Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szégyen-e egy nemzet számára...

Szégyen-e egy nemzet számára hölgy állampolgárainak ledér viselkedése külföldi országokban?

Figyelt kérdés

Kérem szépen ne tessék engem félre érteni, nem a szebbik és egyben okosabbik nem ellen irányul kérdésem, nem bántani akarom őket, csupán aggódok sorsuk és jövőjük iránt.


Nos. Például vegyük a szépséges magyar lyeányokat, akik messze földekre viszik a valóságban szépségük megcáfolhatatlan hírét. Beszéltem én itt már arabokkal, portugálokkal, brazilokkal, spanyolokkal, írekkel, mexikóiakkal, olaszokkal, angolokkal, afrikaiakkal akik nekem gyakran mondták, hogy "Yeeaaahhh, yes the hungarian women are very good."

De vót egy lengyel leginy aki így fejözte ki a magyar nők iránti elismörését, hogy: "The hungarian women fu.....g very good!"


De böszíltem itt olyan magyar leginyekkel is akik azt mondják, hogy magyar lyányok reájok sem höderítenek, "mert hát mi csoro magyarok vagyunk, az angolnak, az írnek több a píze, ezért inkább azok után kajtatnak Árpád szép lyányai!"


Termíszetesen van ennek is, mint mindön sok más dolgoknak a világban, több oldala is. Vizsgálám innen is, vizsgálám onnan is, míg csak nem bukkanák erre a nízőpontra ise:


"Hány magyar mönyecskít vesznök el a külföldi lyegínyek?"


Hát azt látám, hogy sem Jimmy, sem George, sem Ibrahim, sem Afolabi, sem Adebowale, sem Robero, sem Miguel nem vötte őket feleségül.


Aztán látám azt is, hogy sokan, mivel nem jött be nékik a külföldi kaland, szégyenszemre, de Ibrahimék által jól "előkészítve" haza jönnek hazájukba, hogy itt próbálják meg megtalálni szerencséjük párját.


Kedves "palik"! Ne felejtsetek el köszönő levelet írni Georgenak, Ibrahimnak, Miguelnek, Robertonak, Adebowalenak, Avolabinak, hogy már kész asszonyt kaptatok!


Sajnos nem mindegyik külföldön gyakorlatot szerzett magyar menyöcske kap itthon férjet. Velük mi lesz?

Mert hát aszongyák róla a falujában, hogy "kinn vót külföldön oszt az iccakában dógozott, jól szét van b....a", meg ilyen ocsmányságokat.


Ugyan már, ez lehetetlen!


Én nagyon aggódom ezekért a szép hölgyekért.

Remélem, hogy megoldódik a sorsuk.

De ha még sem, akkor mi lesz velük?


Ez egy nagyon aktuális probléma.



2014. márc. 5. 18:52
1 2 3 4 5 6 7
 21/70 A kérdező kommentje:

Egy fentebbi kommentre válaszolva:


Ha már Londonba mész, akkor ne feledd, hogy a Sohoban biztos fogsz kapni neked való munkát.

De a Covent Gardenben is érdemes szétnézned. Gondolom attraktív megjelenésű vagy.

2014. márc. 8. 10:31
 22/70 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy még össze is futunk! Amikor Londonban vagyok, akkor sosem hagyom ki ezeket helyeket!


Más.


How much? How long time?

2014. márc. 8. 10:33
 23/70 A kérdező kommentje:

Kedves fentebb kommentelő, ezt írtad:


"Viszont tény és való, hogy sok lány megy ki prostituáltnak, és ezt a képet ragasztják ránk a külföldiek megítélésében. De amíg ekkora kereslet van rá, addig miért is csodálkozunk azon, ha a nő a könnyebb utat választja? Ez valamilyen szinten a férfiak felelőssége is lenne, akik erre "nevelik" a nőket. "



Miért választják a könyebb, de erkölcstelen utat?

Miért nem az erkölcsöset?


Hát akkor a férfiak meg menjenek el bakringyónak?


Ezek szerint a férfiak magasabb erkölcsi fokon állnak a nőknél. Tehát nem igaz az a megállapítás, hogy a férfiak nevelik a nőket ri.b.a.n..c.i.z.m.us.ra.

Ja bocs, idézőjelbe tetted a nevelik szót. Tehát úgy érzed, hogy a férfiak helytelen viselkedésükkel erre az útválasztásra késztetik a nőket?


Ebben viszont igazad van.


Sajnos én is látom, hogy félévente évente cserélgetik a csajokat.

Az gondolom, hogy nagyon rossz lehet egy nőnek, akit 3-4-5 vagy több évig "használ" a barátja és már a hölgy nyilván azt várja, hogy mikor kap gyűrűt, amikor csak a barátja, élettársa csak kirúgja.


Igen, ez szemétség. Így lehet valakit szxrba lökni, rossz irányba taszítani.


Sok ilyen van. Ha ilyesmire gondolsz a "nevelés" alatt, akkor igazad van.

2014. márc. 8. 10:49
 24/70 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy nem haragudtok rám kedves hölgyek. Lehet, hogy nem írtam csupa nektek tetsző dolgot, de hát az eszmecsere megkívánja a birtokomban lévő információk másik fél elé való tárását a tények tényszerű vizsgálata érdekében, hogy a vita eredményesen záruljon.
2014. márc. 8. 11:00
 25/70 anonim ***** válasza:
100%

Ha a pénz miatt preferálnám a külföldieket, akkor nem egy szegény afrikai fodrászt választottam volna, hanem valami cégvezetőt. Nem tudom, mit nem értesz azon, hogy kétszer annyit keresek majd, mint ő. Ehhez még matematikai alapok sem kellenek, hogy értse az ember. Ifjúságsegítő leszek egy központban, szociális területen van diplomám is, de tovább fogok tanulni, mert minden vágyam, hogy egy nemzetközi szervezetnél dolgozzak. Nem tudom pontosan mire vonatkozik a kérdésed, a kiutazásra, vagy a kapcsolatomra. Kiutazni véglegesen, ezt már mondtam is. A kapcsolat 4 éves, a párom itt tanult egy darabig, egy éve ment ki, de nem nevezném távkapcsolatnak, mert havonta megyek hozzá, áprilisban lesz az esküvőnk.


Mellesleg magyarral kezdtem én is, mint mindenki. Két magyar párom volt előtte, az egyik rajtam és a családomon élősködött, majd inni kezdett és részegen őrjöngött. A másik meg fűvel fával csalt, és természetesnek vette, hogy én, mint a megvásárolt bútordarab, már elleszek a sarokban bármeddig. Ennyit róluk. Egyik sem ismeri azt a tiszteletet, felelősségtudatot, amit a mostani párom. Aki tudja, hogy nem elég egy nőt megszerezni, azzal törődni kell, szeretni, becsülni, tisztelni, és ezt nem alanyi jogon várja el vissza, hanem megszerzi a viselkedésével. És bár ő szegényebb nálam, sosem fogadna el tőlem pénzt, mert szégyennek tartja...egyedül abba egyezett bele, hogyha mondjuk elmegyünk enni vagy kirándulni, mindenki fizeti a magáét. Eközben meg hány magyar pasi issza a sörét a tv előtt, míg a nő dolgozik, gyereket nevel, vezeti a háztartást egyszerre. Ő meg ha dolgozik is valami minimálbérért, elissza az egészet, meg nagy unalmában ilyen helyeken osztja az észt, hogy mekkora ..bancok a nők. De azért azt az ingyen d..ást ő sem utasítja vissza...jó nagy képmutatás. Az papoljon nekem a ..banc nőkről, aki sosem érne hozzá egyikhez sem. Érdekes, hogy ilyenkor abba nem gondolnak bele, mennyi f..sz járt ott előttük? Aztán hazamennek vígan szerencsétlen feleségükhöz/barátnőjükhöz és adnak neki valami betegséget. Persze, majd ők fognak féltékenyen őrjöngeni, hogy "megcsalt a ..banc"

2014. márc. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/70 anonim ***** válasza:

a nevelést úgy értettem, hogy keresletet csinálnak... ha a férfiak nem tartanának igényt az efféle szolgáltatásokra és nem lennének képesek ekkora pénzt invesztálni bele, hanem megvetően elfordulnának az egész jelenségtől, akkor nem lenne üzlet a továbbiakban és a lányok kénytelenek lennének rendes munkát keresni...


ha a férfiak megvetnék és levegőnek néznék a kitárulkozó mellekkel, fenekekkel rohangáló, magukat mindenkinek felkínáló nőket, és a figyelmüket a szemérmes, tisztességes lányok felé fordítanák, és nem a numerát keresnék, hanem a megfelelő társat, szépen eltűnnének ezek a dolgok, és a lányok megtanulnák, hogy azzal érnek el megbecsülést és akkor lesznek kívánatosak, ha tisztességesen viselkednek és öltözködnek... ez olyan, mint a jutalmazás-büntetés kérdése a gyereknevelésben vagy akár az állatoknál... amit jutalmaztok, ti, férfiak, azt fogják tenni a nők

2014. márc. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/70 A kérdező kommentje:

Úgy tudom, hogy az egészségügy magyarországon szinte teljesen felszámolt szinte minden nxxxbetegséget, de azok újra megjelentek, mert egyesek újra importálták külföldről.


Úgyhogy az, hogy szegény feleségük megkap valamit az őket megcsaló férjüktől az kérdéses, mert egyáltalán nem jellemző.


Most ilyen a barátod, de milyen lesz veled később, amikor feléled benna a vágy, hogy etnikuma szerinti nőtől vagy, ha később jelentkezik nála e vágy, nőtől is (!) akar gyereket! Akkor mit fogsz tenni?


Lesz-e még visszaút egy jó kis megcsalós dáridózós magyar paraszt legínyhez, akinek ócsó lecsokolbászból meg másodosztájú pariból, meg paprikábúl csinálhatnál reggelit, mire felébred másnapos álmából?


Sokat fog még visszangzani a fejedben ezen soraim. És eszedbe is fognak jutni!


Remélem, hogy nem lesz késő!

2014. márc. 8. 11:13
 28/70 anonim ***** válasza:
Ja, még az attraktív megjelenésem le akartam írni, félreértés ne essék...az általános férfiideálnak cseppet sem felelek meg, tekintve, hogy a pocakom nagyobb, mint a mellem....na nem azért, mert hordóhasam lenne, csak van egy kicsi, viszont mellem az kb. mint egy 10 évesé...
2014. márc. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/70 A kérdező kommentje:

Köszi. Alátámasztottad, amire gondolok. Hát pont nem te vagy barátod típusának ideálja. Ők a Samantha Foxra emlékeztető menyecskéket szeretik.

Ja, az elején mindenki kedves, szerény, tartózkodó, semmit sem elfogadó. Ez lehet kulcs egy jobb lét felé számukra. A zár, amelybe helyezik a kulcsot, meg egy remek lépcsőfok, hogy anyagilag megalapozzák jövőjüket,..., a jövőjuket,.... de nem Veled....!


Ez az emancipáció egy mellékterméke.


Már nemcsak palimadarak (palikakasok) vannak, hanem palicsajok (palityúkok, palicsirkék) is!

2014. márc. 8. 11:25
 30/70 A kérdező kommentje:

Ja, tehát végra már valaki elfogadott mi? Mert nem egy dömper lökhárítójával rendelkezel, igaz?


Na látod! Te sem veszed észre a rendes gyerekeket, pedig még csak nagyítóval sem kéne keresned őket!!!


Biztos, hogy senki nem fogadna el?

2014. márc. 8. 11:31
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!