Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogyan szoktassam le a vőlegén...

Hogyan szoktassam le a vőlegényemet erről az undorító következményekkel járó szokásáról?

Figyelt kérdés

A vőlegényem állva végzi el a kisdolgát a vécén. (A vécéülőkét nem lehet felhajtani, mert nem áll meg úgy, és a vécécsésze eléggé alacsonyan van, ő pedig nagyon magas.)


Így, az egész vécéfülke bűzlik már 2 nap után (egy kis helyiség, ablaktalan) a pisitől. 3 naponta takarítjuk a csempét és a járólapokat, a vécét naponta mossuk Domestosszal. (többre nincs időnk, dolgozunk sokat)


Mit tehetnék, hogy leszokjon erről? Ő azt mondja, férfiatlan dolog ülve pisilni, és mivel ő is takarít, nem csak rám hagyja, így ezzel le van tudva az ügy.


A tiétek is állva pisil? És tényleg férfiatlan ülve pisilni? (apukám ülve pisilt, más férfi rokonom nincsen) Elveszem a férfiasságát azzal, ha higiéniára kérem?


Ti mit tennétek? Nem veszekszem vele, de nem élhetünk így tovább!



2014. júl. 31. 14:40
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
33%

Jaaa, értem, erős a műszer, jó a vese, és nagy a nyomás :D

Ismerős a helyzet. Van rá egy pofonegyszerű megoldás: nyomást kell csökkenteni pisilés közben.

2014. júl. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem én sem tudnám a férjemet rávenni az ülve pisilésre, de még a fiaimat sem. Szóval egy férj, két majdnem felnőtt 185 cm-s gyermek, és a wc-ben nincs káosz.


Szerintem vagy túlságosan sokat foglalkozol ezzel, vagy én vagyok nagyon koszos nő, de szerintem nálad se lehet más a helyzet mint nálam.


Talán annyi lehet a különbség, hogy nekem be van téve egy rongy a wc-be, amit a wc olajhoz használunk.

Nagyon jó az illata, permetet szór, így nem kell vele bajlódni. Valamint az olajos felületen ami nem csillog meg nem is észrevehető, nem tud úgy megtapadni a kosz.

2-3 naponta áttörlök mindent, és jó illat van bent annak ellenére, hogy három pasi pisil bent állva, és csak én takarítok :)


Próbáld ki. Ilyen olajat használnak a vendéglátókba, és a szállodákba is. Ettől nem fog elvízkövesedni semmi, és ettől van az az utánozhatatlan jó illat.

2014. júl. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
13: nem vágom ezt, nem hallottam még róla. nagyon jó ötlet:) amúgy érzékeny vagyok a szagokra, de én meg pl. nem tűrném el, hogy 3 ember után takarítsak, akik közül legalább egy felnőtt:)
2014. júl. 31. 14:59
 14/35 anonim ***** válasza:
55%

Én ezért költöztem el nőtöl, minden rendbe volt vele, tiszta volt, gondoskodó, szexelt, tényleg minden kerek volt mint a filmeken, de ez volt a fejlövése hogy én ülve pisiljek, mert ha állva pisilek akkor szerinte össze vissza hugyozom a csempét.

Ilyen UV láma kütyüt akart venni hogy bizonyitsa igazát, hogy majd odavilágit és akkor majd fény derül mindenre. Még az anyja is gyözködött, hogy ez egy milyen komoly probléma.

Mondtam nekik hogy hagyjatok már a brigelési szokásaimmal békén, én sem kezdem el szétpakolászni a menstruációs kütyüiteket és kötelezlek benneteket más megoldásra.

Az lett a sztori vége hogy egy szép napon csendesen leléptem.

2014. júl. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
30%
Az enyémnél változó, néha állva, de sokszor ülve is, mikor álmos vagy kell kakiljon is( általában napi 3xü4x, szóvala legtöbb pisilés ehhez van kötve :D), de ha állva is, akkorsem pisilte még le soha az ülőkét. Nem szokta felemelni, mert a mienk se áll meg, de sosem pisili le, én nem értem, hogy nem tud a pasid belecélozni egy akkora lyukba...
2014. júl. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
58%
Egy aprócska piszoár nem fér be a wc mellé? Esetleg egy ügyesebb mester kevés csempe sérüléssel fel tudná tenni...
2014. júl. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
36%

ma 15:09

Napi néccer tol egy kaktuszt? Respekt!

Itt meg nem az a baj, hogy nem talál bele, hanem az, hogy túlnyomás van oszt széjjelcsap!

2014. júl. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
16: más már megértette, hogy nem pisili le az ülőkét. 17: nem sajnos, meg attól még a gond meglenne.:)
2014. júl. 31. 15:16
 19/35 anonim ***** válasza:
51%

Nekem Bio Cleaner van.

Nem tudom, hogy hol lehet venni, mert én is rendeltettem egy ismerős vendéglátóssal.


[link]

2014. júl. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
62%

Adott egy probléma és nincs megoldás. Ez két esetben szokott bekövetkezni (esetleg vegyesen). Nem akarják megoldani, nem tudják megoldani.

Igen, a férfiak többsége állva teszi. Ahogy a nők ülve. Az a természet rendje, de lehet rajta változtatni. Egyet nem lehet, a pasi agyát előbb megváltoztatni, mint egy albérletet.

Mindenekelőtt (bármennyire nehéz) a megoldást együtt kell megtalálni úgy, hogy a legkevesebb legyen a veszteség (legnagyobb a nyereség). Végig kell mérlegelni a wc átalakításának módjait (rögzítés, más forma, még egy alkalmas másik eszköz, stb.), a gyakoribb, vagy közvetlenül utána való takarítást, a használat módját (nem részletezném, hányféleképpen lehet, de jó sok), továbbá a túlreagálás okát, méretét, fontosságát. Gyanítom, hogy a jó megoldás a szinte összes változtatási lehetőség kombinálása.


Abból indulok ki, hogy Csak Magyarországon több millió család él hasonló körülmények között (van férfi, nő, wc, amit közösen használnak). És ezek mind ugyanazzal a problémával szembesülnek, mégis rendkívül elenyésző azon családok száma, ahol ez egyáltalán felvetődik, mint probléma. Tehát a több millió megoldja eredményesen. Még ha le is számítom azt a pár ezret, ahol van probléma, csak az egyik fél lenyeli, ezért nem jön felszínre.

De abban eléggé biztos vagyok, hogy ha nem találtok gyorsan jó megoldást, akkor lesz egyetlen végleges. Mindketten más más wc-t használtok más más lakásban. Lehetőleg más más településen.

2014. júl. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!