Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szégyen-e egy nemzet számára...

Szégyen-e egy nemzet számára hölgy állampolgárainak ledér viselkedése külföldi országokban?

Figyelt kérdés

Kérem szépen ne tessék engem félre érteni, nem a szebbik és egyben okosabbik nem ellen irányul kérdésem, nem bántani akarom őket, csupán aggódok sorsuk és jövőjük iránt.


Nos. Például vegyük a szépséges magyar lyeányokat, akik messze földekre viszik a valóságban szépségük megcáfolhatatlan hírét. Beszéltem én itt már arabokkal, portugálokkal, brazilokkal, spanyolokkal, írekkel, mexikóiakkal, olaszokkal, angolokkal, afrikaiakkal akik nekem gyakran mondták, hogy "Yeeaaahhh, yes the hungarian women are very good."

De vót egy lengyel leginy aki így fejözte ki a magyar nők iránti elismörését, hogy: "The hungarian women fu.....g very good!"


De böszíltem itt olyan magyar leginyekkel is akik azt mondják, hogy magyar lyányok reájok sem höderítenek, "mert hát mi csoro magyarok vagyunk, az angolnak, az írnek több a píze, ezért inkább azok után kajtatnak Árpád szép lyányai!"


Termíszetesen van ennek is, mint mindön sok más dolgoknak a világban, több oldala is. Vizsgálám innen is, vizsgálám onnan is, míg csak nem bukkanák erre a nízőpontra ise:


"Hány magyar mönyecskít vesznök el a külföldi lyegínyek?"


Hát azt látám, hogy sem Jimmy, sem George, sem Ibrahim, sem Afolabi, sem Adebowale, sem Robero, sem Miguel nem vötte őket feleségül.


Aztán látám azt is, hogy sokan, mivel nem jött be nékik a külföldi kaland, szégyenszemre, de Ibrahimék által jól "előkészítve" haza jönnek hazájukba, hogy itt próbálják meg megtalálni szerencséjük párját.


Kedves "palik"! Ne felejtsetek el köszönő levelet írni Georgenak, Ibrahimnak, Miguelnek, Robertonak, Adebowalenak, Avolabinak, hogy már kész asszonyt kaptatok!


Sajnos nem mindegyik külföldön gyakorlatot szerzett magyar menyöcske kap itthon férjet. Velük mi lesz?

Mert hát aszongyák róla a falujában, hogy "kinn vót külföldön oszt az iccakában dógozott, jól szét van b....a", meg ilyen ocsmányságokat.


Ugyan már, ez lehetetlen!


Én nagyon aggódom ezekért a szép hölgyekért.

Remélem, hogy megoldódik a sorsuk.

De ha még sem, akkor mi lesz velük?


Ez egy nagyon aktuális probléma.



2014. márc. 5. 18:52
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 anonim ***** válasza:
100%

van jobb dolgom is annál, minthogy olyannal vitatkozzak, aki annyira korlátolt, hogy nem lehet hatni a nem létező értelmére... nézz csak vissza, magadban beszélsz, mert senkinek nincs kedve válaszolni neked, miután szépen bemutatkoztál

Csak azért írtam, hogy mélyítsem a nyomorod azzal, hogy elmondom, gondolhatsz vagy mondhatsz bármit, ezek a nők nem is tudnak a te létezésedről és nagyon boldogan elvannak a külföldii pasijaikkal, az ottani életükkel, és lényegtelen, hogy pénzért e vagy szerelemért, de cseppet sem zavarja meg őket a te felháborodásod, amiért nem maradnak itthon lecsót főzni neked. Ők továbbra is boldogok lesznek, élvezik az életet, te meg főhetsz a saját mérgedben. Egészségedre.

2014. márc. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/70 A kérdező kommentje:

Minden eddigi kommenttől, eddige beszélgetéstől függetlenül, de ide egy illő kérdés merült fel bennem:


A magyar hölgyeknek egy nyitottabb és lazább része külföldön próbál - természetesen nem egziszteniális célból :) - kőkeményen férjhez menetelt elkövetni. Amelyet jópáran meg is valósítanak.


Ezzel kapcsolatban csak egy kérdésem van. Mégpedig az, hogy miért (jellemzően) a nyugati férfiakat célozzák meg a magyar nők férjezhezmeneteli mardosó vágyukkal?


Megj.: Tudjuk, hogy a keleti országokban is bőven találni finom modorú és intelligens, művelt úriembereket.

De azt is tudjuk, hogy a nyugat gazdagabb...

2014. márc. 10. 20:45
 53/70 anonim ***** válasza:
Bizonyára elkerülte a figyelmedet, hogy a vőlegényem afrikai. De mivel én ilyen körökben mozgok, szinte csak olyan nőket ismerek, akiknek afrikai,arab,pakisztáni, stb. férjük van (eléggé utána kellett néznünk ezeknek a dolgoknak, így hát felkerestem olyanokat, akik tudnak mesélni).De hogy örülj: az egyik legjobb barátnőm kiment, majd ott kint ismerkedett meg a jelenlegi férjével, aki szintén magyar...kicsi a világ (vagy sokan vagyunk Londonban). Szóval illene már leszoknod az általánosításról...
2014. márc. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/70 A kérdező kommentje:

Rendben van, hogy elvannak a barátaikkal (ahogy írtad: pasijaikkal), de hogy érzik magukat a szüleik, ill ha leszenek utódjaik, akkor azok hogyan fognak vélekedni a rákuk erőltetett életükről?

Oh, lesz-e nagyszülő és unoka kapcsolat?

2014. márc. 10. 21:19
 55/70 A kérdező kommentje:

Kérlek szépen, én nem beszéltem általánoasan. De mem beszéltem konkretizálva sem.

Jelenségeket tapasztalva következtetek. Ennyi.

Rendben van, hogy új kolóniához vágysz. Mert. Ott könyebb. Lehet, hogy hátra kell hagyni eddigi, addigi életedet? Új kondíciókat keresel? Valaki nem felelt meg a magyar dolgozó , böcsületes férfiaknak? Egy magyar férfi nem keres kétezer fontot,dollárt? Vagy háromezret? Négyezret?

2014. márc. 10. 21:35
 56/70 A kérdező kommentje:

Szerintem most fejezzük be. Mert most jöttem rá a lényegedre.


Más.


Lehet, hogy azért keresel, kerestél magadnak külföldön férjet, mert Magyarországon már hanyat-homlok menekültek előled?

2014. márc. 10. 21:40
 57/70 A kérdező kommentje:

Ezt írtad:


" Bizonyára elkerülte a figyelmedet, hogy a vőlegényem afrikai. De mivel én ilyen körökben mozgok, szinte csak olyan nőket ismerek, akiknek afrikai,arab,pakisztáni, stb. férjük van (eléggé utána kellett néznünk ezeknek a dolgoknak, így hát felkerestem olyanokat, akik tudnak mesélni)."


NA ÉS MIT MESÉLTEK?


HALLJUK!

2014. márc. 10. 21:52
 58/70 A kérdező kommentje:

Egyéb.


Egyébként most nem akartam leírni, de leginkább az szembetűnő nekem az, hogy te nem érzel hálát az iránt a közeg (ország, haza, társadalom, nép, nemzet) iránt, ami, aki, akik képessé nevelt téged arra, hogy földkörüli útra indulj.

Kaptál, beléd plántáltak egy egyedülálló intelligenciát, amelyet Te nem arra használsz, ameire kéne. Ehelyett te alább élsz, mint kéne. Ha otthon maradtál, maradnál, akkor fentebb élnél, de inkább a világi női beelégesülést választod, választottad. Imigyen.


Más.


Értsd.: Itt is b.....m, ott is b.....m. Ott is sz....m, itt is s.....m.

2014. márc. 10. 22:03
 59/70 A kérdező kommentje:

Mindenedetre a kérdések érdekesek.


De egy biztos. És ezt nem tudjátok letagadni.


Hogy reakciótok tudatosan vagy nem tudatosan saját gyökereitek felé irányul, mert antiszociálissá váltatok az eredeti haza szerinti és mellétek jövőbelivé rendelt

magyar leginyekkel szemben.


Más.


Felvesztek (felveszel) más szokásokat, hogy ne kelljen hálásnak lenned Magyarországnak.


Más.


Nem kell erkölcsösnek és becsületesnek lenni, hogy ne kelljen egy karakán magyar legínnyel együttélni, hozzá menni feleségül, mivel a magyar paraszt nem keres háromezer dollárt vagy fontot.

2014. márc. 10. 22:29
 60/70 A kérdező kommentje:

Hoh, "olyan kürökbe szülöttél". Jobb neked meg a hozzád hasonlóknak ezt az utat választani, mint egy menyecskei magyar dógosnak lenni.


Jobb oboázni, mint kapálnyi!

2014. márc. 10. 22:54
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!