Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért nem lépnek fel a valláso...

Miért nem lépnek fel a vallások vezetői a pszichológia káros tevékenységével szemben?

Figyelt kérdés

Miért nincs összefogás? Miért nincs olyan szervezet, amely ellenőrzi a pszichológia tevékenységét?


Látható a világban, hogy a pszichológia hatására a világ teljesen felborult, elzüllött, tisztátalanná vált.


Az átlag és normális ember védtelen a pszichológia káros hatásai, káros társadalmi hatása ellen.



2021. aug. 9. 14:33
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/100 A kérdező kommentje:
Tipikus, tipikus. Igazi szocreál válasz. Azért ilyen mélyen szántó gondolatokkal ne terheljétek magatokat, mert még agysérvet kaptok. Azt is látom, hogy kényszerből írtok, mert így láthatatlanul is jó pontokat akartok szerezni, azoknál, akiket így leköteleztek. Nem vesznek vécépapírt.
2021. aug. 19. 21:42
 92/100 A kérdező kommentje:

Tipikus gyűlöletkeltő és keresztényellenes uszító duma!



"Kár, hogy az ostobaságért nem jár börtönbüntetés. Vagy legalább a szavazáshoz és gyermekvállaláshoz való jogaidat vennék el. Te nem vagy ép."


Az ilyen emberek azok, akik politikai változások idején képesek honfitársaikat lecsukni, meghurcolni, megkínozni, megalázni, kivégezni.


Tipikus! A sorokból kiolvasható az agresszív brutalizmusra és gyilkosságra való hajlam! Hajrá pszichológia! Hajrá pszichológusok! Termeljetek még ilyen egyéneket! A kommentelő a modern pszichológia terméke!

2021. aug. 19. 21:51
 93/100 A kérdező kommentje:

Jé, kamu kommentelő:


"Tudom. Manapság a legtöbb vallásos ember nagyon is progresszív és realista módon látja az ilyen dolgokat. A hozzá hasonló emberkék szégyent hoznak a rendes keresztényekre."


Hogy mire nem képesek a pszichológia emberei!


Ha erre képesek, akkor az ál tanúvallomásra is képesek! Na de mit várjon az ember a pszichológia nevezetű vallás erkölcsétől. Ja, nem is ismeri azt a szót, hogy erkölcs.


Ha a régi rendszerben élteltek volna és ott talélkoztunk volna és ott mondtam volna el a véleményemet, akkor már lehet, hogy már Recsken lennék? Esetleg a gulágon, Szibériában? Egy kérdésre nem tudom a választ, mégpedig arra nem tudom a választ, hogy melyikőtök ért vona előbb a politikai rendőrségre bemószerolni engemet? Ki lett volna a gyorsabb?

2021. aug. 19. 22:00
 94/100 A kérdező kommentje:
No...
2021. aug. 19. 22:04
 95/100 Godaime ***** válasza:
100%
Igen, ismét a világ többi részével van baj és nem veled. Szánalmas.
2021. aug. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/100 A kérdező kommentje:
:(
2021. aug. 19. 23:19
 97/100 anonim ***** válasza:
100%

na en ebbol kiszalltam

ilyen obszcen szemelyeskedo orjongest nem olvasok tovabb

2021. aug. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/100 A kérdező kommentje:
Jó éjszakát. Én is még egy ideig olvasok, aztán szundi. Legyen szép álmod!
2021. aug. 19. 23:59
 99/100 anonim ***** válasza:

"Hát igen, a válaszok, az azokból kiszerümlő cinikus árnyalatok, amelyek a válaszolók lelki attitűdjét és a rájuk vetült pszichológia árnyékának a groteszk leli játékának tükröződését vetíti a világ elé, magukért beszélnek."


Látod fogalmazni azért tudsz ha már máshoz nem értessz

2021. okt. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/100 anonim válasza:
0%
Bizony kár! Egyedül ők tudnák helyre tenni napjainkban divatossá vált család ellenes pszichológusok drámázását. Gyerekeink fordulnak el szeretteiktől, így lesznek magányosak kiszolgáltatottak. Amerikában már népbetegség az magányosság.
2022. nov. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!