Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért jó a nudizmus? Van itt...

Miért jó a nudizmus? Van itt aki rendszeresen nudista strandra jár? Írja le miért jó?

Figyelt kérdés

Németországban élek, és már sokszor kerültem szembe hogy a strandok, tavak mellett tele totál nudista emberekkel. Most a hétvégén meg véletlenül rossz irányba indultunk a strandon és át kellett vágni köztük. Rengetegen voltak, horgásztak is tök meztelenül. Meg családok, apa anya és gyerekek fekszenek a földön tök meztelenül, kisebb nagyobb gyerekek, a halom más meztelen ember között.

Lehet én érzem furinak, de én soha nem láttam a szüleim micsodáját, és valahogy nem is vagyok rá kiváncsi.

Mi a párommal sem rohangálunk egésznap meztelenül. Nekem a meztelenség = sexualítás. Akkor miért jó, hogy mások elött meztelenre vetközünk , miért nem bírják ki az emberek fürdöruhában a strandon.


2009. jún. 15. 11:59
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
98%

12.49 - az EGY eset, én is voltam Olaszországban is ilyen strandon, és semmi hasonlót nem láttam.

Fotózás: én azt sem veszem jó néven, ha valaki a tudtom és engedélyem nélkül ruhában lefotóz.

Hogy a nudista strand miért nem húspiac, azt az imént fejtettem ki. Ha öreg és kövér valaki, akkor sem tesz ott rá senki megjegyzéseket, ő is ugyanolyan fesztelenül érezhetoi magát. Aki pedig jó alakú, azzal sem ofgnak lépten-nyomon kikezdeni.


Szerintem aki nem szereti a nudista strandot, ne járjon, és kész! Ilyen egyszerű! :)

2009. jún. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:

érdekesek ezek a pontozások.

szerintem mind az ellenzök és a félnaturista hozzászólok is jól írták, nem tudom miért pontozzátok le egymást? vagy még mindig lehet valamit a pontokkal nyerni?

2009. jún. 15. 12:55
 13/39 anonim ***** válasza:
96%

ha már felhoztad a gyerekeket:

Én meg gyerekként olyat láttam fürdőruhás strandon, hogy egy fiú és egy lány dugnak a vízben. (Tóban, nem látszottak teljesen, d enyilvánvaló volt, mivel foglalatoskodnak)

Naturista strandon semmi hasonlót nem láttam.

2009. jún. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező: szerintem sokszor nem azok pontoznak, akik kérdeztek vagy válaszoltak.
2009. jún. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:

Egy kérdésem lenne a félnaturista hozzászólóhoz.


Mikor mi elmegyünk nyaralni vagy strandra, rengeteg képet készítünk egymásról, a gyerekekröl fürdöruhában. A naturisták ilyenkor nem készítenek képet? Vagy eltakarják magukat? vagy egyszerüen meztelenül lefényképezik egymást és azt teszik bele az albumjukba?

Sokan kértek a nyaralásunk után képeket tlünk, hogy mutass, küldj képeket magatokról, és sokszor állok a tengerparton vagy pálma fa alatt fürdöruhába.

2009. jún. 15. 13:01
 16/39 anonim ***** válasza:
88%
Amit nem értek, miért kellene egy gyereknek sikoltozni, ha lát egy meztelen embert? (Ha igy van, akkor a szülök ott nagyon hülyén nevelik a gyerekeket)
2009. jún. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
100%
A nyaralásnak csak egy része volt a nudista strand felkeresése, ilyenkor nem fotóztunk egyáltalán. Az igazi nudisták nem tudom, hogy oldják ezt meg.
2009. jún. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
96%
Ja és anno el is olvastam a strand szabályzatát, melyben ki volt emelve, hogy a kukkolót, maszturbálót, zaklatót stb. kidobják.
2009. jún. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
45%
Hát mi voltunk ilyen helyen kiváncsiságból, a férjem miatt mondanom sem kell engem nem érdekel. Szerintem gusztustalan az egész. És nem értek azzal egyet h a gyerekeket be kell ebbe vonni. És igen éreztem h néznek. Nekem ne mondja senki h az ember nem stírolja le a töbieket, ez hazugság. Húspiac és kész!
2009. jún. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
59%

14:20-as igazad van, ne meséljünk már itt hülyeségeket, hát sztem aki nincs fából az nyilván felfigyel egy szép, esztétikus meztelen testre. A gyreekeket se kell bevonni, így van, azért sztem a legtöbben normálisan akarnak nyaralni, nem exhibicionista módon.


Előzőnek:

Nudista strandon kukkoló? Na az meg milyen? Ha mászkál a parton és nézeget mindenkit, az oké, de ha elbújuk egy bokorba, és onnan nézeget, akkor ő lesz a kukkoló? Hű de izgi ez ...

Azért az emberek olyan hihetetlen maszlagot is próbálnak megetetni a másikkal ...

Ugye az aszexualitásra írtam a példát, amit magam láttam, ennyi. De hát akkor sokak szerint az orális szex nem szex, ennyiben maradtunk.

Továbbra is megáll a józan ész.

2009. jún. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!