Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit tegyek, ha függő vagyok...

Mit tegyek, ha függő vagyok egy bűnre?

Figyelt kérdés
Próbálok leszokni a paráznaságról, de nem tudok. :-(( Már majdnem leszoktam egyszer róla, de most megint folyton kísértésbe esek... Borzalmas érzés, hogy egy végtelen spirálba keveredtem és nem tudok sehogy szabadulni. Teljesen boldog voltam elég hosszú ideig önkielégítés nélkül, de most megint kísértésbe esek, régen volt hogy naponta is csináltam. SEGÍTSETEK! Mit tegyek? Hogy kérjek Istentől segítséget?

2021. jan. 25. 15:46
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/78 anonim ***** válasza:
62%
Miért, Ádám és Évára mi a bizonyíték? Evolúciója legalább van. Hittanra jártál és nem mondták el, hogy Ádám és Éva története egy szemléltetés?
2021. jan. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/78 anonim ***** válasza:
10%
áááh, minek is vitázok én itt egy materialistával? Soha nem ért egyet a hívőkkel.
2021. jan. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/78 anonim ***** válasza:
26%
Ja és a Föld is lapos kedves kérdező
2021. jan. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/78 anonim ***** válasza:
0%

Ugye tudod, hogy a Biblia nem lapos földre utal? És aztán ha Ádám nem létezett volna, akkor Krisztus váltságáldozatának egyáltalán nem lenne értelme.


Ha valaki elveti, vagy jelentéktelennek állítja be az Ádámról és Éváról szóló beszámolót, a dominóelv alapján számára a Bibliának szinte az összes fő tanítása megdől! * Az ilyen gondolkodás megválaszolatlan kérdések sorához és alapok nélküli hithez vezet. A hit pedig a remélt dolgokban való bizalom, és a nem látható dolgok létéről való meggyőződés. Biblia újra és újra valós személyekként mutatja be Ádámot és Évát, nem pedig mitikus alakokként

2021. jan. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/78 anonim ***** válasza:

Tessék, olvass:


[link] [link]

2021. jan. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/78 anonim ***** válasza:
37%

Nem sikerült megérteni, de mint írtam, Ádám és Éva története egy metafora


Ajáott irodalom: Biblia és tudomány: a Teremtés könyve és az evolúció

Náray-Szabó Gábor

2021. jan. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/78 anonim ***** válasza:

Átirányítási figyelmeztetés

Az oldal, amelyen tartózkodott, érvénytelen webcímre próbálta átirányítani a böngészőjét.


Ha nem kívánja megnyitni az oldalt, visszatérhet az előző oldalra.


Not Found

The requested URL /feltoltes/Biblia%20es%20tudomany.pdf&ved=2ahUKEwjvr9KO6LfuAhVRpIsKHS42ADsQFjADegQIDBAB&usg=AOvVaw0zhaLsx8xqBilrDT1d2PCH was not found on this server.


Apache Server at szit.katolikus.hu Port 80



Amúgy:


1) Ádám és Éva története nem történt meg a valóságban, hiszen Ádám és Éva az evolúció szerint nem létezhet, nem létezhetett, nem volt első emberpár. Metaforikus.



2) Ha Ádám és Éva nem létezett, nem történt meg az eredeti bűnbeesés.



3) Ha nem létezett a eredeti bűnbeesés, nincs eredendő bűn.



4) Jézus eljövetelének állítólag az oka a bűnbeeséstől való megváltás volt, viszont ez a bűnbeesés nem történt meg.


És hiába próbálod rám erőltetni a vak Darwinizmust, nem fog menni! Én Istennek hiszek, minthogy a vak evolúciónak!

2021. jan. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/78 A kérdező kommentje:
Volt egy biológiai kutatás, ami alapján vissza tudták vezetni az összes ember DNS-ét egy ősi férfi és női DNS-hez.
2021. jan. 25. 20:33
 39/78 anonim ***** válasza:
0%

Amúgy ennek örülök amit írtál kérdező. Itt van az egyik oldal ami megbízható. Ugyanolyan szövegeket ír, mint az origo és az index. Véleményem szerint.


[link]


Szerintem csak a naturalista tudományos teremtményeknek nem tetszik a hívő leírás. Mert szerintük ez áltudomány...

2021. jan. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/78 anonim ***** válasza:
52%
38-as, ha volt is, ők még beszélni sem tudtak.
2021. jan. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!