Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szégyen-e egy nemzet számára...

Szégyen-e egy nemzet számára hölgy állampolgárainak ledér viselkedése külföldi országokban?

Figyelt kérdés

Kérem szépen ne tessék engem félre érteni, nem a szebbik és egyben okosabbik nem ellen irányul kérdésem, nem bántani akarom őket, csupán aggódok sorsuk és jövőjük iránt.


Nos. Például vegyük a szépséges magyar lyeányokat, akik messze földekre viszik a valóságban szépségük megcáfolhatatlan hírét. Beszéltem én itt már arabokkal, portugálokkal, brazilokkal, spanyolokkal, írekkel, mexikóiakkal, olaszokkal, angolokkal, afrikaiakkal akik nekem gyakran mondták, hogy "Yeeaaahhh, yes the hungarian women are very good."

De vót egy lengyel leginy aki így fejözte ki a magyar nők iránti elismörését, hogy: "The hungarian women fu.....g very good!"


De böszíltem itt olyan magyar leginyekkel is akik azt mondják, hogy magyar lyányok reájok sem höderítenek, "mert hát mi csoro magyarok vagyunk, az angolnak, az írnek több a píze, ezért inkább azok után kajtatnak Árpád szép lyányai!"


Termíszetesen van ennek is, mint mindön sok más dolgoknak a világban, több oldala is. Vizsgálám innen is, vizsgálám onnan is, míg csak nem bukkanák erre a nízőpontra ise:


"Hány magyar mönyecskít vesznök el a külföldi lyegínyek?"


Hát azt látám, hogy sem Jimmy, sem George, sem Ibrahim, sem Afolabi, sem Adebowale, sem Robero, sem Miguel nem vötte őket feleségül.


Aztán látám azt is, hogy sokan, mivel nem jött be nékik a külföldi kaland, szégyenszemre, de Ibrahimék által jól "előkészítve" haza jönnek hazájukba, hogy itt próbálják meg megtalálni szerencséjük párját.


Kedves "palik"! Ne felejtsetek el köszönő levelet írni Georgenak, Ibrahimnak, Miguelnek, Robertonak, Adebowalenak, Avolabinak, hogy már kész asszonyt kaptatok!


Sajnos nem mindegyik külföldön gyakorlatot szerzett magyar menyöcske kap itthon férjet. Velük mi lesz?

Mert hát aszongyák róla a falujában, hogy "kinn vót külföldön oszt az iccakában dógozott, jól szét van b....a", meg ilyen ocsmányságokat.


Ugyan már, ez lehetetlen!


Én nagyon aggódom ezekért a szép hölgyekért.

Remélem, hogy megoldódik a sorsuk.

De ha még sem, akkor mi lesz velük?


Ez egy nagyon aktuális probléma.



2014. márc. 5. 18:52
1 2 3 4 5 6 7
 31/70 A kérdező kommentje:

Most olvastam a fenti kommentet.


Jajj de naív vagy. De naív vagy?


Kereslet? Hát persze, hogy van rá kereslet. A világ legősibb mesterségét megszüntetni? Nem a férfiak, ill nemcsak az őáltaluk gerjesztett jelenség!


Ha kapnának a férfiak feleséget, akkor nem járnának kupiba. Legalábbis sokkal kevesebben.

2014. márc. 8. 11:34
 32/70 A kérdező kommentje:

Van olyan, van olyan kérlek.


Van olyan, aki rá sem néz a ledérekre és csak téged nézne.


Te magas erkölcsi fokon állsz.


Ezért könnyen be is fognak téged csapni.


Hidd el.


Minél erkölcsösebb vagy, minél távolabb állsz a pusztán földi létr koncentráló közegtől, annál kevésbé vagy képes átlátni, felismerni, annak fondorlatát.


Persze felismerhető egy magasan fejlett léleknek, akkor, ha velük foglalkozik. Pl pszichológus, lelkész stb.


De Te még ettől távol állsz.


Jócskán!

2014. márc. 8. 11:42
 33/70 anonim ***** válasza:
Éppen elmondtam, hogy a világ legrendesebb pasija az enyém :D És igen, észrevesznek így is, csak k.rvának nem "vennének fel". Néha bánom, hogy nem vagyok rondább, mert a sok tapló paraszt még így is leszólít az utcán, és azt hiszi van bármi esélye, mikor kilóg a kapa a szájából. A tanultak meg arrogánsak, ők se jobbak. Azt hiszik, hogy még nekem kellene a lába elé borulnom, amiért foglalkozik velem. Egyszerűen nincs olyan, aki igazán értékes elme és szerető szív lehetne.
2014. márc. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/70 A kérdező kommentje:

Bekerülsz egy ilyen közegbe, ami nekik normális és természetes, a te szociológiai kondícionáltságoddal, akkor annak mit gondolsz, hogy mi lesz a vége?


Oh más dolog. Valami nemzetközi szervezetnél akarsz dolgozni, segítő és mentő munkát végezni. Há vazze! Budapest tele van hajléktalanokkal! Minek mész olyan messzire?

2014. márc. 8. 11:48
 35/70 A kérdező kommentje:

Majd leborulná még.

Majd leborulná még.

2014. márc. 8. 11:50
 36/70 A kérdező kommentje:

Más.


De mivel a büszkeség miatt merev a törzs, ezért lehet, hogy térdelés lesz belőle.


Az ám. Ezért gondolom, hogy kedvel téged a fodrászod.

2014. márc. 8. 11:55
 37/70 anonim ***** válasza:
A hajléktalanoknál jobban érdekelnek a nők és a gyermekek, akik már születésüktől kezdve meg vannak fosztva alapvető emberi jogoktól. A hajléktalanok egyenlő esélyekkel indultak és valami úton jutottak erre a sorsra, ami sokszor saját hibájuk. Sokkal inkább érzek elhivatottságot olyanok iránt, akik eleve esély nélkül indulnak az életben. Persze ez nem jelenti azt, hogy a hajléktalanokat semmibe venném, szoktam nekik pénzt és ételt adni...de nem sokat javít a helyzetükön az ilyesmi. Máskülönben nem is hinnéd, mennyi pénzt tudnak összekéregetni...néha többet, mint egy dolgozó ember napi keresete. És mit csinálnak vele? Elisszák....
2014. márc. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/70 A kérdező kommentje:

Aha. Ok. Esélytelenség? Ez érdekel? Otthon is van esélytelen bőven. Segíts rajtuk.


Nem akarsz rajtuk segíteni, mert ezért a munkáért többet kapsz külföldön.


Oh. De Magyarország tanított ki erre a szakmára, hogy azért élj, hogy mások jobban élhessenek.


Menj. Menj. Takkarodj! Majd a magyar dolgozó nép kifizeti adójából az oktatást melyet kaptál, hogy te külföldön dőzsölj.


Menj. Tedd boldoggá a hajsütővasat.

2014. márc. 8. 12:05
 39/70 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te miért utálod ennyire a nőket? Csak nem azért, mert a kiállhatatlan személyiséged miatt feléd sem néz egy sem? Őszintén, ha velem valaki így beszélne, mint ahogy te teszed az itt válaszoló hölggyel, akkor egyedül azért nem köpnélek le, mert nem vagyok bunkó. Mindig vannak magadfajta szerencsétlenek, akik szerint a nőnek ne legyen szava, mert akkor még te is ki tudnéd kényszeríteni, hogy valaki veled legyen. De ha a nők ekkora szennyek szerinted akkor miért nem keresel magadnak egy ugyan olyan "csodás" férfit, mint te?
2014. márc. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/70 A kérdező kommentje:

Szeretem őket és nem utálom. Ha utálnám a nőket, akkor nem tettem volna fel a kérdést.

Mielőtt válszolnál, kérlek szerezz be néhány tapasztalati információt az élet(ed)ből a hozzád hasonló hölgyektől. Tölts el velük pár évet. Lakva ismeri meg az ember a társát. Nemde?

2014. márc. 8. 15:19
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!