Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Vallasosak vagytok vagy...

Vallasosak vagytok vagy sem? Ha igen miert?

Figyelt kérdés

2021. júl. 19. 00:24
 61/118 anonim ***** válasza:
0%
hát ez nem biztos
2021. júl. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/118 A kérdező kommentje:

Utolso.

Az en meglatasom szerint nem letezik isten es meg se mondom neked hogy "Minek huzod az idodet imadkozassal ugysem letezik isten".De nem mondom mivel tudom hogy szerinted letezik, szoval te se mond hogy ez hianyzik mas eletebol.

2021. júl. 21. 17:58
 63/118 anonim ***** válasza:
0%
és ha látnád,hogy pl tegyük fel a bibliai próféciák teljesülnének, akkor hinnél? Amikor imádkozom észre sem veszem,hogy az időmet húznám,mert az nekem ad többet.
2021. júl. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/118 anonim ***** válasza:
100%
Ezel a csávoval nem éri meg vitázni ugy se lesz soha igazad.
2021. júl. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/118 A kérdező kommentje:

Pont ez mondtam! Ha SZAMODRA nem idohuzas akkor csinald!

SZAMOMRA idohuzas ezert nem csinalom!

Meg tudom forditani a kerdesed. Ha valaki bebizonyitana 100 szazalekra hogy nem letezik akkor is hinnel? Ez a kerdes ugyanazon az elven alapul mint a tied. Es ugyanugy semmi ertelme mint a tiednek.

2021. júl. 21. 18:31
 66/118 anonim ***** válasza:
0%
nem, mert a világ egyre a vesztébe rohan, s sztem hamarabb be fog következni ez a te életed során (valljuk be gondolom lesz vmi 80 éven belül), minthogy bebizonyítsák Isten 100 százalékos létezést(már persze ha lehet). Szóval válaszolnál, ha történne vmi jel,ami a Bibliában leírnak akkor hinnél?
2021. júl. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/118 A kérdező kommentje:

Mondjal par dolgot amit a Biblia leir es akkor meglatjuk.

Ismered Nostradamus-t? O is allitolag megjosolt dolgokat csak eppen ha valaki el is olvassa miket irt pontosan es hany "joslata" volt elete soran es hogy mennyi ido mulva "jottek be" a "joslatai" akkor ki lehet kovetkeztetni hogy csak vaktaban lovoldozott es kesobb paran osszeolloztak kamu joslatokat az iromanyaibol.

2021. júl. 21. 18:56
 68/118 anonim ***** válasza:
0%

nem csávó vagyok, lassan 24 L ( ha nekem intézted volna 64-es)

Nostradamus hogy jön ide? :)

2021. júl. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/118 A kérdező kommentje:

Akkor kerlek kuldjel par joslatot.

O ugy jon ide hogy feltetelezesem szerint hasonloan pontos joslatok vannak a Bibliaban is, de ez csak egy tipp.

2021. júl. 21. 23:00
 70/118 anonim ***** válasza:
0%
csak érdeklődtem,hogy ha tényleg megtörténne, akkor hinnél, vagy neked Isten személyével is bajod lenne, úgy értem haragszol is rá? (csak vannak olyan ateisták, akik eléggé gúnyt űznek belőle, mert kb utálják,pl ha vkit ugymond nem gyógyít meg...)
2021. júl. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!