Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogyan szoktassam le a vőlegén...

Hogyan szoktassam le a vőlegényemet erről az undorító következményekkel járó szokásáról?

Figyelt kérdés

A vőlegényem állva végzi el a kisdolgát a vécén. (A vécéülőkét nem lehet felhajtani, mert nem áll meg úgy, és a vécécsésze eléggé alacsonyan van, ő pedig nagyon magas.)


Így, az egész vécéfülke bűzlik már 2 nap után (egy kis helyiség, ablaktalan) a pisitől. 3 naponta takarítjuk a csempét és a járólapokat, a vécét naponta mossuk Domestosszal. (többre nincs időnk, dolgozunk sokat)


Mit tehetnék, hogy leszokjon erről? Ő azt mondja, férfiatlan dolog ülve pisilni, és mivel ő is takarít, nem csak rám hagyja, így ezzel le van tudva az ügy.


A tiétek is állva pisil? És tényleg férfiatlan ülve pisilni? (apukám ülve pisilt, más férfi rokonom nincsen) Elveszem a férfiasságát azzal, ha higiéniára kérem?


Ti mit tennétek? Nem veszekszem vele, de nem élhetünk így tovább!



2014. júl. 31. 14:40
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:

az utolsó annak ellenére, hogy a végletek embere, nem csak hülyeséget mondott!:) tetszik a külön fürdőszoba ötlete, ha majd saját házunk lesz. és az azonnali takarítás is, az még nem is jutott valahogy eszembe.:)


egyébként szerintem az emberek nem érzékenyek ennyire a szagokra, mint én:)

2014. júl. 31. 16:17
 22/35 anonim ***** válasza:
72%

Szagokra érzékenyebb vagy mint az emberek (miért, te mi vagy?), de müködő wc ülőkét még nem sikerült vásárolnod.

Kemény.

2014. júl. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:

22: idézek egy klasszikust neked, a kedvedért, te kis belekötős:)


- ezzel azt akarja mondani, hogy én nem is vagyok ember?

- maga nő! :D

2014. júl. 31. 16:27
 24/35 anonim ***** válasza:
23%

Sziasztok, közben talált már valaki megoldást?

Ha még nem, egy ilyet tudok javasolni:


[link]

2014. júl. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
95%

A vőlegényed nem kutya, hogy idomítani kelljen. Egyébként meg miért kell nektek mindig mindent lerendszabályoznotok? Még az egészségügyi dolgaiba is bele kell szólni feltétlenül. Csak úgy lehet, ahogy te akarod? Az, hogy ő ettől baromira nem érzi jól magát, az ennyire nem érdekel? Mellesleg semmivel sem egészségtelenebb állva végezni a dolgot, mint ülve. Sőt, nyilvános WC-ben egyenesen veszélyes lehet lecsüccsenni. Azt mondod, takarítja a WC-t, nem? A szagra nem az ülve pisilés lesz a megoldás, hanem egy ablak. Egy kicsi, ablaktalan WC-ben mindig büdös lesz, még ha csak nők járnak oda és csak ülve, a legnagyobb gonddal végzik a dolgukat. A kifröcsögés problémájára is van megoldás. Normális csészét kell(ett volna) venni, és normális ülőkét rátenni, ami felnyitva marad. És ne aggódj, a legtöbb csészéből lehúzáskor is rendesen kicsapódik a vízpermet, pláne, ha egy barnamackó is megfürdik a zuhatagban. Miért nem kéred meg mindjárt a vőlegényedet, hogy keressen a szabadban egy szimpatikus fát és ezentúl ott végezze a dolgát. Lehetőleg szarni is oda járjon, mert az is büdös. Főleg, hogy te valósznűleg rózsaillatút kullantasz.

Csak tájékoztatásul mondom, hogy nálunk a család férfi tagjai mind állva végzik a kisdolgukat, mégsincs se bűz, se hugytenger, se fertő a WC-ben. Pedig nem szoktuk naponta takarítani. Hogy lehet ez?

2014. júl. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
az utolsóé az év kommentje díj.:D (most mennem kell más lakásának falára ablakot fúrni, és venni egy új vécécsészét, szóval nem írok egy darabig.:D)
2014. júl. 31. 23:19
 27/35 anonim ***** válasza:
40%
Hát, lehet jobban tetted volna, ha a kérdést sem írod ki.
2014. júl. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:
nem, mert sok hasznos tippet kaptam egy olyan dologra, ami sokakat zavar.:) és egy év kommentjét is. ez több, mint amit vártam!!!
2014. júl. 31. 23:40
 29/35 anonim ***** válasza:
36%
Örülök, hogy jól szórakoztál a hozzászólásomon. Bár kétlem, hogy teljes mértékben sikerült volna megértened...
2014. aug. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
utolsó: teljesen megértem én az összeesküvés-elméleteket is, csak nem hiszem el őket:)
2014. aug. 1. 08:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!