Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A szomszéd miért ad rendszeres...

A szomszéd miért ad rendszeresen romlott dolgokat?

Figyelt kérdés

Màr egy éve,hogy mindig megajàndékoz lejàrt szavatossàgu joghurtokkal,hussal,szalàmival,konzervekkel.

Eddig ég türtem,és kidobàltam a kukàba,de kezdem azt érezni,hogy direkt csinàlja,mert mindig felhivom a figyelmét finoman,hogy nekem nagyon fontos hogy amit eszek,az friss legyen,föleg hogy terhes vagyok.

Lusta a kukàjàba lökni,vagy megakar mérgezni,vagy csak idegesiteni akar\'

Mit tegyek?


2008. dec. 9. 17:04
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
22%

Szerintem nem kéne átjárkálni a szomszédodhoz kávézgatni, kéne vele a jópár méteres távolságot tartani, aztán akkor nem keverednél bele ilyen kényelmetlen szituba, de szerintem Te elég határozatlan vagy, látja rajtad, azért tukmálja a cuccosokat.

Miért nem zárod az ajtót?!Ha azt akarod, hogy leszálljon rólad, semmilyen kapcsolatot ne tarts vele, a köszönőviszonyon kívül.

Egyébként egyetértek a kutyás dolgokkal kapcs. (de ez nem ide tartozik).

Ne haragudj, hogy ezt írom, de nagyon éretlen vagy olyan téren, hogy mikor-mire-hogyan kell helyesen reagálni.

De amint látom, a lehúzó szövegekkel jobban egyet értesz, mint azzal, ami inkább értelmes.

Ne csodálkozz hát semmin...

2008. dec. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
3%

Nem értem,mit kell siránkozni,a boltban szerinted mit sóznak rád?!

Ott minden friss...gusztusos...jó helyen tárolták...nem pecsételik át a lejárat dátumát...Bizonyára!

Tényleg igaz, hogy a jóléttől már nem tud sok ember mit kezdeni magával!!

2008. dec. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
65%

Ha városi vagy,pláne tudhatnád, hogy a sz*rt is megetetik veled a boltokban (kivétel egy-két maszek, ők inkább adnak a minőségre, mert őket meg a multik zabálják meg), mindent átpecsételnek, átragasztanak, vizeznek, patkányok mászkálnak a raktárakban, földről söprik fel, amit te hű, de tisztának hiszel!

Ennyit a nagy lejárt-szavatosság-szisztémáról!

2008. dec. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
75%

szerintem ne veszekedjetek.

ahányan vagyunk, annyiféle szokással, és annyi féle anyagi helyzetben.


szerintem a kérdező a köv. alkalommal menjen át megbeszélni, és mondja el, hogy ő csak olyat adna másnak, amit magának is szeretne. Mivel ő nem eszik lejártat, pláne a baba miatt, nem is adna másnak, és nem is fogad el.

Ha a szomszédnak nem fér bele a saját kukájába a cuccosa, vegyen nagyobbat.


nálunk egy nagynagynéni ajándékozza vissza minden évben a fél éve neki ajándékozott bonbonunkat. ugyanazt.

Így mindig félévvel lejártat eszünk meg, és veszünk neki frisset.

De már fontolgatjuk, hogy maradjon ugyanaz a darab a vándorzászló...

2009. jan. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

Neurotikus idegbeteg vagyok?

Meglepödtem.

A kérdés feltevése otA ELTELT EGY JO IDÖ.

eLÖSZÖR IS:

Szomszédomat felvilàgositottam hogy én nem eszek romlott ételt,ezért kérem ne hozzon semmilyen ajàndékot.

Megsértödött,bàr azota is jön nàlam..

Probàl néha csöbe huzni,de nem megy.

A màsik nem csak vàrosban élek,hanem éltem 14 évig falun is,és tudom mi az amit egy ép eszü àllattarto adott a kutyàjànak,macskàjànak.

Én még büdös romlott kajàt nem làttam hogy adtak volna,max csontok,vagy ételmeradék,de nem romlott ételmaradék.

A vàros ahol élek,ez egy kisvàros nincs menhely,kb 100 km.re talàlhato,nem fogok odàig buszozni,vonatozni,hogy leadhassak egy két adag romlott ételt(hàtha még pàros làbbal ki is rugnànak onnét)hisz az ottani àllatoknak tàpot stb adnak..

Nem utolso sorban,aki idegbetegnek tituàlt annak kivànom hogy egy nap a kutyài faljàk fel öt,azért amilyen gàtlàstalan rosszindulatu.

2009. jan. 15. 09:41
 26/26 anonim válasza:

Mondd meg neki ,hogy tudod, hogy minden dolog amit ad le van járva és már unod ezt pl így:

Kedves..... Köszönöm ,hogy ennyire gondoskodó csak furcsa,hogy minden amitad romlott és amint tudja terhes vagyok ilyen dolgokat nem ehetek. Ha szükségem van ilyen dolgokra akkor átmegyek. (Egyszer átmehetnél pl: sóért) ha pedig gyereket küld, küld vissza!!

2010. máj. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!