Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szégyen-e egy nemzet számára...

Szégyen-e egy nemzet számára hölgy állampolgárainak ledér viselkedése külföldi országokban?

Figyelt kérdés

Kérem szépen ne tessék engem félre érteni, nem a szebbik és egyben okosabbik nem ellen irányul kérdésem, nem bántani akarom őket, csupán aggódok sorsuk és jövőjük iránt.


Nos. Például vegyük a szépséges magyar lyeányokat, akik messze földekre viszik a valóságban szépségük megcáfolhatatlan hírét. Beszéltem én itt már arabokkal, portugálokkal, brazilokkal, spanyolokkal, írekkel, mexikóiakkal, olaszokkal, angolokkal, afrikaiakkal akik nekem gyakran mondták, hogy "Yeeaaahhh, yes the hungarian women are very good."

De vót egy lengyel leginy aki így fejözte ki a magyar nők iránti elismörését, hogy: "The hungarian women fu.....g very good!"


De böszíltem itt olyan magyar leginyekkel is akik azt mondják, hogy magyar lyányok reájok sem höderítenek, "mert hát mi csoro magyarok vagyunk, az angolnak, az írnek több a píze, ezért inkább azok után kajtatnak Árpád szép lyányai!"


Termíszetesen van ennek is, mint mindön sok más dolgoknak a világban, több oldala is. Vizsgálám innen is, vizsgálám onnan is, míg csak nem bukkanák erre a nízőpontra ise:


"Hány magyar mönyecskít vesznök el a külföldi lyegínyek?"


Hát azt látám, hogy sem Jimmy, sem George, sem Ibrahim, sem Afolabi, sem Adebowale, sem Robero, sem Miguel nem vötte őket feleségül.


Aztán látám azt is, hogy sokan, mivel nem jött be nékik a külföldi kaland, szégyenszemre, de Ibrahimék által jól "előkészítve" haza jönnek hazájukba, hogy itt próbálják meg megtalálni szerencséjük párját.


Kedves "palik"! Ne felejtsetek el köszönő levelet írni Georgenak, Ibrahimnak, Miguelnek, Robertonak, Adebowalenak, Avolabinak, hogy már kész asszonyt kaptatok!


Sajnos nem mindegyik külföldön gyakorlatot szerzett magyar menyöcske kap itthon férjet. Velük mi lesz?

Mert hát aszongyák róla a falujában, hogy "kinn vót külföldön oszt az iccakában dógozott, jól szét van b....a", meg ilyen ocsmányságokat.


Ugyan már, ez lehetetlen!


Én nagyon aggódom ezekért a szép hölgyekért.

Remélem, hogy megoldódik a sorsuk.

De ha még sem, akkor mi lesz velük?


Ez egy nagyon aktuális probléma.



2014. márc. 5. 18:52
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 A kérdező kommentje:

Sajnos a válaszok, amelyeket kapok még arra sem jók, hogy halványan elfedjék a valóságot. Sajnos a kérdésben benne van a válasz.

De benne ám.

2014. márc. 8. 15:24
 42/70 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy, aki egy embert egy autóhoz hasonlít, amit nem lenne szabad kiengedni az országból. Az alapvető tiszteletet nem adod meg, mert a szociális munkás válaszolóval is olyan bunkón beszéltél, hogy az valami elképesztő. Nekem magyar férfiakkal volt rossz taoasztalatom, mégsem állítom, hogy mindegyik olyan lenne, mint te. Jópofáskodva előadod, hogy te mennyire törődsz a nőkkel, de annyira lekezelő, beképzelt és ostoba vagy, hogy az valami elképesztő. És így várod, hogy egy nő téged válasszon.
2014. márc. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/70 A kérdező kommentje:

Annyira helytelen a válaszod,hogy a zölddel honoráltam, mert szeretem az extrémitást.

Szociális munkás. Igen. Az csodálatos és gyönyörű munka. Legalábbis, mint tapasztalatlan kívülálló ezt gondolom. Tudom, hogy nagyon sok nehézséggel kell szembenéznie egy szociális munkásnak és azt is, hogy sokszor rettenetes dolgokat látnia, megélnie, átélnie.

Szakmai tapasztalatszerzés céljából lehet, hogy jól jön egy szoc. munkásnak egy afrikai országban való munkavégzés.

Na de ha valaki azért megy ilyen munkát végezni oda, hogy egy banánültetvényen legelhessen, akkor az pályát tévesztett és becsapta a főiskolai vagy egyetemi professzorait azzal, hogy szoc. munkásnak adta be a jelentkezési lapját.

Ráadásul az alfőldön biztos, hogy tanált vóna magának törebélyes répafődeket.

2014. márc. 8. 21:57
 44/70 A kérdező kommentje:

No meg nöm is böszélve arró, hogy egy-két hazai honos termölő paraszt agronómus gazdász igen jó minőségű föhérretköt mint jégcsap retköt honosítva termöl (nem csak) néköd, de mán nagyobb területen is, mely már itt-ott jégcsap retkektől meredő mezősséggé növeködött. Oly látvány, mintha egy idegön bolygón lennél. Lelki szemöimmel látám, amint e merödezett jégcsap duzzadságok közt, ott ez idegen tájon egy magyarországi szoc. munkás menyöcske vadul próbálja megakadályozni, hogy a retkek nehogy szétrepedjenek...


Folyadék elvonással...

2014. márc. 8. 22:39
 45/70 A kérdező kommentje:
Teszi a dolgát.
2014. márc. 8. 22:51
 46/70 A kérdező kommentje:

Minek menne máshova?


Hiszen otthon is van mit ápolnia.

2014. márc. 8. 22:53
 47/70 A kérdező kommentje:

De már nagyon únom a szavak fecsérlését. Még mindig nem érkezett válasz a nagyon is egyértelmű kérdésemre, amelyre vagy nemmel vagy igennel lehet válszolni.

Tényleg érdekel.


Igen vagy nem?

2014. márc. 9. 00:01
 48/70 A kérdező kommentje:

Kedves szoc. munkás hölgy, merre vagy? Csak nem megsértettelek valamivel?

Tudom, hogy visszafogott voltál, ezért nem írtad le azt, amit gondolsz és azt sem, ami nyomja a szívedet.

Tudom, hogy így van.

:)

2014. márc. 9. 22:37
 49/70 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy felnézel és elolvasd a kommenteket.


No. Írj.


Lehet, hogy még a Hyde Parkban összefutunk.


A kedvedért egy fapadossal kiutazok Londonba. Ez komoly.


No. Ne csináld ezt, kérlek.

2014. márc. 9. 22:44
 50/70 anonim ***** válasza:

Valaki ezt írta:

"Kérdező, te miért utálod ennyire a nőket? Csak nem azért, mert a kiállhatatlan személyiséged miatt feléd sem néz egy sem?"


Itt van a kutya elásva.

Kérdező, te olyan modoros, pózoló, szellemeskedni próbáló, kissebbségi kommplexusokkal teli egyén vagy, hogy egy fél napig sem bírhatja ki veled egy normális nő..

Nyilván még barátaid sincsenek, nemhogy nőid!

A k.vák pedig kint is azok, meg otthon is azok.

Nem veszik el a magyar lányokat külföldön? Honnan szerzed az értesüléseidet?

Férjhezmentem pl. én is. Külföldön. Aztán egy baleset miatt megözvegyültem, sajnos. De dacára a (szerinted) rossz hírnévnek "örvendő" magyarságomnak, pár évvel később újra férjhez mentem.

Egyik alkalommal sem pénzért, ezt garantálom!

Hagyd abba ezt a stílust, nem vagy se szellemes, se igazságos, csak egy ócska kis csalódott ürge vagy, akinek csorog a nyála mások sikere és a saját frusztráltsága miatt...

2014. márc. 10. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!