Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek megéljük Jézus...

Szerintetek megéljük Jézus visszajövetelét?

Figyelt kérdés

2020. okt. 14. 19:12
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
Amikor ő látja szükségét, amikor mi nem látjuk szükségét.
2020. okt. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 A kérdező kommentje:
De sztem mi is a szükségét fogjuk látni majd.
2020. okt. 18. 11:07
 13/52 anonim ***** válasza:
39%

A mai kor emberének van rá a legnagyobb esélye hogy megérje Jézus Krisztus 2. eljövetelét! A Szentírás beszél róla, hogy Krisztus 2. eljövetele előtt általános hitehagyás lesz!


Üdv: Gábor

2020. okt. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 A kérdező kommentje:
Szerintem is.
2020. okt. 18. 13:49
 15/52 anonim ***** válasza:
39%

Vannak persze olyanok akik így szólnak: "Halogatja még az én uram a hazajövetelt;" Mát. 24,48 Mások pedig csúfolódva mondják: Hol van az ő eljövetelének ígérete? Mert a mióta az atyák elhunytak, minden azonképen marad a teremtés kezdetétől fogva." 2 Pét. 3,4


Nem kell túlságosan megerőltetnie magát az embernek, hogy mindkét esettel találkozzon!


Üdv: Gábor

2020. okt. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
A hányadik eljövetelét? Az első kivételével nagyon zavarosak a tudósítások.
2020. okt. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
87%

#13

Sőt mondok jobbat, a 200 évvel később élő embereknek még nagyobb esélyük lesz erre. Egyszerű logika. Minél közelebb kerülünk valamihez, annál nagyobb esélyünk van megélni. De pl a hamis adventisták már az előző századfordulóra hirdették, hogy ők bizony meg fogják ezt élni. Már rég a sírban fekszenek.

2020. okt. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 A kérdező kommentje:
Hát majd meglátjuk :)
2020. okt. 18. 14:29
 19/52 anonim ***** válasza:
28%

17


Aligha, mert nem lesz itt még 200 év! Igen, minél közelebb kerülünk valamihez annál nagyobb esélyünk van megélni! A mi korunk elég közel került már hozzá! Minden kornak volt egy világossága! Voltak helyes felismerések a Szentírásból és voltak tévedések is! A tévedések a különböző korok hiedelmeiből származtak! Abban a korban a Biblia egyik részét helyesen megértették a másikat nem! De erről Jel. 10. fejezete be is számol! Akik akkor igazán várták Krisztus és csalódásuk ellenére megmaradtak az igazságban valóban mára már a sírban fekszenek de dicsőséges feltámadásban lesz részük Jézus Krisztus 2. eljövetelekor!


Üdv: Gábor

2020. okt. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
83%

"Aligha, mert nem lesz itt még 200 év!"

Hiszen pont ezek a hamisan prófétáló nagyjai is az adventizmusnak ezt mondták. Nem lehet, hogy pont az ő hibájukba esel? Hiszen ők is olyan egyértelmű jeleket láttak, ami alapján alig pár évet, max néhány évtizedet jósoltak. A Szentírás is azt mondja, hogy olyankor jön el, amikor senki se számít rá. Én pont az ilyen hamisan prófétálók miatt merem hinni, hogy még nem tartunk ott. Persze én nem merném hozzád hasonlóan, kategorikusan ezt kijelenteni, hiszen akár már ma este megtörténhet.

2020. okt. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!