Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Igaz, hogy a muszlimok Mohamed...

Igaz, hogy a muszlimok Mohamed prófétájának kilenc felesége volt, míg másoknak csak négyet engedett?

Figyelt kérdés
2021. máj. 3. 12:09
 131/171 anonim ***** válasza:
49%

Elmagyaráztam hogy szimbolikus jelentése van. A por, agyag, sár, pedig ebben az esetben egymás szinonimája akkor is ha ezek valójában nem ugyanazok, mert itt a földet szimbolizálják.



"Mint a töltött káposztás példával bemutattam, hogy miben milyen elem található, az semmilyen származási kapcsolatot nem jelent."


Tudományos tény hogy az ember a földben található elemekből épül fel. Hiába tagadod. Egyébként a töltött káposztás példád egy valamire jó. Már ez is elhangzott valahogy úgy hogy a növények közvetlenül a földből nyerik ki az egyes elemeket, az ember pedig megeszi a növényeket tehát így is igaz hogy az ember a földből lett teremtve.



Akkor nem válaszolsz arra a kérdésre hogy elfogadod az általunk adott válaszokat és azt hogy rágalmaztátok Mohamed prófétát és az iszlám vallást?

2021. máj. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/171 anonim ***** válasza:
100%

" A por, agyag, sár, pedig ebben az esetben egymás szinonimája"

Akárhányszor is mantrázod el, ezek a szavak nem egymás szinonimái. Két szó akkor szinonimája egymásnak ha van azonos definíciójuk. Ezeknek nincs.


"Tudományos tény hogy az ember a földben található elemekből épül fel"

Ez már megint valami kamuszöveg. Soha nem született olyan tudományos tanulmány ami ilyen eredményre jutott volna.

2021. máj. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/171 anonim ***** válasza:
0%

De nem fogod fel hogy nem tudományos alapon szinonimák hanem szimbolikus alapon? A por, sár agyag, tudományos szempontból nem ugyanazok, de itt szimbólumként szerepelnek és mind ugyanazt szimbolizálják, ami a föld így.



"Ez már megint valami kamuszöveg. Soha nem született olyan tudományos tanulmány ami ilyen eredményre jutott volna."


Na akkor mesélj, miből épül fel az ember ha nem a földben található elemekből? :)



Akkor nem válaszolsz arra a kérdésre hogy elfogadod az általunk adott válaszokat és azt hogy rágalmaztátok Mohamed prófétát és az iszlám vallást?

2021. máj. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/171 anonim ***** válasza:
95%

"De nem fogod fel hogy nem tudományos alapon szinonimák hanem szimbolikus alapon?"

A szimbólumoknak is meghatározott jelentése van. Keress akkor nekem egy definíciót ami az agyagot mint földszimbólum határozza meg!


"Na akkor mesélj, miből épül fel az ember ha nem a földben található elemekből?"

Pl az szerves vegyületek legalapvetőbb eleme, a szén a levegőből származik. Egy másik alapvető elem, a nitrogén szintúgy.

2021. máj. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/171 anonim ***** válasza:
34%

"A szimbólumoknak is meghatározott jelentése van. Keress akkor nekem egy definíciót ami az agyagot mint földszimbólum határozza meg!"


Az általad linkelt értelmező oldal leírása alapján megmutattam hogy hányféle éretlemben használható az agyag a földdel összefüggésben. Ez alapján az agyag simán szimolizálhatja a földet.



"Pl az szerves vegyületek legalapvetőbb eleme, a szén a levegőből származik. Egy másik alapvető elem, a nitrogén szintúgy."


Az ember kialakulásakor a szén és nitrogén már a földben volt.

2021. máj. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/171 anonim ***** válasza:
95%

"Az általad linkelt értelmező oldal leírása alapján megmutattam hogy hányféle éretlemben használható az agyag a földdel összefüggésben"

Az általam linkelt oldal alapján ez 0, hisz egyik definíció sem egyezik az agyag fogalmával.


"Az ember kialakulásakor a szén és nitrogén már a földben volt."

Az emberbe se a kialakulásakor, sem azóta nem kerül szén a földből.

Ráadásul döntsd már el hogy most miben hiszel. Hogy csak az ember maga lett valahogy a földből vagy en bloc az élőlények, és így végül evolúció útján az ember is? Mert egyszer így írsz, egyszer úgy.

2021. máj. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/171 anonim ***** válasza:
53%

Most játszod a hülyét vagy tényleg nem érted mi az a szimbólikus jelentés. Te linkeltél értelmező oldalt. Akkor talán azt is nézd meg mit jelent a szimbólum. Szóval nem kell hogy egyezzen a föld és a por, agyag, sár definíciója, és a por, agyag, sár definíciója is eltér amúgy.



"Az emberbe se a kialakulásakor, sem azóta nem kerül szén a földből."


Hát honnan kerül az emberbe? :)



"Ráadásul döntsd már el hogy most miben hiszel. Hogy csak az ember maga lett valahogy a földből vagy en bloc az élőlények, és így végül evolúció útján az ember is? Mert egyszer így írsz, egyszer úgy."


Nincs különbség. Minden élőlény benne az ember is.

2021. máj. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/171 anonim ***** válasza:
95%

"Most játszod a hülyét vagy tényleg nem érted mi az a szimbólikus jelentés. "

A szimbólumoknak is meghatározott jelentése van. Keress akkor nekem egy definíciót ami az agyagot mint földszimbólum határozza meg!


"Hát honnan kerül az emberbe?"

A növényeken keresztül a levegőből.


"Nincs különbség. "

Szerinted nincs különbség aközött hogy az ember előzmény nélkül készre lett teremtve vagy egy evolúciós út vezetett idáig?

2021. máj. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/171 anonim ***** válasza:
53%

"A szimbólumoknak is meghatározott jelentése van. Keress akkor nekem egy definíciót ami az agyagot mint földszimbólum határozza meg!"


Ha van valamilyen kapcsolat közöttük akkor lehet szimbólum. Márpedig a föld és az agyag között több kapcsolat van, tehát minden további nélkül lehet.



"A növényeken keresztül a levegőből."


Az első élőlények biztosan nem a levegőből vették a szenet, mert erre csak a növények képesek.



"Szerinted nincs különbség aközött hogy az ember előzmény nélkül készre lett teremtve vagy egy evolúciós út vezetett idáig?"


És én mikor mondtam olyat hogy az ember előzmény nélkül készre lett teremtve egy pillanat alatt? Pont azt írtam többször is hogy nem szó szerint kell érteni a földből teremtést. Nem azt jelenti hogy agyagból megformázták aztán életre kelt.

2021. máj. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/171 anonim ***** válasza:
20%
Akkor úgy veszem hogy nem válaszolsz arra a kérdésre hogy elfogadod az általunk adott válaszokat és azt hogy rágalmaztátok Mohamed prófétát és az iszlám vallást. Ez azt jelenti nincs benned annyi gerinc hogy beismerd.
2021. máj. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!