73%

Van az a szint, ahol már zavar, de mondatonként egy-két hiba nem a világ vége. Jobban zavar, ha nem tud érvelni, vagy bántáston kívül semmi értelemeset nem tud írni.


Sok jó helyesírással rendelkező van itt gyakorin, aki egy seggfej.

2021. márc. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
50%
Engemet azér zavar mer tejjesen az inteligencia híjányát mutassa vele.
2021. márc. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
16%
megertem hogy zavar engem isnagyon zavar szégyen és gyalázat hogy valaki nemtud meg tanulni hejesen írni. talán az iskola rendszer hibálya is. nekem egne a pofámról abőr, mer azer kéne egy minnimális alapmüvelccség mindenkinek
2021. márc. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
73%

Intelligencia hiánya? :)

Én diszlexiás vagyok. Iszonyatosan bántóan hat rám, ha szidnak a helyesírási hibáim miatt. Közben meg "szánalmasan ostoba emberekkel" dolgozom, akik nem képesek 10 000es kódot fejben refaktorálni 2 óra alatt, amikor én közben még másik feladatokra is tudok válaszolni.


Az intelligencia egyáltalán nem a helyesírás egyedül és csak az. Azért, mert én azt írom, hogy pósta, attól én nem vagyok sem ostoba, sem primitív. Egyszerűen igénytelen az írásomra, mert nem ebből élek és mindig is trauma és bántalmazás volt számomra az irodalom és a nyelvtan. Közösség előtt annyiszor szégyenítettek meg a helyesírásom miatt és sosem értékelték, amiben jó voltam iskolában: Érmeket hoztam sportban és matek versenyeken, tanítottam másokat és fizika labort vezettem igazán minőségi kísérletekkel. Sosem értékelték a munkám, de mindig én voltam a srác, aki 3 komolyabb helyesírási hibát elkövetett 4 év alatt.

2021. márc. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
35%

#5, #6, tejjesen eggyetértek vélötök!

- Egyébként az a gáz, hogy be van állítva (mert nem tudom átállítani 😂) a hibás szavak aláhúzása, de az "eggyetértek" szót elfogadta helyesnek 😆.

(2. voltam)

2021. márc. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
42%
*inteligencija. Eszt akartam irnya bocsánnat!!
2021. márc. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
34%
2-es, régebb e d-vel írták, pl. maga Kölcsey is.
2021. márc. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!