Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szégyen-e egy nemzet számára...

Szégyen-e egy nemzet számára hölgy állampolgárainak ledér viselkedése külföldi országokban?

Figyelt kérdés

Kérem szépen ne tessék engem félre érteni, nem a szebbik és egyben okosabbik nem ellen irányul kérdésem, nem bántani akarom őket, csupán aggódok sorsuk és jövőjük iránt.


Nos. Például vegyük a szépséges magyar lyeányokat, akik messze földekre viszik a valóságban szépségük megcáfolhatatlan hírét. Beszéltem én itt már arabokkal, portugálokkal, brazilokkal, spanyolokkal, írekkel, mexikóiakkal, olaszokkal, angolokkal, afrikaiakkal akik nekem gyakran mondták, hogy "Yeeaaahhh, yes the hungarian women are very good."

De vót egy lengyel leginy aki így fejözte ki a magyar nők iránti elismörését, hogy: "The hungarian women fu.....g very good!"


De böszíltem itt olyan magyar leginyekkel is akik azt mondják, hogy magyar lyányok reájok sem höderítenek, "mert hát mi csoro magyarok vagyunk, az angolnak, az írnek több a píze, ezért inkább azok után kajtatnak Árpád szép lyányai!"


Termíszetesen van ennek is, mint mindön sok más dolgoknak a világban, több oldala is. Vizsgálám innen is, vizsgálám onnan is, míg csak nem bukkanák erre a nízőpontra ise:


"Hány magyar mönyecskít vesznök el a külföldi lyegínyek?"


Hát azt látám, hogy sem Jimmy, sem George, sem Ibrahim, sem Afolabi, sem Adebowale, sem Robero, sem Miguel nem vötte őket feleségül.


Aztán látám azt is, hogy sokan, mivel nem jött be nékik a külföldi kaland, szégyenszemre, de Ibrahimék által jól "előkészítve" haza jönnek hazájukba, hogy itt próbálják meg megtalálni szerencséjük párját.


Kedves "palik"! Ne felejtsetek el köszönő levelet írni Georgenak, Ibrahimnak, Miguelnek, Robertonak, Adebowalenak, Avolabinak, hogy már kész asszonyt kaptatok!


Sajnos nem mindegyik külföldön gyakorlatot szerzett magyar menyöcske kap itthon férjet. Velük mi lesz?

Mert hát aszongyák róla a falujában, hogy "kinn vót külföldön oszt az iccakában dógozott, jól szét van b....a", meg ilyen ocsmányságokat.


Ugyan már, ez lehetetlen!


Én nagyon aggódom ezekért a szép hölgyekért.

Remélem, hogy megoldódik a sorsuk.

De ha még sem, akkor mi lesz velük?


Ez egy nagyon aktuális probléma.



2014. márc. 5. 18:52
1 2 3 4 5 6 7
 61/70 A kérdező kommentje:

Egyébként a te szempontod alapján szemlélve, azt amit írtál egyértelművé vélik, az, hogy mennyire nem vagy körültekintő, tájékozódó.

Az, hogy egy ilyen kérdés mennyire lehet érdekes a mindennapi élet szempontjából, azt az is meghatározza, hogy a kérdés a társadalom mely szintjét érinti.

Ha akarod, akkor, most kifejtem, akár egy profi dogiként, de ha erre lusta vagy, akkor csak egy kérdésre dukálj, kicsi szív.


Miért utálnak téged otthon?


(Én tudom.)


Szóval miért?

2014. márc. 10. 23:25
 62/70 anonim ***** válasza:
100%

Mondd csak, kérdező!

Te már ilyen hülyének is születtél, vagy csak később érted el a hülyeségnek ezt a mélységes fokát?

2014. márc. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/70 A kérdező kommentje:
Oh, Julianna, igyekszem, de sosem találkozunk.
2014. márc. 10. 23:41
 64/70 anonim ***** válasza:
87%

Minden nemzetnek vannak olyan "lyányai", akik r.bancként viselkednek más országokban. Elég végigmenni Bp. főutcáin és szórakozóhelyein turistaszezonban éjjel... a pasikra rámászó, részegen lármázó k.rválkodó csajok többsége külföldi lesz, ezt garantálom. És ez minden országban ugyanígy van. "Olyan" helyekre meg minden országból mennek, alap emberi természet, hogy van, aki a lehető legkönnyebben akar érvényesülni és meggazdagodni.


Az a pasi meg, aki azon nyafog, hogy azért nincs nője, mert "A Magyar Nő" a külföldire bukik, az csak keresi a kifogásokat arra, miért nem volt képes becsajozni, nemhogy magába nézne, hogy ő nem tud semmi különlegeset nyújtani azoknak a fajta nőknek, akikre hajt (és most nemcsak a külsőről meg a pénzről beszélek, de az ilyen általában se nem elég humoros, se nem kifinomult, se nem stílusos, se nem megkapóan intelligens...).

2014. márc. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/70 A kérdező kommentje:

Előttem szólóra írva:


Megkapóan érdekes, amit írtál és nagyon jó a dolgokra való rálátásod, meg szimpi az őszinteséged, csak azt nem értem, hogy a taglalgatásodba, hogyan illeswztettél be, egyáltalán, hol jöhetek én ott képbe, minek kapcsán?


No mindegy.



Innét általánosan:


De ha már itt tartunk, akkor az eddigi kommentek alapján kirajzolódott valami. Valami, amely a valóság tükrének egy szilánknyi vetülete.


Tehát. Mit mutat meg nekünk ez az üzengetés láncolat?

Tulajdonképpen itt, mi mindannyian spontán módon rámutattunk valamire. Spontán. Spontán virtuális találkozás, spontán nézetkülönbség, spontán reakciók - részben minden proaktivitás nélkül. (A proaktív döntéshozatal, reakció is válhat spontánná, mielőtt valaki belekötne az utóbbi mondatba.)

Na és spontán következtetés.


Egy biztos. Értékrendek, melyek kisebb-nagyobb mértékben különböznek, találkoztak olyan személyek közvetítésével, akik általánosan véve hasonló társadalmi, erkölcsi kondícionáltságúak. Itt mégis óriási különbségek találhatóak! Érdekes!

Csupán virtuálisan tartózkodtunk külföldön, de máris ellentétekké éleződött a a kérdező és egy válaszoló eszmecseréje egy olyan dologról, mely moralitás szempontjából nézve öreganyáink szemében kimondhatatlan bűnnek számíthatna ?, s véleményükkel a kérdező mögé, de lehet, hogy inkább elé állnának. Nos itt már sokfelé ágazik a kérdésből fakadó erkölcsi okozat, mely alapja:

1. a nemi ellentéteknek

2. a másik nem fiskális alapon történő megítélésének, amely adja a harmadik pontot, azaz:

3. az anyagiak erkölcsi értékek felé helyezés vagy inkább az erkölcs elhagyása a pénz miatt

4. a szülőhaza semmibevétele,lenézése, megvetése, lelketlen hátrahagyása

5. nemi erkölcs megtagadása

6. a másik nemhez tartozó honfitársak lealacsonyítása

7. külfgöldre menetel miatt az otthon maradottak dolgozzák le és fizetik vissza adójukból azoknak a fiataloknak a felnevelését, főiskolai, egyetemi és egyéb képzését, amelyet ingyen kaptak vagy Viktortól vagy Feritől

8. Az előző ponthoz hasonlóan az egészségügyet is hasonló kár és (!) szenvedés éri!

9. Rokonok családtagoknak lelki trauma okozása

10. Az idős gondozást az egykori honfitársak adójából kell kifizetnie a Magyar Államnak.


De tudnék még sorolni jópár dógot.


No.

2014. márc. 11. 19:26
 66/70 A kérdező kommentje:

Ezt írtad:


"nemhogy magába nézne, hogy ő nem tud semmi különlegeset nyújtani azoknak a fajta nőknek"


Hú. Ha tudnád, hogy ebben mekkora hiba van, akkor nem írtad volna le.

Röviden: nem neked kell, hogy valamit nyújtson egy férfi, hanem közösen kell valamit nyújtanotok az utódok számára.

Ezért van gondban a lakosság gyarapodása Magyarországon.


Ha kevesebb önző nő lenne Magyarországon, akkor többen lennénk. Ennyi.

2014. márc. 11. 19:37
 67/70 A kérdező kommentje:
No.
2014. márc. 12. 20:26
 68/70 anonim ***** válasza:
Szerintem nálunk több a genetikailag perdita, mint másutt.
2018. febr. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/70 A kérdező kommentje:
Előttem szólónak: Remek megfigyelő lehetsz. Na és amit írtál, azon érdemes elgondolkodni. Lehet-e az egyik oka annak, hogy fogyunk?
2018. febr. 10. 16:57
 70/70 anonim ***** válasza:
Nem kizárt. Ezt persze statisztikailag is meg kellene nézni. Relatíve rossz még mindig a hazai felnőtt népesség egészségügyi állapota. Az, hogy ki mi miatt nem vállal, vagy vállal gyermeket, megint újabb kérdés. Nehéz általános válaszokat adni.
2018. febr. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!