Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Vallasosak vagytok vagy...

Vallasosak vagytok vagy sem? Ha igen miert?

Figyelt kérdés

2021. júl. 19. 00:24
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 111/118 anonim ***** válasza:
100%

Ateistákat is elfogadom a nézeteik miatt, attól még lehetnek jószívű rendes emberek és csak ez számít. Bennük is megvan a Szeretet.

Üdv egy keresztény hívő

2021. júl. 25. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/118 anonim ***** válasza:
83%

"miért lenne képzeletbeli barát? Jézus számodra kitalált személy? Mindent,a mit a Biblia írt ,s előre megjósolt, nem igaz?"


Jézus kitalált személy ,a bibliába meg már eleve beteljesedett "jóslatokat" válogattak be.

Amennyire én emlékszem, nincs egyetlen szó sem az evangéliumokban az intelligencia dicséretéről...

2021. júl. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/118 anonim ***** válasza:
21%
Mi az a szabadság amire annyira vagyakozol? Az nem szabadság hogy korlátlanul mész az ösztönös vagyaid iránt mert akkor a vagyaid rabszolgaja vagy akit sakkban tart a kielegules.
2021. júl. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/118 anonim ***** válasza:
76%
Az ösztönök kielégítése természetes dolog.Azok, akik a félelmeik szerint élnek, a legtöbb gondot arra fordítják, hogy ne kövessenek el hibákat. Nem is követnek el hibákat, de mást sem tesznek. Üres az életük. Jönnek, vegetálnak, aztán meghalnak.
2021. júl. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/118 anonim ***** válasza:
98%
Én nem élek a felelmeim szerint, nem ez az alternatívája annak ha nem a primer osztoneimnek próbálok élni. Egyébként mindenki jön vegetal és meghal ha iylen prozaian szemléljük az életet. Én nem azt mondom, hogy a testnek nincsenek olyan vágyai amikkel foglalkozni kell, én azt mondom hogy nekünk kell uralni ezeket. Lehet azt kérded: minek? Nézz körül a világban, lehet te eszel,iszol jókat, a maradék megy a kukába közben mashol már eheznek és nem terem meg semmi. Azért hogy te megehess egy szelet csokit valahol fillérekért dolgoznak olyan fiatalok akik itthon még nem is dolgozhatnak. Mertekteleneseg.
2021. júl. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/118 anonim ***** válasza:
100%

"Nézz körül a világban"


Nem is kell több érv az ateizmus mellett...


A meztelen, gyönyörű ösztön lépett itt színpadra, fenségesen, mint egy vágyódó, fiatal oroszlán, aki nem ismeri a civilizáció béna egyezségeit, a ravaszkodó értelem kontrollját, aki csak kívánni és szeretni tud, semmi egyebet.


Müller Péter

2021. júl. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/118 anonim válasza:
100%
Nem vagyok vallásos, de hiszek Istenben.
2021. nov. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/118 Godaime ***** válasza:
100%
Isten mely verziójában hiszel? Vagy ez egy általad elképzelt entitás?
2021. nov. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!