Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogy van pontosan a tegeződés-...

Hogy van pontosan a tegeződés-magázódás etikettje?

Figyelt kérdés

tudom,h vagy a nő,vagy az idősebb ajánlja fel-de mi van,ha a nő a fiatalabb az úrnál? és az is érdekelne,mit tegyek,ha egy pl 50 es férfi "le-helló-z"

30 éves múltam,bár nem nézek annyinak ki-pici babával vagyok,tehát már asszony-mit mondjak neki? én is hellót? már néhányszor én is mondtam,h ja..ismerjük egymást-akkor helló,vagy nem legeltettünk együtt...de mégsem veszik észre magukat.aki gyerek korom óta ismer-az esetleg-bár az én apukám annak is kezét-csókolommal köszön


2008. dec. 5. 12:56
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a kedves válaszokat. talán tényleg azért bosszantott,mert én is pedagógus vagyok.de aki nem igy szokta meg,annak hiába magyarázná az ember...
2008. dec. 7. 18:06
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Itt sok jó választ találtam:

Ehhez mit szóltok?:


http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__egyeb-ker..

2010. febr. 14. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
87%

Tehát a férfi soha ne tegeződjön egy nővel? Tiszta nevetség, mert akkor ez normál esetben egy alá/fölérendelt viszony tehát minden helyzetben a nő a felettes. Én biztos, hogy letegezném, ha nálam sokkal fiatalabb!. Jó hogy nem már egy nyolc éves kislányt is magáznom kellene szépen néznék ám ki!! Tőlem aztán tiltakozhat akárhogy de már csak azért is tegezném azt a nálam fiatalabb hölgyet azt ha nem tetszik akkor...de nekem akkor sem fog egy kiscsaj dirigálni! Ennyi.

Most lehet engem ezért faragatlan tuskónak nevezni, viszont én ahhoz túl büszke vagyok, hogy a kedves kisasszony alárendeltje legyek egy verbális kommunikációt illetően.

2018. máj. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!